Shitet Mercedes Benz A Class 170 Cdi Tirane

Shitet Mercedes Benz A Class 170 CDI
Viti 1999
Nafte
221000 km
Kambio automatike
Sallon gjysem lekure
Sedilje me ngrohje
CD player
Pilot automatik
Hapje mbyllje qendrore
Xhama pasqyra elektrike
Kondicioner
Letra te gjitha te paguar deri ne korrik
Ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike
Cmimi 1700 Euro
Nr.tel: ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme