Audi S8-4.0 Benzin Tirane

Audi S8-4.0 Benzin V8 QUATRO (S8 origjinal nga fabrika) , Viti Prodhimit Fundi 2013 me 146.000 km origjinale , FULL OPTIONS , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + ftohje + memory + masazh + fryrje + cfryrje , kamer parkimi , marsha ne timon , perde ne panel , sediljet mbrapa me ngrohje , drita FULL LED , me 2 pal disqe dhe goma , 2 celsa , ndezje me START STOP , navigator , cd player , TEL , bagazhier , TV , DVD , sensor dritash , sensor shiu , perde elektrike , marmitat me zhurem , sensor parkimi , letra te gjitha te paguara , siguracion FULL KASKO , siguracion jeshil nderkombetar , te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike , shum e shpejt dhe e sigurt ne rruge..
Cmimi—47.000 Euro I Diskutueshem
Cel-( Not Allowed On Text)---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-( Not Allowed On Text)
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

Njoftime te Ngjashme