Transporti 1000+ Makina ne shitje

 Online 89 lexues | 0 njoftime ne pritje

17 Euro

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 17 Euro Dita

Tish Daija , Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

Makina me qera duke filluar nga 17 euro dita , ulje cmimi ne varesi te diteve, golf plus ,skoda fabia , e class, volvo etj.........makinat me te mira me cmimet me te arsyeshme i gjeni tek auto smart rent a ca...Lexo detajet..

17 Euro

Mercedes-Benz


30,000 Euro

Shitet Cla Amg Line Vetem 50,000 Km

Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
50,000 Kilometra

Shitet makine cla 200 amg line -sedilje kamosh -50,000km -siguracion full kasko deri ne janar 2019 -panoramic roof -automatike/nafte -ekran i madhe per me shume kontaktoni: 0672011057...Lexo detajet..

30,000 Euro

Mercedes-Benz


3,350 Euro

Benz-c 220 Cdi Automatike

Autostrada Dr-tr Km 13,,Zone Periferike | Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

Shitet mercedes-benz c 220 cdi sw viti prodhimit 2002 transmisioni automatike tipi karburantit nafte 199,000 km ngjyra e jashtme gri me dogane te paguar....Lexo detajet..

3,350 Euro

Mercedes-Benz


5,000 Euro

Wolswagen Touran

Rruga Kristo Sotiri, Durres, Albania,Qender | Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Makina eshte ne gjendje te mire.cmimi eshte i diskutueshem....Lexo detajet..

5,000 Euro

Volkswagen


14,000 Euro

Shes Pasat Cc

Tek Neranxi,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

Super makiin full..model amerikan cel 0696699735 ju flm....Lexo detajet..

14,000 Euro

Volkswagen


1,500 Euro

Shitet Okazion

Rruga Cikriket, Berat, Albania,Qendra | Berati
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

Bmw 528 benzin gaz sallon lekure me opsione te 2004 sendilje elektrike + memorje komanda ne timon limitator shpejsie tronik sensor parkimi orgjinal . sherbimet e kryera si vaj filtra benzine /ajri/gazi . ferro...Lexo detajet..

1,500 Euro

BMW


3,500 Euro

Shes Audi A4

Porcelan ,Brryli | Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

Shes audi a4 ne gjendje shum te mire ...Lexo detajet..

3,500 Euro

Audi


2,100 Euro

Vw Polo 1.4 Benzine 2005 Me Dogan Zvicra

Rruga E Kavajes ,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

Volkswagen polo 1.4 benzine 2005 me dogan zvicra me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult ...Lexo detajet..

2,100 Euro

Volkswagen


2,100 Euro

Fiat Panda 1.2 Benzine 2004 Me Dogan Zvicra

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

Fiat panda viti 2004 motor 1.2 benzine me dogan te paguar zvicra, me kondicioner xhama electric mbyllje qendrore me pult, gati per targa ...Lexo detajet..

2,100 Euro

Fiat


4,400 Euro

Vw Caddy 1.6 Benzine 2005 Me Dogan Zvicra

Rruga E Kavajes ,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

Volkswagen cady 1.6 benzine 2005 me dogan zvicra me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult sensor parkimi, motor i thjesht pershtatet 100 %ne gaz, gati per targa ...Lexo detajet..

4,400 Euro

Volkswagen


3,100 Euro

Audi A4 Benzine 1.8 Viti 2003 Me Dogan Te Paguar Zvicra

Rruga E Kavajes ,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

Audi 1.8 benzine 2003 me dogan te paguar zvicra full options ideal per ti montuar impjant gazi gati per targa ...Lexo detajet..

3,100 Euro

Audi


2,700 Euro

Opel Meriva 1.6 Benzine +gaz 2005 Me Dogan

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

Opel meriva 1.6 benzine +gaz 2005 me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult komanda ne timon impjant gazi i shenuar ne leje qarkullimi landi renzo i montuar ne v...Lexo detajet..

2,700 Euro

Opel


14,000 Euro

Shes Pasat Cc

P 69/1,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

Shes passat cc model amerikan full opsion.cel 0696699735.ju flm...Lexo detajet..

14,000 Euro

Volkswagen


6,500 Euro

Shitet Makine Bmw

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Shitet makine bmw , viti i prodhimit 2005, motorr 2.5, tapiceria lekure e zeze, full options kontakt ,0674938868...Lexo detajet..

6,500 Euro

BMW


1,650 Euro

Opel Zafira

Skenderbeu ,Qender | Kukes
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

Shitet vetura opel zafira e importuar nga gjermania ne gjendje te rregullt ne tabela te huaja ( e pa duganuar), arsyeja e shitjes mos perdorimi sepse posedojme nje veture te dyte. nr kontaktues : viber / what...Lexo detajet..

1,650 Euro

Opel


79,000 Euro

Mercedes Benz E Klass 220 Cdi Viti 11/2006 Okazion Automat

Rruga E Dibres, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Shes mercedes benz e klass 220 cdi nafte automat ,makina ka vetem 176202 km origjinal te veta dhe mund ta kontrolloni ku te doni, dekumenta te sa po paguara per nje vite , te gjithe sherbime kryera goma te reja...Lexo detajet..

79,000 Euro

Mercedes-Benz


1,500 Euro

Opel Corsa

Rruga 3 Deshmoret, Kashar, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

Opel corsa bemzin 1.2 gaz eshye ne gjendje prefekte...Lexo detajet..

1,500 Euro

Opel


3,000 Euro

Ford Galaxy 1.9 Tdi Naft Full

Manza,Gjiri i Lalzit | Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

Makina shitet per arsye mos perdorimi. ...Lexo detajet..

3,000 Euro

Ford


2,500 Euro

Passat 2003

Rruga Elbasanit,Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

Shes makinen per arsye migrimi. passat 1.9 i 2003. ne gjendje shume te mire xhama elektrike, sensore parkimi,nafte, kamio automatike,sedilje lekure dhe kamosh. ...Lexo detajet..

2,500 Euro

Volkswagen


3,400 Euro

Shitet Makine Smart Forfour , Nafte E Vitit 2006

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania,Don Bosko | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

Smart forfour, kamio automatike dhe nafte, ngjyre e zeze , prodhim 2006...Lexo detajet..

3,400 Euro

Smart


4,200 Euro

Shitet Benz A200 Cdi Euro 4 Kambio Automat Viti 2006

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Shes benz a200 cdi kambio automat viti 2006 me te gjitha opsionet: kambio automat sensor parkimi sedile lekure+cope komanda me timon pilot automatik. ne gjendje perfekte ,me dogane te pagur cmimi 4200 eu...Lexo detajet..

4,200 Euro

Mercedes-Benz


2,000 Euro

Ford Focus Ghia

Rrapo Hekalit ,Kodra e Diellit | Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

Ford focus ghia full opsion sensor parkimi sedilje me ngrohje klime dhe sedilje mishini makina eshte ne gjendje shum te mire dhe e gatshme per cdo lloj prove kontakt 0695441867 wcap 0689035018...Lexo detajet..

2,000 Euro

Ford


16,000 Euro

Buick Encore 2016, Model I Njejte Me Opel Mokka

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Benzin Karburanti
2016 Viti
10,000 Kilometra

Makina e vetme ne shqiperi. prodhim i kompanise buic ne kooperim me opel. motor 1.4 benzine, shume ekonomik, full option (kamera parkimi, navigator, wirless,etj), goma dhe disqe te reja. eshte e pajisur me dok...Lexo detajet..

16,000 Euro

Buick


4,500 Euro

Okazion Seat Altea Kambio Automatike Motor 2,0tdi Euro 4

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Shitet seat altea kambio automat motor 2,0tdi euro 4. opsione: kambio automat sensor parkimi pilot automatik klima butona ne timon 4xhama elektrik disqe alumin . ne gjendje perfekte me dogan te pagua ...Lexo detajet..

4,500 Euro

Seat


13,500 Euro

Audi A4 All Road Full Extra

Tirane,Zone Periferike | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

Audi a4 3.0 nafte viti 2009 km: 150.000 cmimi: 13.500€ i padiskutushem dhe#8237;+355 69 382 9717dhe#8236;...Lexo detajet..

13,500 Euro

Audi


13,800 Euro

Mercedes Benz C220 2012

Tirane,Zone Periferike | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

C class 220 viti: 2012 km: 160.000 cmimi 13.800€ i padiskutueshem dhe#8237;069 382 9717dhe#8236;...Lexo detajet..

13,800 Euro

Mercedes-Benz


3,000 Euro

C180

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania,Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

Makina ka impjant gazi 1.5 vite perdorim .lovato sekuencial .xhama elektrik .282000 km .ka 2 celsa me cip .klima.letrat e bera per 1 vit .eshte ne gjendje shume te mire .e gateshme per cfaredo lloj prove .cmimi...Lexo detajet..

3,000 Euro

Mercedes-Benz


3,500 Euro

Shitet Volkswagen Pasat

Rruga Benardo Bilota ,Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

Volkswagen pasat 2001 nafte manuale . ngjyr e bardhe me letra te pagura deri ne dhjetor 2018 ne gjendje te mir motorike/gjenerike cmimi 3500 ero (i diskutushem) nr tel 0682514648...Lexo detajet..

3,500 Euro

Volkswagen


4,999 Euro

Hyundai Tucson 2008

Rruga Muhedin Llagani, Nshrak,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

Shitet hyundai tucson viti 2008 nafte 2.0. xhama te zinj origjinale. goma te reja. sensore parkimi. kondicioner, klima..... makina eshte ne gjendje shume te mire. sherbime te kryera rregullisht dhe taksa te p...Lexo detajet..

4,999 Euro

Hyundai


2,100 Euro

Renault Scenic 1.9

Rruga Besnik Sykja,Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

Renault scenic 1.9 nafte, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, transmision manual. ...Lexo detajet..

2,100 Euro

Renault


4,500 Euro

Mercedes Benz A-class

Rruga Donald Trump,Kamez/Paskuqan | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe gjenerike. letrat jame te paguara deri ne maj te 2019. eshte perdorur vetem nje muaj ne shqiperi. makina mund te provohet. cmimi eshte i diskutueshem. ...Lexo detajet..

4,500 Euro

Mercedes-Benz


3,000 Euro

Shes Makine

Dibres,Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

Makine ne shitje...Lexo detajet..

3,000 Euro

KIA


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas