mercedes benz a 150  

 Online 184 lexues | 5 njoftime ne pritje

19,000 Euro

Shitet Mercedes Ml - Ulet Cmimi

Lushnjë, Albania | Lushnje NjoftimeFalas.com
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

10.08.2020 (15:07):Urgjente - shitet ne gjendje perfekte e gatshme per cdo test....Lexo detajet..

25,200 Euro

Shitet Super Bmv

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

05.08.2020 (19:02):Shitet bmw, vit prodhimi 2014, motorr 200. makina eshte me vetem 140 000 kilometra te bera. makina eshte me kamera tavan xhami panoramik, disqe alumini, full opsion, pasqure me perthyerje, full panorama, aux...Lexo detajet..

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

10.08.2020 (18:03):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

10.08.2020 (18:01):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,000 Euro Lupo 2001 Lupo 2001 1.0 benzine letrat deri me 20 janar 2021

Lupo 2001

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

10.08.2020 (17:56):Lupo 2001 1.0 benzine letrat deri me 20 janar 2021...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,200 Euro Shitet Renault Scenic urgjent 1200 Euro. Shitet Renault Scenic viti 2001, në gjendje pune, Ac, letrat e sapo prera. Moto

Shitet Renault Scenic Urgjent 1200 Euro.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

10.08.2020 (17:56):Shitet renault scenic viti 2001, në gjendje pune, ac, letrat e sapo prera. motor naftë 1.9, kambio manual. shitet për arsye emigrimi Çmimi 1200 euro i diskutueshem. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,500 Euro Mercedes Benz  A Class Shitet Mercedes Benz A class 
Motorr 180 CDI
Nafte 
Viti 2005
*Ne gjendje sh

Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

10.08.2020 (17:22):Shitet mercedes benz a class motorr 180 cdi nafte viti 2005 *ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike, * sensor parkimi, * sinjale te pasqyrat * komanda te timoni * km 176,000 * abs , air beg ...Lexo detajet..

2,800 Euro Shitet ose shkembehet me makine familjare  Peugeot 406 300 cc 6 cilindra Benzine Gaz ( Stag)në gjendje perfekte

Shitet Ose Shkembehet Me Makine Familjare

Pogradec
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

10.08.2020 (17:12): peugeot 406 300 cc 6 cilindra benzine gaz ( stag)në gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,800 Euro Okazion SHITET  FORD FUSION Prodhuar Gjermani
Letra te paguara deri me maj 2021
1.4 naft
2800 euro cmim i

Okazion Shitet Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

10.08.2020 (17:09):Prodhuar gjermani letra te paguara deri me maj 2021 1.4 naft 2800 euro cmim i diskutueshem ngjyre gri...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

6,500 Euro Shitet FORISTRADE NISSAN QASHQAI ne super gjendje! OKAZION!!!! Shitet Nissan Qashqai 2.0 dCi! Ne super gjendje dhe shume ekonomike per levizje

Shitet Foristrade Nissan Qashqai Ne Super Gjendje! Okazion!!

Don Bosco, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

09.08.2020 (12:53):Shitet nissan qashqai 2.0 dci! ne super gjendje dhe shume ekonomike per levizje brenda qytetit dhe ne rruge te gjate! - motorri 2.0 nafte dci super i paster dhe i fuqishem - konsumi i kombinuar 5.8 l/100 km...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,500 Euro

6,300 Euro OKAZION TOYOTA RAV 4 VITI 2007 MOTOR I THJESHT 2.2 NAFTE SHITET TOYOTA RAV 4 VITI 10/2007 MOTOR I THJESHT 2.2 NAFTE
ME TE GJITHA OPSIONE

Okazion Toyota Rav 4 Viti 2007 Motor I Thjesht 2.2 Nafte

Liqeni Thatë, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

09.08.2020 (12:53):Shitet toyota rav 4 viti 10/2007 motor i thjesht 2.2 nafte me te gjitha opsionet; klima , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj.ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro i ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,300 Euro

900 Euro DAEWOO MATIZ DAEWOO MATIZ
Viti 2002
Karburanti: Benzine
Motorri: 800cc
Kambio: Manuale
D

Daewoo Matiz

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

10.08.2020 (16:40):Daewoo matiz viti 2002 karburanti: benzine motorri: 800cc kambio: manuale dyer: 5 dokumenta: deri ne mars 2021...Lexo detajet..

2,500 Euro Shes Toyota Rav4 2.0 Nafte Shesh Toyota RAV4 Nafte, Motorr 2.0, vit prodhimi 2002, xhama elektrik, 3 celesa

Shes Toyota Rav4 2.0 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

10.08.2020 (16:28):Shesh toyota rav4 nafte, motorr 2.0, vit prodhimi 2002, xhama elektrik, 3 celesa, letra te paguara deri ne maj 2021....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

4,500 Euro Renault megane gaz 2008 	
Teksti:
Shitet reno megane me gaz e 2008 motorr 1.4 Gjendja perfekte Makina

Renault Megane Gaz 2008

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

10.08.2020 (15:33): teksti: shitet reno megane me gaz e 2008 motorr 1.4 gjendja perfekte makina ka dy pronare total.e blere perpara 4 vitesh ketu,perdorur vetem nga nje person.dhe nje person ne itali. konsum minimal kuptohet. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

4,900 Euro Mercedes-Benz  Mercedes-Benc C-Class 180

Mercedes-benz

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

10.08.2020 (15:22):Mercedes-benc c-class 180...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,900 Euro

2,200 Euro Ford Focus 2004  Ford focus 2004 1.8TDCI ,kambio manuale ,radio CD ,komand ne timone ,timone hidr

Ford Focus 2004

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

10.08.2020 (15:13):Ford focus 2004 1.8tdci ,kambio manuale ,radio cd ,komand ne timone ,timone hidraulik , abs, disje alumini .makina eshte ne gjendje shume te mire teknike ,mekanike,konsume shume te ulet, 4.4 litra ne 100 km,,,t...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,800 Euro Ford focus okazion Shes ford focus ne gjendje shum te mir 
Me letrra deri ne dhjetor
Motorr 1.8 n

Ford Focus Okazion

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

10.08.2020 (15:09):Shes ford focus ne gjendje shum te mir me letrra deri ne dhjetor motorr 1.8 nafte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

19,000 Euro Shitet Mercedes Ml - Ulet cmimi Urgjente - Shitet ne gjendje perfekte e gatshme per cdo test.

Shitet Mercedes Ml - Ulet Cmimi

Lushnje
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

10.08.2020 (15:07):Urgjente - shitet ne gjendje perfekte e gatshme per cdo test....Lexo detajet..

1,950 Euro 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1950€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN 
FIAT-CROMA 
VITI 2005
ME NAFT
MOTORR 1.8
MANUALE 
ME 5 PORTA

💥💥💥okazion Shes Makin 1950€ Okazion💥💥💥

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

10.08.2020 (14:48):Shes makin fiat-croma viti 2005 me naft motorr 1.8 manuale me 5 porta e sapo ardhur nga italia me dogan tË paguar Çmimi 1950€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,950 Euro

1,300 Euro Lancia Yplsion Shitet Lancia Ypsilon
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra t

Lancia Yplsion

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

10.08.2020 (14:36):Shitet lancia ypsilon viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Peugeot 207 Nafte 1.4 viti 2007 Shitet Peugeot 207
4 Dyer
5 marshe
1.4 diesel shume ekonomike
Gjendje te mir

Peugeot 207 Nafte 1.4 Viti 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

10.08.2020 (14:23):Shitet peugeot 207 4 dyer 5 marshe 1.4 diesel shume ekonomike gjendje te mire motorrike xhenerike ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,300 Euro Shitet opel astra 2009 Opel astra viti 2009 i sapoardhur me dogane te paguar , motorri 1.7 naft eco fle

Shitet Opel Astra 2009

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

10.08.2020 (14:18):Opel astra viti 2009 i sapoardhur me dogane te paguar , motorri 1.7 naft eco flex 172 mij km 6 marshe , kondicioner 4 gomat te reja michelin , 2 celsa e paster si mrena dhe jasht . cmimi : 3300 € i diskutush...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

16,500 Euro Mercedes Benz Glk 2014  Finale Destination A🔥🔥🔥🔥Lots more to come 👋2014 Glk Diesel Amg Lo

Mercedes Benz Glk 2014

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

10.08.2020 (13:51):Finale destination a🔥🔥🔥🔥lots more to come 👋2014 glk diesel amg look-150 km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automati...Lexo detajet..

3,499 Euro Fiat GRAND PUNTO 1.3 NAFT Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manuale
Ftohja...

Fiat Grand Punto 1.3 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

10.08.2020 (13:28):Karburanti: diezel ngjyra.....: gri metalizato kamjo......: manuale ftohja......: klima km..........: 196000 shes grand fiat punt 1.3 naft viti 2006 e sapo ardhur ne gjendje perfekte me ogan te paguar me...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,499 Euro

2,500 Euro Passat Passat 2003.. 2.5 tdi kambio automat tronic klima sherbimet e bera vaj filtra..k

Passat

Fier
Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

10.08.2020 (13:22):Passat 2003.. 2.5 tdi kambio automat tronic klima sherbimet e bera vaj filtra..kit faze..goma te reja letra deri ne mars 2021..tel serjoze 0684021000...Lexo detajet..

2,500 Euro PASSAT 1.9tDI Makina esht me liber sherbimesh goma te reja dhe cdo sherbim te ber makina esh s

Passat 1.9tdi

Kruje
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

10.08.2020 (13:14):Makina esht me liber sherbimesh goma te reja dhe cdo sherbim te ber makina esh super gjendje shitet per arsye familjare 2500euro i diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

700 Euro Shitet Motorri Shitet motorri Honda 250 cc viti 2004 ne gjendje shum te mire çmimi 700€ i di

Shitet Motorri

Berati
Benzin Karburanti
2004 Viti
50,000 Kilometra

10.08.2020 (13:12):Shitet motorri honda 250 cc viti 2004 ne gjendje shum te mire çmimi 700€ i diskutushem. per me shum informacione kontaktoni nr e telit 069 46 64 180....Lexo detajet..

3,200 Euro Shitet Toytota Yaris  Shitet Toyota Yaris cilindrata 1.4 Nafte , viti i prodhimit 2007, gjithashtu mak

Shitet Toytota Yaris

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

10.08.2020 (13:12):Shitet toyota yaris cilindrata 1.4 nafte , viti i prodhimit 2007, gjithashtu makina eshte e pajisur me kondicioner dhe xhama elektrik dhe letrat e paguara bashke me siguracion deri ne dhjetor 2020. cmimi eshte...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

3,300 Euro Passat 1.9 auto model i ri fundi i 2004 sherbime te sapokryera , vaj filtra te sapo bera,goma te reja, ne gjendje shum t

Passat 1.9 Auto Model I Ri Fundi I 2004

Korce
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

10.08.2020 (13:11):Sherbime te sapokryera , vaj filtra te sapo bera,goma te reja, ne gjendje shum te mire motorike cmimi i diskutueshem ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas