Vw Golf 5 Tirane

VW Golf 5 Kamje Automatike 1.6Benzine 140mij KM viti i 10-2006 , makina eshte e sapo ardhur nga zvicra , ne gjendje shume te mire pune , shume e paster si jashte dhe brenda , goma te reja , xhama elektrik , kondicioner , pasqyrat elektrike , sensore dritash , senore shiu , abs , esp , Etj...

Njoftime te Ngjashme