4x4 te perdorura  

 Online 141 lexues | 15 njoftime ne pritje

2,700 Euro

Ndrim & Shitje Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (17:51):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret te katert te rinj, gomat te kart...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,500 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 2500 €MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...BENC A-CLASS...VITI 2005...ME NAFT...MANUALE...ME 5 PORTA...MOTORR

🔥🔥🔥okazion.shes 2500 €makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

22.11.2019 (08:17):Shes makin...benc a-class...viti 2005...me naft...manuale...me 5 porta...motorr 1.9...me tapiceri lËkure...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 2500€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,500 Euro Shitet Shitet Benz A Clas, Viti 2001 kamjo Automat,me sherbime te bera, nuk ka nevoje p

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (08:15):Shitet benz a clas, viti 2001 kamjo automat,me sherbime te bera, nuk ka nevoje per asgje....!...Lexo detajet..

3,600 Euro suuper okaziioooonnnn viti 2010 shum ekonomike dhe komode 2.0 nafte automat chevrolet epica shum e pas

Suuper Okaziioooonnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (08:14):Viti 2010 shum ekonomike dhe komode 2.0 nafte automat chevrolet epica shum e paster dhe ska nevoj per asnje sherbim full opsion me letrra deri ne shtator 2020 siguracjon kasko ...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Sharoni Shitet Sharoni 1.9 nafte 

Viti 2001

Çmimi 1300 euro

Shitet Sharoni

Lezhe
Nafte Karburanti
2001 Viti
50,000 Kilometra

22.11.2019 (08:12):Shitet sharoni 1.9 nafte viti 2001 Çmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,300 Euro Shes golf 4 automatik ,2300 Euro Shitet Golf 4 Portobagazh, vit prodhimi Dhjetor 2002 me Motorr 1.9 Tdi (i e kuqe

Shes Golf 4 Automatik ,2300 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

22.11.2019 (08:00):Shitet golf 4 portobagazh, vit prodhimi dhjetor 2002 me motorr 1.9 tdi (i e kuqe) me kambjo automatike dhe eshte euro 4 .letrat te paguara deri ne 25 shtator 2020. gomat 100 % te reja jane prodhim i prill 2019....Lexo detajet..

1,350 Euro Peugeot 206 HDI Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte

Peugeot 206 Hdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (06:51):Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte sapo jan ndrruar vaj filtra gominat...esht me kondicioner letrat i ka deri ne gusht 2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

1,400 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte 
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

22.11.2019 (06:47):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,500 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
L

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (06:16):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (06:08):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Volkswagen polo ngjyra gri Shitet makina Volkswagen polo ngjyra gri 
Makina e sapo erdhur nga Gjermania

Volkswagen Polo Ngjyra Gri

Shkoder
Nafte Karburanti
2004 Viti
10,000 Kilometra

22.11.2019 (05:59):Shitet makina volkswagen polo ngjyra gri makina e sapo erdhur nga gjermania pa dogane eshte e çregjistruar 1.9 nafte viti 2003-2004 euro 3-4 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

8,500 Euro Shitje Viti 2005 
Me letra te sapo bera 
Motorri 3.2 
Benzin gaz 
Me xhama te zi or

Shitje

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (05:39):Viti 2005 me letra te sapo bera motorri 3.2 benzin gaz me xhama te zi origjinal...Lexo detajet..

1,000 Euro shitet Audi A4 1.9 tdi viti 96 1000€

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

22.11.2019 (05:30):Audi a4 1.9 tdi viti 96 1000€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,600 Euro Shitet OKAZION SMART FOR TWO! Shitet Smart For Two Cmim Okazion!
Ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbi

Shitet Okazion Smart For Two!

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
10,000 Kilometra

22.11.2019 (05:29):Shitet smart for two cmim okazion! ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e sapo bera. me xhame panoramike. letrat te sapo prera per 1 vit. motori 600cc benzin. cmim 1600€!...Lexo detajet..

360 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 1.4 benzin. Vitit 1996. Letrat kane mbaruar kete muaj.

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Benzin Karburanti
1996 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (05:28):Shitet ford fiesta 1.4 benzin. vitit 1996. letrat kane mbaruar kete muaj. ...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (05:21):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,500 Euro Mercedes Benz 211 Shitet Mercedes Benz model 211
Motorr 320 CDI
Viti 2005
Kambio automatike
Se

Mercedes Benz 211

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (05:16):Shitet mercedes benz model 211 motorr 320 cdi viti 2005 kambio automatike sedilje me ngrohje, pilot automatike, komanda ne timon, navigator, cd etj. ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro BMW 320 Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (02:37):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,400 Euro BMW 320 D Shitet BMW
Motorr 320 D
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1400 Euro

Bmw 320 D

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (02:27):Shitet bmw motorr 320 d ne gjendje shume te mire cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

22.11.2019 (02:24):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Alfa Romeo Shitet Alfa Romeo
Motorr 1.9
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra

Alfa Romeo

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (02:21):Shitet alfa romeo motorr 1.9 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 03.03.2020 cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

22.11.2019 (00:45):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

4,500 Euro Vw Touran Automatik Nr:+355698103950 SHITET VW TOURAN 1.9 NAFTE I SAPO ARDHUR NGA ZVICRA KAMIO AUTOMATIKE XHAMA ELEKT

Vw Touran Automatik Nr:+355698103950

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (00:31):Shitet vw touran 1.9 nafte i sapo ardhur nga zvicra kamio automatike xhama elektrike sherbime te sapo kryera hapje mbyllje me pult kompjuter bordi sistem audio pasqyra antiverbuese 158.000 km origjinale makina...Lexo detajet..

3,800 Euro Audi A4 Shitet Audi A4
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume e mire
Cmimi 3800 Euro

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (00:24):Shitet audi a4 viti 2004 nafte ne gjendje shume e mire cmimi 3800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

2,700 Euro Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000 Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000
217.000 km, kambio manuale,

Shitet Mercedes E 270 Cdi Avantgarde, E Vitit 2000

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

20.11.2019 (18:09):Shitet mercedes e 270 cdi avantgarde, e vitit 2000 217.000 km, kambio manuale, sedilje lekure. taksa dhe siguracion te paguara deri ne korrik 2020. makina ndodhet ne lezhe. cmimi: 2.700 euro - tel. 069 7...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

3,500 Euro Mercedes Benz model 203 Shitet Mercedes Benz Model 203
Motorr 220 CDI
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz Model 203

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

22.11.2019 (00:11):Shitet mercedes benz model 203 motorr 220 cdi viti 2003 nafte kambio manuale 6+1 ne gjendje shume te mire,kondicioner, goma te reja, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje me memorie etj. cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,500 Euro OKAZIONNNN Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro
Letrat i skadojne ne ne

Okazionnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (00:06):Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro letrat i skadojne ne nentor. kontakt 0697678050...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas