Shitet Ose Nderrohet -mercedes-benz Evo Tirane

SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ EVO E 220 CDI> VITI 2007 KM 195.000-- .AVANGARD -- KAMBIO AUTOMATIKE-KLIMA AUTOMATIKE -DOPIO CLIMA- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME NUANCE BLU -- FENERET BI-XENON INTELLIGENT LIGHT --- SYSTEM FULL -- RADIO / CD / NAVI / GPS AUDIO / TELEFON / DVD / -- SEDILJE ELEKTRIKE NGJYRA ESHTE GRI E HAPUR -NE RREZATIM DIELLI ESHT PERLE-TAPICERI >E ZEZE GJYSEM LEKURE GJYSEM COPE ORIGJINALE TE AVANGARDIT - SENDILE ME NGROHJE - SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - DISQJE ALUMINI 17 GOMA TE REJA - SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE -SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM-NAVIGATOR I MADH> -SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ELEKTRONIKE- MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE - MOTORIKE -PER INFO KONTAKTO NR ( Not Allowed On Text) -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER PER ME TEPER FOTO MUND TE NA NDIQNI NE FACEBOOK INSTAGRAM >>AUTO JULI <<

Njoftime te Ngjashme