Shitet Mercedes Benz C Class Motorr Evo 220 Cdi Tirane

Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr Evo 220 CDI
Viti 2005
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
E sapo ardhur nga Italia
Cmimi 4900 Euro
Nr.Tel ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme