mercedes benz 220 cdi coupe  

 Online 283 lexues | 5 njoftime ne pritje

10,000 Euro

Okazion! Shitet Mercedez Ml320 Full Option!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (13:13):Okazion! shitet mercedez ml320 full option 10.000 euro per arsye emigrimi! automjeti eshte marre dhe mbajtur per arsye pritjesh zyrtaresh dhe biznesmenesh kryesisht ne qytetin e tiranes dhe shitet per arsye l...Lexo detajet..

2,000 Euro Mitsubishi shogun  Mitsubishi shogun, ngjyra blue,4X4 , me kamje Automatike, Timoni ne ane te djath

Mitsubishi Shogun

Lezhe
Nafte Karburanti
1995 Viti
130,000 Kilometra

19.08.2019 (13:14):Mitsubishi shogun, ngjyra blue,4x4 , me kamje automatike, timoni ne ane te djathte, e pajisur me me dokumenta te rregullta shqiptare, 95 mij milje gjendja shum e mire....Lexo detajet..

20,000 Leke Shitet makina per arsye te mos perdorimit Cmimi i diskutushem

Shitet Makina Per Arsye Te Mos Perdorimit

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

19.08.2019 (13:13):Cmimi i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

20,000 Leke

10,000 Euro Okazion! Shitet Mercedez ML320 full option! Okazion!
Shitet Mercedez ML320 full option 10.000 euro per arsye emigrimi!
Aut

Okazion! Shitet Mercedez Ml320 Full Option!

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (13:13):Okazion! shitet mercedez ml320 full option 10.000 euro per arsye emigrimi! automjeti eshte marre dhe mbajtur per arsye pritjesh zyrtaresh dhe biznesmenesh kryesisht ne qytetin e tiranes dhe shitet per arsye l...Lexo detajet..

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (13:12):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Opel Astra  Shitet Opel Astra
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (13:10):Shitet opel astra motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Smart Shitet Smart 
Ne gjendje shume te mire
Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi 1

Shitet Smart

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

19.08.2019 (13:07):Shitet smart ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

150,000 Leke Shitet makina Shitet mercedes benx 200 naft vit prodhimi 91 ne gjendje te shkelqyer si xheneri

Shitet Makina

Fier
Nafte Karburanti
1991 Viti
300,000 Kilometra

19.08.2019 (13:04):Shitet mercedes benx 200 naft vit prodhimi 91 ne gjendje te shkelqyer si xhenerike dhe motorike me letra te rregullta te paguara .nr tel.0694213314...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

70,000 Leke Shitet Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz
Motorr 200
Nafte
Pa letra
Cmimi 70.000 leke te reja
Nr

Shitet Mercedes Benz

Gjirokaster
Nafte Karburanti
1990 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (13:02):Shitet mercedes benz motorr 200 nafte pa letra cmimi 70.000 leke te reja nr tel 0684055529...Lexo detajet..

Kambio: Manual

70,000 Leke

800 Euro Renault Megan. Shitet Renault Megan
Viti 2003
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Pa kualo

Renault Megan.

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

19.08.2019 (12:59):Shitet renault megan viti 2003 benzine-gaz ne gjendje shume te mire pa kualodimi, letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 800 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Fiat 2009 1.3naft 3000euro Fiat i sapo ardhur nga franca.super ekonomik manual.grand punto.gjendje sh e mir

Fiat 2009 1.3naft 3000euro

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

19.08.2019 (12:56):Fiat i sapo ardhur nga franca.super ekonomik manual.grand punto.gjendje sh e mire xhenerike dhe motorrike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,200 Euro Makine ne shitje Makina ne gjendje shume te mire dhe e pastert.

Makine Ne Shitje

Tirane
Nafte Karburanti
1991 Viti
250,000 Kilometra

19.08.2019 (12:55):Makina ne gjendje shume te mire dhe e pastert....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,400 Euro Citroen Xsara Shitet Citroen Xsara
Motorr 1.9 CDI
Viti 2002
Nafte
Kondicioner, xhama elekt

Citroen Xsara

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (12:48):Shitet citroen xsara motorr 1.9 cdi viti 2002 nafte kondicioner, xhama elektrike etj . ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (12:33):Shitet renault clio viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara para nje vit. cmimi 100.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,700 Euro Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4 Shes Volkswagen Golf 4. 

1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizz

Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

19.08.2019 (12:32):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,700 Euro Shitet Audi A3 2002 Shitet Audi A3
Motorr 1.9
Viti 2002
Kambio manuale 6+1 marshe
Posedon: navig

Shitet Audi A3 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (11:49):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2002 kambio manuale 6+1 marshe posedon: navigation, drita kseno, sedilje me ngrohje, pilot automatike, goma te reja, disqe alumini etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,200 Euro Shitet Opel Corsa  Shitet Opel Corsa
Motorr 1.3
Viti 2006
Nafte
220.000 km
Kambio manuale
Pos

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

19.08.2019 (11:46):Shitet opel corsa motorr 1.3 viti 2006 nafte 220.000 km kambio manuale posedon: goma te reja, disqe alumini, kondicioner etj. ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,300 Euro Smart For For  Shitet Smart For for
Motorr 1.5
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Do

Smart For For

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

19.08.2019 (11:40):Shitet smart for for motorr 1.5 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 2300 euro nr tel 0697441444...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (11:38):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Renault Shenik Shitet Renault Shenik
Motorr 1.5 D
Viti 2003
117.000 km
Ne gjendje shume te

Shitet Renault Shenik

Pogradec
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

19.08.2019 (11:36):Shitet renault shenik motorr 1.5 d viti 2003 117.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2  Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

19.08.2019 (11:32):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,700 Euro Toyota Yaris  Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.4
Nafte
135.000 km 
E sapo ardhur nga Italia.

Toyota Yaris

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (11:29):Shitet toyota yaris motorr 1.4 nafte 135.000 km e sapo ardhur nga italia. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. dogana e paguara. cmimi 3700 euro...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.7
Viti 2001
Nafte 
Ne gjendje shume te

Shitet Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (11:28):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne januar 2020 cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

2,900 Euro Vw Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Viti 2007
Nafte
Kondicioner, navi 
Ne gje

Vw Polo

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (11:25):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2007 nafte kondicioner, navi ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2900 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

1,000 Euro Fiat punto 1.9 nafte  Shes fiat punto viti prodh 2002 makina ne gjendje te mir motorrike me letra te p

Fiat Punto 1.9 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

19.08.2019 (11:22):Shes fiat punto viti prodh 2002 makina ne gjendje te mir motorrike me letra te paguara per 1 vite ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,000 Euro Shitet Ford  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.7
Viti 1999
Nafte
Ne gjendje shume te mire motor

Shitet Ford

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (11:09):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 1999 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara deri ne gusht. cmimi 1000 euro nr tel 0684532527...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas