Mercedes Benz Clk-270 Cdi Kamio Automatike 148.000km Tirane

Mercedes Benz CLK-270 CDI
Kamio Automatike viti 2004! Ngjyra: Blu perla - 148.000km te kaluara - Sedilje lekure - Pilot Automatik - Klima B-zone dixhitale - Navigator i madh - CD Player - TV - AUX - Pasqyra te palosshme dhe kromatike - disqe alumini r16
Ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe vizuale!
Targuar per here te pare ne shkurt 2019.
Cmimi: 4700 Euro i diskutueshem!

Njoftime te Ngjashme