4x4 agtotiko  

 Online 96 lexues | 17 njoftime ne pritje

3,000 Euro Shitet! Golf 4 1.9 TD(I) 2003 Golf 4 2003
Motorri 1.9 nafte
TDI "i" e kuqe
Manuale
Xhama elektri

Shitet! Golf 4 1.9 Td(i) 2003

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

22.02.2020 (00:44):Golf 4 2003 motorri 1.9 nafte tdi "i" e kuqe manuale xhama elektrik para mbrapa 2 pulta ka 2 vite e ardhur nga gjermania ku e ka pasur nje pronar qe nga 2003 me te gjitha sherbimet e bera super gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

780 Euro Ambasada e Rumanise shet Kia Carens 2003 Nafte Kia Carens

Ambasada E Rumanise Shet Kia Carens 2003 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
70,000 Kilometra

22.02.2020 (00:07):Kia carens ...Lexo detajet..

8,800 Euro Shitet Audi A5 Look Rs5 (Quattro) (mundesi nderrimi) Modeli:Audi A5 Look Rs5 (Quattro)

Forca motorrike:3.0 Tdi quattro 

Die

Shitet Audi A5 Look Rs5 (quattro) (mundesi Nderrimi)

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (23:54):Modeli:audi a5 look rs5 (quattro) forca motorrike:3.0 tdi quattro diesel viti prodhimit 2009 /sendilje te zeza lekure me ngrohje ,fryrje c fryrje navi sensor parkimi letrat e paguara deri ne sh...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,800 Euro

13,000 Euro C class c250 mercedes benz +++ okazion+++ - Automat, 106.000 km origjinale
- W204 C250 2012 Benz G-Tronic 7G me 7 marshe

C Class C250 Mercedes Benz +++ Okazion+++

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

21.02.2020 (23:40):- automat, 106.000 km origjinale - w204 c250 2012 benz g-tronic 7g me 7 marshe automatike - 1.8 blueefficency benzine, cgi sport turbo, motori i ri jo i c300. - amg look sport packet - xhama dhe baxho elekt...Lexo detajet..

2,000 Euro SHITET FIAT STILO Fiat Stilo e vitit 2004, makina ka 230000km, kambio manuale me motorr 1.9JTD (11

Shitet Fiat Stilo

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (23:35):Fiat stilo e vitit 2004, makina ka 230000km, kambio manuale me motorr 1.9jtd (115hp), me te gjitha sherbimet e bera ne kohe, me te 4 gomat ne gjendje shume te mire, kolaudimi deri ne 15/01/2021 dhe siguracion m...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,100 Euro Okazion, Toyota Yaris 1.0 benzine Viti prodhimit 2001, 1.0 benzine, 200 mije km, kambio manuale, me kondicioner, m

Okazion, Toyota Yaris 1.0 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (23:16):Viti prodhimit 2001, 1.0 benzine, 200 mije km, kambio manuale, me kondicioner, mbyllje qendrore me pult, ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, shume ekonomike, taksat e paguara deri ne mars 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

2,300 Euro Polo 2004 Polo 2004 1.2 benzine letra per nje vit ne gjendje teper te mire xhenerike e mot

Polo 2004

Lushnje
Benzin Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

21.02.2020 (23:08):Polo 2004 1.2 benzine letra per nje vit ne gjendje teper te mire xhenerike e motorrike drita led pasqyra dhe xhama elektrik kondicioner goma te reja e gatshme per prove cel-068 64 19 701...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,000 Euro Renault megane super 
Pershkrim:Makina esht ne gjendje shum te mir me letra te sapo prera dhjetor 20

Renault Megane Super

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (23:00): pershkrim:makina esht ne gjendje shum te mir me letra te sapo prera dhjetor 2020 perde origjinale te makines kush e deshiron i bej dhe lyrjen totale te makines falas cmimi pa diskutushen bej dhe nderrim...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,350 Euro Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.2
Benzine 
Kambio manuale 
Ne gjendje shume te

Ford Fiesta

Durres
Benzin Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

21.02.2020 (22:58):Shitet ford fiesta motorr 1.2 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1350 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

1,600 Euro Makina ne shitje esht shum ekonomike okazion per pak koh Sherbimet e sapo bera e gatshme per çdo lloj prove

Makina Ne Shitje Esht Shum Ekonomike Okazion Per Pak Koh

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

21.02.2020 (22:51):Sherbimet e sapo bera e gatshme per çdo lloj prove...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,500 Euro Renault Clio 1.5 diesel 2003 Makina esht ne gjendje te mir, bateria dhe frenat jan te reja, dokumentat jan te

Renault Clio 1.5 Diesel 2003

Lushnje
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

21.02.2020 (22:49):Makina esht ne gjendje te mir, bateria dhe frenat jan te reja, dokumentat jan te paguara deri ne maj 2020. Çmimi esht i bisedueshem. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,200 Euro Shitet Shitet makine familjare

Shitet

Elbasan
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (22:27):Shitet makine familjare...Lexo detajet..

1,700 Euro Okazion shitet nissan micra 1.2 benzine 2005 manuale Shitet nissan micra viti 2005 1.2 benzine manual 3 dyer ne gjendje te mire me ko

Okazion Shitet Nissan Micra 1.2 Benzine 2005 Manuale

Durres
Tjeter Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (22:21):Shitet nissan micra viti 2005 1.2 benzine manual 3 dyer ne gjendje te mire me kondicioner me te gjitha sherbimet e kryera letrat deri ne maj 2020. cmimi 1700 i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,650 Euro Mercdes- Benz A Class 170 Shitet A Class 170 , Kambio Automatike . 
Gjendje mirë .
Shitet për arsye m

Mercdes- Benz A Class 170

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (22:18):Shitet a class 170 , kambio automatike .  gjendje mirë . shitet për arsye mos përdorimi. Çmimi i diskutueshëm ....Lexo detajet..

3,100 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5

Motorr 1.9

Viti 2005

Nafte

Kambio manuale 6

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (22:09):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale 6+r ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shtator 2020 cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

2,600 Euro Toyota Yaris Gjendje shume te mire.
I gatshem per cdo prove

Toyota Yaris

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (22:08):Gjendje shume te mire. i gatshem per cdo prove...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,300 Euro Alfa romeo 156 Shes makine Alfa Romeo JTD 1.9 me nafte viti 2003

Alfa Romeo 156

Tepelene
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

21.02.2020 (22:00):Shes makine alfa romeo jtd 1.9 me nafte viti 2003 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,700 Euro shitet mersedes benz c class 270 me te gjitha sherbimet e bera shitet benz c class 270 me te gnitha sherbimet e bera viti 2002 karburanti naft

Shitet Mersedes Benz C Class 270 Me Te Gjitha Sherbimet E Be

Berati
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

21.02.2020 (21:47):Shitet benz c class 270 me te gnitha sherbimet e bera viti 2002 karburanti naft gomat e reja shum i mbajtur si nga ana xhenerike ashtu dhe estetike makina eshte ne super gjendje ...Lexo detajet..

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

21.02.2020 (21:45):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

1,700 Euro Mercedez170a Motor 1.7 diesel.

Mercedez170a

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

21.02.2020 (21:38):Motor 1.7 diesel....Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet BMW Shitet BMW motor 1.8 benzine-gaz shum ekonomike, e vitit 1999-2000 me letrat der

Shitet Bmw

Kruje
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

21.02.2020 (21:37):Shitet bmw motor 1.8 benzine-gaz shum ekonomike, e vitit 1999-2000 me letrat deri ne nentor te vitit 2020. me kondicioner me 4 dyer, e mbajtur si makine. ne gjendje shum te mire si nga ana motorike dhe gjenerik...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (21:31):Shitet volkswagen golf 4 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,000 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shum te mire
Cmimi 2000 Euro

Volkswagen Golf 4

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (21:29):Shitet volkswagen golf 4 benzine-gaz ne gjendje shum te mire cmimi 2000 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

21.02.2020 (15:50):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

1,800 Euro -Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume

-volkswagen Golf 4

Sarande
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (21:26):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.4 viti 2000 benzine-gaz ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit. cmimi 1800 euro per me shume informacion, me kontaktoni! ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,799 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S320
Viti 2001
235.000 km 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

21.02.2020 (21:03):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2001 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. mundesi nderrimi. cmimi 1799 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas