Makina ne shitje 1000+ Makina ne shitje

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

8,500 Euro

Shitet A6 2007 Quattro

Tirana, Albania, Brryli | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

Shitet audi a6 2007 , me letra te paguara deri vitin tjeter , motorr 2.7 nafte quattro ,sallon lekure bojekafe ,kambio automatike, cd-dvd-navi-cel esp-klima, perde te sapo vena, ka 2 muaj qe ka ardhur nga gjerm...Lexo detajet..

8,500 Euro

Audi


4,800 Euro

C Clas C220 Cdi

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Tjeter Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Auto-alti okazion sapo ka ardh nga gjermania bm c clas c220 cdi automat-panorama full options me dogane te paguar gati per targim adr aut dr-tr km6 mbas mektrin motors perball sinani grup ju flm dhe ju mirepres...Lexo detajet..

4,800 Euro

Mercedes-Benz


5,400 Euro

Toyota Auris 2.2 Nafte Viti 2008

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

Okazion sapo ka ardh nga gjermania toyota auris 2.2 nafte viti 2008 full options star+stop-engine super gjendje per me shum info kont ne nr 0696333033 adr aut dr-tr km 6 mbas mektrin motors perball sinani grup ...Lexo detajet..

5,400 Euro

Toyota


4,000 Euro

*** Volkswagen Polo

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

Auto " alti " *** volkswagen polo *** viti 2008 *** motori 1.4 benzin-gaz ***kamio manuale ***kilometra 189.000 origjile ***konsumi mesatar 6 l / 100 km ***ngjyra gri ***opsione : ***airbag ***a...Lexo detajet..

4,000 Euro

Volkswagen


10,500 Euro

💥 Audi A8 Motorr 3.0 (nafte)

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

Audi a8 motorr 3.0 dizel nuk e kap taksa luksit.ngjyr e zez shum e paster.viti 20/12/2005.te gjitha letrat e prera.serdilje me ngrohje para dhe mbrapa.sensor parkimi origjinal.tapiceri e zez shum e paster.disqe...Lexo detajet..

10,500 Euro

Audi


4,800 Euro

Smart Fortwo 1.0cc Benzin ,

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

Smart fortwo 1.0cc benzin , viti prodhimit 2010 me 94mj km ,eco economy fiket ndizet ne trafik , klima , cd player , disqe alumini , letra te gjitha te sapo paguara , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhen...Lexo detajet..

4,800 Euro

Smart


5,000 Euro

Toyota Yarsi 1.4 D4d

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Auto-alti ju ofron mundesine e blerjes okazion sapo ardhur toyota yarsi 1.4 d4d nafte kamio automat viti 2007 super gjendje me dogane te paguar gati per targim per me shum info kont nr 0696333033 adr aut dr-tr ...Lexo detajet..

5,000 Euro

Toyota


3,500 Euro

Vw Golf 4 Motor 1.9 Tdi

Theth, Albania,Tjeter zone | Tirane
Tjeter Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

Okazion sapo ka ardh vw golf 4 motor 1.9 tdi viti 2004 full options super gjendje per me shum info kont ne nr 0696333033 adr aut dr-tr km7 mbas mektrin motors perball sinani grup ju flm...Lexo detajet..

3,500 Euro

Volkswagen


4,700 Euro

Shitet

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Shitet volvo v50 viti 2006 kit rrip faze nderruar vaj filtra te sapo bera pjes xhenerike ok goma te reja hankok 1 muaj e targuar motor 1.9 tapiceri gjysem lekur gjysem cope km te te cerfikuaraa...Lexo detajet..

4,700 Euro

Volvo


1,400 Euro

Shitet Opel Corsa

Prane Zyrave Te Oshee,Vasil Shanto | Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

Opel cords , viti prodh 2003,automatike , me benzin, tre ports , ngjyre gri r hapur...Lexo detajet..

1,400 Euro

Opel


4,700 Euro

C Clas 180

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Tjeter Karburanti
2005 Viti
90,000 Kilometra

Auto-alti ju ofron mundesine e zgjedhjes. okazion sapo ka ardh nga gjermania c clas 180 kompresor kamio manual super gjendje me 95 mij km origjinale viti 2005 me dogane te paguar per me shume info kont ne nr 06...Lexo detajet..

4,700 Euro

Mercedes-Benz


14,500 Euro

Mb B Clas 200 Blu

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Tjeter Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

Okazion sapo ka ardhur mb b clas 200 blu efficiente sport-packet amg fulll options automat viti 2013 super gjendje per me shum info kont ne nr 0696333033 adr aut dr-tr km7 mbas mektrin motors perball sinani gru...Lexo detajet..

14,500 Euro

Mercedes-Benz


5,700 Euro

Renault Clio

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

Renault clio, 2009, 1.2 benzin+imp. gazi, automat , 5700 euro me dogane. info : 0692765740...Lexo detajet..

5,700 Euro

Renault


2,000 Euro

Seat Ibiza 1.4 Naft 3 Pistona Manual Viti 2003

Shijak, Shqiperia,Zone Periferike | Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

Seat ibiza 1.4 naft 3 pistona manual viti 2003 makina posedon airbag. abs kondicjoner perfekt xhama elektrike pasqyra elektrike. radio cd aux. mbyllje qendrore me pult. motorrike xhenerike super gjendje. ska n...Lexo detajet..

2,000 Euro

Seat


5,900 Euro

Benz B Class

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

Benz b class nafte 2.0 automat / viti 2006 km 250000 cmimi 5900 ...Lexo detajet..

5,900 Euro

Mercedes-Benz


2,000 Euro

Ford Focus Tddi

Pazari I Ri, Tirana, Albania,Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

Shitet ford focus tddi/ karburanti: nafte, 1.8 viti i prodhimit: 2001 opsione: pompe dhe injektore mekanik/ abs/ komanda ne timon, kondicioner ne gjendje te shkelqyer/ mbyllje qendrore me.pult / anrifrize/ ...Lexo detajet..

2,000 Euro

Ford


1,100 Euro

Shes Alfa Romeo 166 ,2.4 Jtd, 1999

Rruga Aleksander Goga, Durres, Albania,Qender | Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

Shitet alfa romeo ,ngjyra gri , me gjithe sheebimet e bera, letrat mbarojne ne gusht te 2019, eshte ne gjendje perfekte,....Lexo detajet..

1,100 Euro

Alfa Romeo


2,900 Euro

Renault Laguna , Viti 2005 , Motorr 1.9 Tdci

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Renault laguna , viti 2005 , motorr 1.9 tdci ( nafte ) , klima , sensor parkingu , 4 xhama elektrike , pasqyra elektrike me palosje , kontroll esp , limitator shpejtesie , kompjuter bordi , ndezje start-stop , ...Lexo detajet..

2,900 Euro

Renault


8,500 Euro

Volkswagen Golf Vi,

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

Volkswagen golf vi,motorr 2.0 tdi,viti 2009,ngjyre gri metalizato,kambio manuale,navigator,klima,cd,karte memorie,aux,airbag,srs,sensor parkimi para mbrapa,disqe alumini 17,sensor shiu,pasqyra antiverbuese,etj,...Lexo detajet..

8,500 Euro

Volkswagen


3,700 Euro

Nissan Micra Viti 2005

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

Nissan micra viti 2005 , kambio automatike , motorr 1.2 benzine , 177.000 km me liber sherbimesh , dokumenta te paguara deri ne shkurt 2018 , kondicioner , xhama dhe pasqyra elektrike , opsione ne timon , kom...Lexo detajet..

3,700 Euro

Nissan


2,500 Euro

Toyota Verso Viti 2001

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

Toyota verso viti 2001 , motorr 1.3 benzine , 164.000 km me liber sherbimesh , kondicioner , e sapoardhur me dogane te paguar , cmimi : 2500 euro. cel : 0692765740 , 0692126959...Lexo detajet..

2,500 Euro

Toyota


10,200 Euro

Audi A6 , 2006 , 3200 Cc Benzin

Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

Audi a6 , 2006 , 3200 cc benzin ( awd ) , 162.000 km , automat , full option, e targuar , 10.200 euro cel : 0692765740...Lexo detajet..

10,200 Euro

Audi


8,500 Euro

Okazion Audi A6

Ura Vajgurore, Albania,Zone Periferike | Berati
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

Shitet audi a6 sline 2.7 diesel viti 2007 makina esh ne super gjendje dogana e sapo prer e ardhur nga italia makina nuk ka nevoj per asnje sherbim me garanci sepse spo jan ber me liber sherbimi esh me 160 mij k...Lexo detajet..

8,500 Euro

Audi


1,500,000 Leke

Benz C300 Amg Benzine/gaz 2011

Rruga Medar Shtylla, Tirane, Shqiperia,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
30,000 Kilometra

Shitet dhe#9742;dhe#65039; dhe#8237;069 7529713 mercedes benz c300, benzine/gas, viti 2011, look amg origjinal, kambio automatike, 32.000 km(tridhjete e dy mije km), ngjyre bardhe/zeze metalizato, navigator i ...Lexo detajet..

1,500,000 Leke

Mercedes-Benz


1,860,000 Leke

Wolkswagen Jetta 2017 1.4 Benzine E Ree

Rruga Medar Shtylla, Tirane, Shqiperia,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
Benzin Karburanti
2017 Viti
10,000 Kilometra

Shitet dhe#9742;dhe#65039; dhe#8237;069 7529713 volkswagen jetta , viti 2017, super gjendje, e re fare, kambio automatike, 3.800 km, ngjyre e zeze metalizato,fenera multidireksional, navigator i madh, ngrohese...Lexo detajet..

1,860,000 Leke

Volkswagen


3,400 Euro

Mercedes-benz Benzine Gaz

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Shitet makine ne gjendje shume te mire dhe super ekonomike. sapo i jane bere te gjitha sherbimet. letrat e paguara deri ne veren e 2019. mercedes benz class a 150 viti 2006 benzin-gaz manual konsumi 6 li...Lexo detajet..

3,400 Euro

Mercedes-Benz


1,300 Euro

Okazion Smart 1300

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

Okazion ! shitet smart for2 , 1300 euro fund viti 2002 motorr 599 benzine me kondicionere xham panoramike letra te paguara deri ne gusht 2019 makina eshte ne gjendje shume te mire. e gatshme per cdo lloje...Lexo detajet..

1,300 Euro

Smart


7,700 Euro

Touareg Viti 2004 2.5 Nafte

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania,Laprake | Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

Shitet touareg viti 2004, motorri 2.5 manual, km 215.000 mije shitet per arsye mos perdorimi makina ashte ne gjendje shume te mire nuk ka nevoje per asnje lloje sherbimi tel: 0684770552 viber:069332...Lexo detajet..

7,700 Euro

Volkswagen


4,900 Euro

Makin Ne Shitje

Rruga Ram Sadria, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Makin ne shitje mercedesbenz s 350 prodhim 2003 model 2006 qmimi 4900 ne gjendje shum temir .benzin gaz...Lexo detajet..

4,900 Euro

Mercedes-Benz


2,200 Euro

Ford C Max 1.8 Benzine 2004 Zvicra Me Dogan

Rruga E Kavajes ,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

Ford c max 1.8 benzine 2004 me dogan zvicra me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult komanda ne timon sensor parkimi para mbrapa original ideale per ti montuar impjant gazi gati...Lexo detajet..

2,200 Euro

Ford


4,900 Euro

Audi A4 Benzine 1.8 Viti 2007 Automatike Zvicra

Rruga E Kavajes ,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Audi a4 benzine 1.8 viti 2007 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar kamje automatike xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult drita automatike disqe alumini goma te reja ideale per t...Lexo detajet..

4,900 Euro

Audi


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas