Bmw X5-3.0 Diesel X-driver Tirane

BMW X5-3.0 Diesel X-DRIVER , Viti Prodhimit Fundi 2013 me 90.000 km , FULL OPTIONS , tavan xhami panorama , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory + fryrje + cfryrje , kamer parkimi , marsha ne timon , klima bizonale , cd player , bagazhier , TV , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini ,bagazhi hapje mbyllje me buton , pedana anesore , letra te gjitha te paguara , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike…
Cmimi—42.000 Euro I Diskutueshem
Cel-( Not Allowed On Text)---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-( Not Allowed On Text)
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

Njoftime te Ngjashme