Mercedes Benz Cls350 Tirane

Mercedes Benz CLS350 Benzin + Gaz Sekuencial , Viti Prodhimit 2004 , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , timon druri , navigator , cd player , bagazhier , komando ne timon , klima tronik , disqe alumini , sensor parkimi , baxha xhami , drita kseno , sensor dritash , letra te gjitha te paguara deri ne 07.12.2019 , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—8700 Euro I Diskutueshem
Cel-( Not Allowed On Text)---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-( Not Allowed On Text)
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

Njoftime te Ngjashme