Shitet Toyota Aygo 1.4 Tdi Viti 2006 Tirane

Shitet Toyota Aygo
Motorr 1.4 TDI
Viti 2006
Nafte
Me letra te paguara
E ardhur nga Zvicra
Ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike
Cmimi 3500 Euro
Nr.tel : ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme