Shitet Ose Nderrohet -mercedes-benz C Tirane

SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 250 CDI-VITI 2011 >BLUE EFFICIENCY EURO 5 VERSION. SHUM E VECANTE NE LLOJIN E VET NGA FABRIKA . ORIGJINALE NE CDO DETAJ . VERSIONI FACELIFT I MODELIT W 204 -- KAMBIO AUTOMATIKE 7G -- KLIMA AUTOMATIKE -- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE -- SENSORE PARKIMI -- OPSION SHTESE . PARSK ASSIST -- FENERET BI-XENON INTELLIGENT LIGHT --- SYSTEM FULL LED -- RADIO / CD / NAVI / GPS / AUX / USB / BLUETOTH AUDIO / TELEFON / DVD / -- SEDILJE ME NGROHJE -- OPSIONI ECO - FIKET NE PRITJE KUR ESHTE TRAFIK -BLUE EFFICIENCY - KM 170.000 ORIGJINALE-NGJYRA ESHTE GRI E ERRET NE RREZATIM DIELLI ESHT PERLE-TAPICERIA E ZEZE E ERRET LEKURE-GJYSEM COPE SHUME E PASTER PA GERVISHTJE -DISQJE ALUMINI 17 GOMA TE REJA -SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE - -SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM-NAVIGATOR I MADH>>5 D SEDILJE ELEKTRONI -DHE ME NGROHJE-SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ELEKTRONIKE-ME PALOSJE MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE -PER INFO KONTAKTO NR ( Not Allowed On Text) -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER- PER ME TEPER FOTO MUND- TE NA NDIQNI DHE NE FACEBOOK >AUTO JULI

Njoftime te Ngjashme