fugona ne shitje te perdorur  

 Online 39 lexues | 1 njoftime ne pritje

52,000 Euro

Range Rover Sport 3.0 Naft. 2016 Full

Ali Demi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

18.10.2019 (02:40):Shitet range rover sport 3.0 diesel ,e sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,goma sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera...Lexo detajet..

2,500 Euro 💥💥💥OKAZION SHES BENC 2500€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN...BENCA-CLASS...VITI 2005...MANUALE...ME NAFT...MOTORR 1.7...ME 5 PO

💥💥💥okazion Shes Benc 2500€ Okazion💥💥💥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

18.10.2019 (03:39):Shes makin...benca-class...viti 2005...manuale...me naft...motorr 1.7...me 5 potra...tapiceri lËkure...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 2500€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,600 Euro Peugeot 207 benzine/gaz 2010 e sapoardhur letra te paguara super Shitet peugeot 207 1.4 benzine /gaz viti 2009-2010 manuale e sapo ardhur me targ

Peugeot 207 Benzine/gaz 2010 E Sapoardhur Letra Te Paguara S

Berati
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2019 (03:31):Shitet peugeot 207 1.4 benzine /gaz viti 2009-2010 manuale e sapo ardhur me targa shqiptare, gjendje perfekte, sh e paster si brenda dhe jashte, hapje mbydhje me.pult, komanda ne timon, navigator, impjanti brc ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

7,999 Euro Mercedes 220 -2008 Shitet Mercedes -benz c220 2008 automatik. Ne gjendje tmir e mbajtut shum . Pe

Mercedes 220 -2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (02:55):Shitet mercedes -benz c220 2008 automatik. ne gjendje tmir e mbajtut shum . per me shum telfononi ju lutem njerz serioz....Lexo detajet..

2,100 Euro Rover 75 Shes rover 75 gaz benzin motor 1.8 letrat te gjitha te paguara deri ne 23/8/20 M

Rover 75

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (02:55):Shes rover 75 gaz benzin motor 1.8 letrat te gjitha te paguara deri ne 23/8/20 makina shum komode dhe super super ekonomike mbi 200kilometra me 12mij lek gaz, radiatori. bateria dhe gomat jan te reja, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

1,500 Euro Mercedes Benz E 220 CDI Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz E 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (02:50):Shitet mercedes benz e class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

5,500 Euro SUPER OKAZION/AUDI A6 2007,BENZINE,FULL OPSION 🏁🏁SUPER OKAZION/AUDI A6 2007,BENZINE,FULL OPSION
Mundesi per mos tu humbu

Super Okazion/audi A6 2007,benzine,full Opsion

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

18.10.2019 (02:41):🏁🏁super okazion/audi a6 2007,benzine,full opsion mundesi per mos tu humbur. per ta pare nga afer☎️ 0682128272 ✔️benzine 3.2 te gjitha sherbimet e bera nga kandele origjinale e çdo gje motorri...Lexo detajet..

52,000 Euro Range Rover Sport 3.0 naft. 2016 Full Shitet Range Rover Sport 3.0 diesel ,E sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016,

Range Rover Sport 3.0 Naft. 2016 Full

Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

18.10.2019 (02:40):Shitet range rover sport 3.0 diesel ,e sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,goma sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera...Lexo detajet..

4,000 Euro VW Golf Plus 1.9 TDI Viti 2006, Shitet Volkswagen Golf Plus Motori(CC):1.9L TDi 105 Cv Tipi Karburantit Nafte Vi

Vw Golf Plus 1.9 Tdi Viti 2006,

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

18.10.2019 (02:40):Shitet volkswagen golf plus motori(cc):1.9l tdi 105 cv tipi karburantit nafte viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 193,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike sh...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

4,400 Euro Golf 5 plus Makina ne gjendje shum te mir.  Motor 2 mish naft kamjo manuale. Shitet per ars

Golf 5 Plus

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

18.10.2019 (02:34):Makina ne gjendje shum te mir. motor 2 mish naft kamjo manuale. shitet per arsye emigrimi . cmimi pak i diskutushem. 0685446354...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,400 Euro

7,450 Euro Mercedes Benz 2007 Shitet Mercedes Benz 
Viti 2007
172.000 km
Kambio automatike
Ne gjendje shum

Mercedes Benz 2007

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

18.10.2019 (02:22):Shitet mercedes benz viti 2007 172.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire i ardhur nga gjermania dogana e paguara cmimi 7450 euro...Lexo detajet..

5,500 Euro Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 220 CDI
Viti 2002
Nafte 
Ne gjendje shum

Mercedes Benz E Class

Peshkopi
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (02:22):Shitet mercedes benz e class motorr 220 cdi viti 2002 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 5500 euro...Lexo detajet..

3,900 Euro Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4 
Viti 2009
Nafte 
175.000 km
Kambio manuale

Ford Fiesta

Berati
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

18.10.2019 (02:22):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2009 nafte 175.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire,abs, srs, airbags, xhama elektrike, pasqyre elektrike,audio cd, tapiceri, cope etj e targuar letra per ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

3,600 Euro Mercedes Benz ML Shitet Mercedes Benz ML model Amerike.
Viti 2002
Nafte 
270.000 km
Kambio au

Mercedes Benz Ml

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

18.10.2019 (02:22):Shitet mercedes benz ml model amerike. viti 2002 nafte 270.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 3600 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Mercedes Benz ML 320 Shitet Mercedes Benz ML W162 Amerikane
Motorr 320 CDI
Viti 2000
Benzine-Gaz

Mercedes Benz Ml 320

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (02:22):Shitet mercedes benz ml w162 amerikane motorr 320 cdi viti 2000 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Shitet Kamioncine Kia Shitet kamioncine Kia
Viti 2006
Nafte 
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 3500 E

Shitet Kamioncine Kia

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

18.10.2019 (02:22):Shitet kamioncine kia viti 2006 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,300 Euro Suzuki Swift Shitet Suzuki Swift
Motorr 1.3
Viti 2006
Benzine
Kambio automatike
Ne gjend

Suzuki Swift

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (02:22):Shitet suzuki swift motorr 1.3 viti 2006 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire komanda ne timon, mbyllje qendrore, liber shenimi, kondicioner, etj. gati per targa cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte 
Ne gjendje shume te mire
Letra te rregul

Ford Focus

Fier
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2019 (02:22):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte ne gjendje shume te mire letra te rregullta cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,700 Euro Renault Megane 1.5 dci viti 2003 Super makinë në llojin e vet, goma te reja dimërore, tavan panoramik, pa kond

Renault Megane 1.5 Dci Viti 2003

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

18.10.2019 (02:22):Super makinë në llojin e vet, goma te reja dimërore, tavan panoramik, pa kondicioner, motor+kambio+ xhenerike, çdo gje perfekt. nuk ka nevojë për asnjë shërbim. makinë shumë ekonomike. dokumenta deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

22,500 Euro Vw Touareg 2014 3.0 Naft Panorama Automatike 140.000 Km Origjinale Shitet Vw Touareg 2014 3.0 Naft Panorama Automatike 140.000 Km Origjinale Cmimi:

Vw Touareg 2014 3.0 Naft Panorama Automatike 140.000 Km Orig

Elbasan
Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

18.10.2019 (01:36):Shitet vw touareg 2014 3.0 naft panorama automatike 140.000 km origjinale cmimi:22.500 euro nr cel:+355699174222 makina posedon keto opsione: ->tavan panoramike ->klima dixhitale tronike ->disqe vw origjina...Lexo detajet..

7,400 Euro Volvo XC90 Shitet Volvo XC90 4x4
Motorr 2.5
Viti 2006
Benzine-Gaz
155.000 km
Ne gjendj

Volvo Xc90

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

18.10.2019 (00:15):Shitet volvo xc90 4x4 motorr 2.5 viti 2006 benzine-gaz 155.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 7400 euro...Lexo detajet..

4,400 Euro Shes Mercedes Benz E270 , Diesel Ne gjendje shume te mire , e gatshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye mosper

Shes Mercedes Benz E270 , Diesel

Elbasan
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

18.10.2019 (00:03):Ne gjendje shume te mire , e gatshme per cdo lloj prove. shitet per arsye mosperndorimi ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,400 Euro

5,500 Euro Ford fiesta 2012 Shitet Ford Fiesta viti 2012 1.4 TDCI naft. Kambio manual. 129.000 km origjinale

Ford Fiesta 2012

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

17.10.2019 (23:46):Shitet ford fiesta viti 2012 1.4 tdci naft. kambio manual. 129.000 km origjinale kit faze sapo nderruar goma te reja sherbime te tjera te bera me letra deri ne maj 2020 shitet per arsye emigrimi makina e gatshm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,500 Euro

2,650 Euro Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.3
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjendje shume t

Toyota Yaris

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

17.10.2019 (23:33):Shitet toyota yaris motorr 1.3 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. kondicioner, xhama-pasqyre elektrike, 2 celesa etj. letra te paguara. cmimi 2650 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,650 Euro

3,200 Euro shes makine benz A clas 200 Shitet Benz A clas 200 viti prodhimit 2006 kambio manuale.me sedilje me ngrofje

Shes Makine Benz A Clas 200

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

17.10.2019 (23:23):Shitet benz a clas 200 viti prodhimit 2006 kambio manuale.me sedilje me ngrofje me aux dhe bluetouth radio dhe me150000 km origjinle e ardhur nga belgjika.nuk ka as nje vit ne shqiperi. shitet per arsye emigri...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

100,000 Leke Vetem Nderrohet peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1

Vetem Nderrohet

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

17.10.2019 (23:15):Peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas