rryp motorri per pasat 1999  548 njoftime

Jeni duke kerkuar pjese per makinen tuaj? Dergoni kerkesen tuaj KETU

 Online 20 lexues | 0 njoftime ne pritje

50 Euro Pjese kembimi Pjese kembimi si:
Motorino 
Pomp nafte
Dinamo
Kompresor kodicioneri
Turbo

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

25.11.2020 (21:39):Pjese kembimi si: motorino pomp nafte dinamo kompresor kodicioneri turbo farfall serbentin gazrash e.g.r kolektor kit freksioni aparatur kroskoti sam te makinave si : wv pasat wv golf 5 audi ...Lexo detajet..

Kambio:

50 Euro

3,100 Euro Suzuki Wagon v.p 2006 (pjese kembimi). Suzuki Wagon v.p 2006 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Suzuki Wagon V.p 2006 (pjese Kembimi).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Benzin Karburanti

25.11.2020 (17:53):Suzuki wagon v.p 2006 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

3,100 Euro

3,000 Leke Mercedez-Benz C220/2008 (W204) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C220 (W204)
Viti: 20

Shes pjese te perdorur - Mercedez-benz C220/2008 (w204) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Nafte Karburanti

25.11.2020 (16:46):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c220 (w204) viti: 2008 fuel: nafte transmission: automatik...Lexo detajet..

Kambio:

3,000 Leke

100 Euro pjes kembimi peugeot kemi pjese kembimi peugeot 307 407 kambio automat citroen c5 mercedes benz audi

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Peugeot

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

25.11.2020 (08:53):Kemi pjese kembimi peugeot 307 407 kambio automat citroen c5 mercedes benz audi...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,700 Euro Fiat Punto v.p 2002 (pjese kembimi). Fiat Punto v.p 2002 (pjese kembimi).

Shes pjese te perdorur - Fiat Punto V.p 2002 (pjese Kembimi).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Benzin Karburanti

24.11.2020 (14:43):Fiat punto v.p 2002 (pjese kembimi)....Lexo detajet..

Kambio:

1,700 Euro

100 Euro Pjese kembimi per Opel dhe Fiat Auto Ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;Opel

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Opel Dhe Fiat

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2005 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

24.11.2020 (14:40):Auto ledi ju ofron pjese kembimi origjinale (te perdorura ) per markat si ;opel -fiat -renault -per me teper info na kontaktoni ne nr tel ;+355 68 55 69 993 ...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

100 Euro Disponojme cdo lloj pjese per bmw x6 3.0 xd 2011 Shiten lookM bmw x6

Shes pjese te perdorur - Disponojme Cdo Lloj Pjese Per Bmw X6 3.0 Xd 2011

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

24.11.2020 (11:30):Shiten lookm bmw x6...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

1,000 Leke Kasetofonë të të gjithë llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni # Kasetofonë të të gjithë llojeve - Tel, SMS, Whatsapp, Viber - 00355683040020

Shes pjese te perdorur - Kasetofonë Të Të Gjithë Llojeve - Tel, Sms, Whatsapp, Vi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

24.11.2020 (11:29):Kasetofonë të të gjithë llojeve - tel, sms, whatsapp, viber - 00355683040020 #pjesekembimigerizeni #pjesekembimi #pjesemakinash #kasetofon #kasetofone #kasetofona #kasetofonusb #kasetofonamakine #cdplayer ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Leke

175,000 Leke BMW SERIA 3, E46 Shitet per pjese kembimi BMW SERIA 3, E46, Motor benzine, 2.5 litra, vaj dhe fil

Shes pjese te perdorur - Bmw Seria 3, E46

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Benzin-Gaz Karburanti

24.11.2020 (08:42):Shitet per pjese kembimi bmw seria 3, e46, motor benzine, 2.5 litra, vaj dhe filtrat e motorit 4000 km qe nga koha e nderrimit, kamjo automatike, vaj dhe filtra kamjo 4000 km nga koha e nderrimit, desqe alumini...Lexo detajet..

Kambio:

175,000 Leke

100 Euro Ford fusion 2003 tdci Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003

Shes pjese te perdorur - Ford Fusion 2003 Tdci

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

23.11.2020 (17:28):Diponoj te gjitha pjeset ford fusion tdci 2003...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

400 Euro Shitet per skrap Benz A-Class 160(W168) Lungo 2002 Shitet per skrap Benz A-Class 160(W168) Lungo 2002. 
Nga ana fizike makina esht

Shes pjese te perdorur - Shitet Per Skrap Benz A-class 160(w168) Lungo 2002

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Benzin Karburanti

23.11.2020 (17:07):Shitet per skrap benz a-class 160(w168) lungo 2002. nga ana fizike makina eshte e pademtuar. ka defekt ne paketën elektronike te kamios....Lexo detajet..

Kambio:

400 Euro

50,000 Leke Kasetafon per ww Kasetafon per ww

Shes pjese te perdorur - Kasetafon Per Ww

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

23.11.2020 (16:25):Kasetafon per ww...Lexo detajet..

Kambio:

50,000 Leke

2,800 Euro Audi A4 motor 2.0 viti 2007 Audi A4 
motor 2.0
viti 2007

Shes pjese te perdorur - Audi A4 Motor 2.0 Viti 2007

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Tjeter Karburanti

23.11.2020 (14:14):Audi a4 motor 2.0 viti 2007...Lexo detajet..

Kambio:

2,800 Euro

11 Euro Toyota Toyota Rav4, viti 2004, motor 2.2 nafte, gjendja shum e mir, shitet per pjese os

Shes pjese te perdorur - Toyota

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Nafte Karburanti

23.11.2020 (13:29):Toyota rav4, viti 2004, motor 2.2 nafte, gjendja shum e mir, shitet per pjese ose e gjitha. ...Lexo detajet..

Kambio:

11 Euro

1,900 Euro Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte). Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte).

Shes pjese te perdorur - Opel Meriva V.p 2004-2006 (pjese Kembimi 14benzin,1.3nafte).

Fier
Shes pjese te perdorur Motivi
2004 Viti
Benzin Karburanti

23.11.2020 (13:27):Opel meriva v.p 2004-2006 (pjese kembimi 14benzin,1.3nafte)....Lexo detajet..

Kambio:

1,900 Euro

20,000 Leke Termostat opel corsa 1.2 vitit 2007 Shitet termostat i perdorur opel corsa 2007 motorr 1.2

Shes pjese te perdorur - Termostat Opel Corsa 1.2 Vitit 2007

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2007 Viti
Nafte Karburanti

22.11.2020 (22:53):Shitet termostat i perdorur opel corsa 2007 motorr 1.2...Lexo detajet..

Kambio:

20,000 Leke

100,000 Leke Mercedes-Benz C-220 CDI (W203) Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C 220 CDI (W203)
Vit

Shes pjese te perdorur - Mercedes-benz C-220 Cdi (w203)

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

22.11.2020 (18:02):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c 220 cdi (w203) viti: 2003 fuel: nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100,000 Leke

1,000 Euro PJESE KEMBIMI PER MAKINA TE NDRYSHME Pjese kembimi per makina te ndryshme
Sherbim me Karrotrec 24h 
OFICINE MEKANIK

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina Te Ndryshme

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2010 Viti
Nafte Karburanti

22.11.2020 (16:42):Pjese kembimi per makina te ndryshme sherbim me karrotrec 24h oficine mekanike per makina dhe per te gjithe mjetet e renda sukth (durres) tel 0682288952 ...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

400 Leke Pjese kembime per Mercedes Benz te te gjitha modeleve. Makina Gjermane dhe Angleze me cilesi maksima Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga maki

22.11.2020 (16:40):Tek ne mund te gjeni te gjitha pjeset qe deshironi me cilesi maksimale, nga makina gjermane origjinale....Lexo detajet..

Kambio:

400 Leke

50,000 Leke Jap opel korsa 1.2 benzine per pjese, eshte ne gjendje te mire motorrike Jap opel korsa 1.2 benzine per pjese, eshte ne gjendje te mire motorrike me letr

Shes pjese te perdorur - Jap Opel Korsa 1.2 Benzine Per Pjese, Eshte Ne Gjendje Te Mi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Benzin Karburanti

21.11.2020 (23:23):Jap opel korsa 1.2 benzine per pjese, eshte ne gjendje te mire motorrike me letra te rregullta e sapo karamboluar me ziinxhire...Lexo detajet..

Kambio:

50,000 Leke

1,200 Euro Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi

Shes pjese te perdorur - Golf 4 Viti 2002 1.9 Nafte Per Pjes Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

21.11.2020 (21:14):Golf 4 viti 2002 1.9 nafte per pjes kembimi...Lexo detajet..

Kambio:

1,200 Euro

200 Leke pjes kembimi per benz audi golf Peugeot renault Opel frontera pjes kembimi per benz w203 golf/Volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel fronte

Shes pjese te perdorur - Pjes Kembimi Per Benz Audi Golf Peugeot Renault Opel Fronter

Kruje
Shes pjese te perdorur Motivi
2002 Viti
Nafte Karburanti

21.11.2020 (21:12):Pjes kembimi per benz w203 golf/volkswagen/audi a3 polo 2002 golf 4,opel frontera 2.5 nafte, renault scenic 1.9 naft per pjes peugeot 206 benzine ...Lexo detajet..

Kambio:

200 Leke

147 Euro Disqe Alumini Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. Mundesi nderrimi
Cmimi 147

Shes pjese te re - Disqe Alumini

Tirane
Shes pjese te re Motivi
0 Viti
Karburanti

21.11.2020 (17:02):Shiten disqe alumini 15, 16, 17,18 bashke me gomat. mundesi nderrimi cmimi 147 euro...Lexo detajet..

Kambio:

147 Euro

15 Euro Opel Corsa 2003 Pjese kembimi per Opel Corsa 2003 1.3 CDTI , kambjo robotike . Te gjitha pjeset

Shes pjese te perdorur - Opel Corsa 2003

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2003 Viti
Nafte Karburanti

21.11.2020 (15:59):Pjese kembimi per opel corsa 2003 1.3 cdti , kambjo robotike . te gjitha pjeset e makines jane funksionale . per me shum informacione na kontaktoni ne nr:0698002222 ,0698003333 insta: topauto018 fb: top auto ...Lexo detajet..

Kambio:

15 Euro

1,000 Euro Mercedes Benz C300 4Matic (W203) per pjese kembimi Shitet per pjese kembimi:

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: C-300 4Matic (W203)

Shes pjese te perdorur - Mercedes Benz C300 4matic (w203) Per Pjese Kembimi

Tirane
Shes pjese te perdorur Motivi
2006 Viti
Nafte Karburanti

21.11.2020 (13:43):Shitet per pjese kembimi: marka: mercedes-benz modeli: c-300 4matic (w203) viti: 2006 transmission: automatic...Lexo detajet..

Kambio:

1,000 Euro

100 Euro PJESE PER AUDI A8 2011 SHITET PJESE -PJESE AUDI A8 VITI 2011 NAFTE

Shes pjese te perdorur - Pjese Per Audi A8 2011

Lushnje
Shes pjese te perdorur Motivi
2011 Viti
Nafte Karburanti

21.11.2020 (11:49):Shitet pjese -pjese audi a8 viti 2011 nafte...Lexo detajet..

Kambio:

100 Euro

2,000 Leke Pjese kembimi juli. Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. 
Wv, audi, ford, opel,benz

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Juli.

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

20.11.2020 (15:27):Pjese kembimi te perdorura,te ardhura nga gjermania. wv, audi, ford, opel,benz....Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

2,900 Euro vetem per pjes kembimi  E 320 viti 2008 vetem per pjes kembimi 
 E 320 
viti 2008

Shes pjese te perdorur - Vetem Per Pjes Kembimi E 320 Viti 2008

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
2008 Viti
Tjeter Karburanti

20.11.2020 (15:25):Vetem per pjes kembimi e 320 viti 2008...Lexo detajet..

Kambio:

2,900 Euro

1,111 Euro Pjese kembimi per makina Pjese kembimi per makina te ndryshme dhe sherbim me KARROTREC 24h

Shes pjese te perdorur - Pjese Kembimi Per Makina

Durres
Shes pjese te perdorur Motivi
0 Viti
Karburanti

20.11.2020 (15:23):Pjese kembimi per makina te ndryshme dhe sherbim me karrotrec 24h ...Lexo detajet..

Kambio:

1,111 Euro

2,000 Leke Depresor frenash Kerkoj depresor frenash per seat ibiza. (I ngjashem me ate te golf 4)

Kerkoj te blej pjese te perdorur - Depresor Frenash

Tirane
Kerkoj te blej pjese te perdorur Motivi
2001 Viti
Nafte Karburanti

20.11.2020 (14:28):Kerkoj depresor frenash per seat ibiza. (i ngjashem me ate te golf 4)...Lexo detajet..

Kambio:

2,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas