Audi A4-2.0 Turbo Benzin Tirane

Audi A4-2.0 TURBO Benzin QUATRO , Viti Prodhimit 2009 me 156.000 km , kamio automatike , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + fryrje + cfryrje , ndezje me START STOP , navigator , baxha xhami , klima , disqe alumini , letra te gjitha te paguara deri ne Dhjetor 2019 , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—11.500 Euro I Diskutueshem
Cel-( Not Allowed On Text)---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-( Not Allowed On Text)
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

Njoftime te Ngjashme