🇩🇪🇩🇪 Shitet Ose Nderrohet- Toyota. Tirane

🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET- TOYOTA. RAV 4.>> D-CAT ME D JESHILE SUPER EKONOMIKE<<<<< VITI-2010 -NGJYRA VISHNJE NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE -KAMBIO AUTOMATIKE + MARSHA NE TIMON -KOMANDA NE TIMON - TAPICERIA E ZEZE E HAPUR LEKURE + KAMOSH SHUME E PASTER PA GERVISHTJE -DISQJE ALUMINI 18 - XHAMA TE ZI ORIGJINAL - SENSOR SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE -SISTEM RADIO CD PLAY-SISTEM-NAVIGATOR -SEDILJE ELEKTRONIKE DHE MEMORJE - FUNKSIONALE - SEDILJE ME NGROHJE TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA -PALOSJE - ELEKTRONIKE -SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE -MOTORRIKE -MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA -PER INFO KONTAKTO NR ( Not Allowed On Text) -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER.- MUND- TE NA NDIQNI DHE NE FACEBOOK INSTAGFAM - AUTO JULI

Njoftime te Ngjashme