💥6790euro🇨🇭toyota Yaris Diesel Tirane

💥6790Euro🇨🇭TOYOTA YARIS Diesel 1.4D-4D Automat 03/2010 139mij km sapo ardhur nga zvicra🇨🇭ne gjendje perfekte me dogane te paguar gati per targim.Makina eshte shume ekonomike me konsum teper te ulet...Makina disponon start/stop engine,keylees go,komanda ne timon,marsha F1 ,klima,abs,ngrohje sedilesh,xhama dhe pasqyra elektrike,radio cd aux ,disqe alumini,goma thuajse te reja.
Makina disponon dy celsa dhe librat e sherbimit zvicer🇨🇭
📞( Not Allowed On Text)
cmimi👉🏻6790Euro

Njoftime te Ngjashme