alb treg  

 Online 269 lexues | 5 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (14:24):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (09:12):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

6,000 Euro Skoda yeti Shitet Skoda yeti 
1.2 benzine 
101,000 km

Skoda Yeti

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

31.05.2020 (12:34):Shitet skoda yeti 1.2 benzine 101,000 km ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

3,700 Euro OPEL ASTRA, VITI 2007, MANUALE, 1.7 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.7 nafte, kambio manuale, vi

Opel Astra, Viti 2007, Manuale, 1.7 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

31.05.2020 (12:34):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.7 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 11/2007, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, komanda ne timon, pilot automat, xhama te zinj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

4,400 Euro TOYOTA YARIS SHITET TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL KAMIO AUTOMAT E SAPO TARGUAR.MAKINA ESHT NE GJEDJ

Toyota Yaris

Kavaje
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (12:34):Shitet toyota yaris 1.4 diesel kamio automat e sapo targuar.makina esht ne gjedje shum te mire motorrike dhe xhenerike.makina disponon komanda ne timon ape mbyllje qendrore 4 gomat e reja....Lexo detajet..

8,500 Euro Shitet Makina eshte ne gjendje shume te mire

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (12:34):Makina eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

6,200 Euro ALFA MITO, VITI 2011, AUTOMATIKE, 1.4 BENZINE+GAZ Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz , kambio auto

Alfa Mito, Viti 2011, Automatike, 1.4 Benzine+gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

31.05.2020 (12:34):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz , kambio automatike, viti prodhimit 2011, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+usb, xhama eklektrik, pasqyra elektrike, pilot ...Lexo detajet..

6,200 Euro Audi A6 Quattro Audi A6 2006 Quattro (4X4) me letra deri ne mars 2021 2.7 naft me cdo sherbim t

Audi A6 Quattro

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

31.05.2020 (12:34):Audi a6 2006 quattro (4x4) me letra deri ne mars 2021 2.7 naft me cdo sherbim te ber, vaj filtra 4 amortizator te rinj 4 stabilizator te rinj 4 goma te reja te vena para 1 muaji xhama te zinj me leje 3 vjecare...Lexo detajet..

4,200 Euro SHES MERCEDES-BENZ AVANTGARDE ! Shes Mercedes-Benz Avantgarde te vitit 2001.
Modeli C-Class benzine-gaz me 255m

Shes Mercedes-benz Avantgarde !

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

31.05.2020 (11:34):Shes mercedes-benz avantgarde te vitit 2001. modeli c-class benzine-gaz me 255mije kilometra. makina ka transmetues manual dhe ndodhet ne nje gjendje gati perfekte. dokumentacioni dhe letrat e nevojshme jane ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

2,250 Euro 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 2250€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN...FORD-C-MAKS...VITI 2006...MOTORR 1.6...ME NAFT....MANUALE...ME 5 PO

💥💥💥okazion Shes Makin 2250€ Okazion💥💥💥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (10:40):Shes makin...ford-c-maks...viti 2006...motorr 1.6...me naft....manuale...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 2250€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,250 Euro

4,500 Euro Benz ck 220 eleganc ck220 eleg portobagazh 188000km  viti i prodhimit 2006 motorr evo

Benz Ck 220 Eleganc

Lezhe
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (20:46):Ck220 eleg portobagazh 188000km viti i prodhimit 2006 motorr evo...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

30.05.2020 (20:42):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

4,250 Euro Okazion!! Benz C clas 200 compresor Amg line SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Benz C 200 Kompressor Sport Edition(Amg line)

Okazion!! Benz C Clas 200 Compresor Amg Line

Durres
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (20:35):Shitet ⤵️ ✔ marka,modeli: benz c 200 kompressor sport edition(amg line) ✔ viti: 2005 ✔ kambjo: manuale ✔ lenda djegese: benzin/mundesi per tu berë me gas. ✔ targa: dogane ✔ km: 210 000km ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,250 Euro

3,200 Euro Mercedes Benz C Class - Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 200 CDI
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje

Mercedes Benz C Class -

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (20:30):Shitet mercedes benz c class motorr 200 cdi nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike goma te reja, kondicioner, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 3200 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,000 Euro Shitet per arsyje emigrimi Shitet makina Pezho 406HDI VITI 2001 KLIMAAUTOMAT makina ka 2vjet taksat pa pagu

Shitet Per Arsyje Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

30.05.2020 (20:30):Shitet makina pezho 406hdi viti 2001 klimaautomat makina ka 2vjet taksat pa paguar vitin 2019-2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

4,500 Euro Mercedes Benz Mercedes Benz e class
shitet per arsye emigrimi

Mercedes Benz

Kruje
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (20:22):Mercedes benz e class shitet per arsye emigrimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

2,790 Euro Benz C-Class 203 / Cmimi i disutueshem Automatike. Nafte. Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. Me kondicioner,

Benz C-class 203 / Cmimi I Disutueshem

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (20:20):Automatike. nafte. gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. me kondicioner, mp3 player. me baxho siper. letrat deri ne nentor deri ne nentor 2020 dhe siguracioni deri ne shkurt 2021...Lexo detajet..

2,700 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus 

Motorr 2.0

Viti 2006

Nafte

Kambio manuale

Ne g

Ford Focus

Fier
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (20:06):Shitet ford focus motorr 2.0 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire taksa te paguara deri ne tetor mundesi nderrimi cmimi 2700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

3,200 Euro Opel Astra Shitet Opel Astra 
Motorr 1.9
Viti 2009
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje sh

Opel Astra

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

30.05.2020 (19:51):Shitet opel astra motorr 1.9 viti 2009 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguar gati per targa cmimi 3200 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (19:47):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

2,000 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
1.6 Benzine-Gaz
Viti 2002 
Gjendje shume te mire pune 
Ekonomi

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (19:47):Shitet golf 4 1.6 benzine-gaz viti 2002 gjendje shume te mire pune ekonomike cmimi 2000€ ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

100,000 Leke Shitet BMW 525 Shes BMW 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. Ma

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (19:37):Shes bmw 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. makina eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. ngjyra blue e erret. shitet per arsye emigrimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

2,200 Euro Ford Mondeo 2003 Shes Ford Mondeo 2003. 
Dokumento deri ne Qershor.
 Km: 220000, motor 2000, na

Ford Mondeo 2003

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (19:33):Shes ford mondeo 2003. dokumento deri ne qershor. km: 220000, motor 2000, nafte, automatike. opsione: sedillje lekure me ngrohje/ftohje, sistem audio me touch, sobe, komanda ne timon. shitet per arsye...Lexo detajet..

2,500 Euro Shes makine tip ford Makina esht 1.4 nafte manual TDCI
Letrat sapo te bera deri ne 15 maj 2021
Xham

Shes Makine Tip Ford

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

30.05.2020 (19:30):Makina esht 1.4 nafte manual tdci letrat sapo te bera deri ne 15 maj 2021 xhamat mbrapa te zinj me drita led makina esht shume e mbajtshme dhe teper ekonomike shitet per arsye se kam marr nje tjeter me te ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

750 Euro Opel corsa viti 2000 fuqia motorike 1000 xhama elektrik kondisioner  She's makine

Opel Corsa Viti 2000 Fuqia Motorike 1000 Xhama Elektrik Kond

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
70,000 Kilometra

30.05.2020 (18:47):She's makine...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

750 Euro Shitet opel corsa 1.0 benzin viti 2000. Shitet opel corsa ne gjendje te mire 1.0 benzin viti 2000 3 porta letrat deri ne

Shitet Opel Corsa 1.0 Benzin Viti 2000.

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (18:47):Shitet opel corsa ne gjendje te mire 1.0 benzin viti 2000 3 porta letrat deri ne shkurt 2021 ....Lexo detajet..

1,600 Euro Okazion Fiat Punto Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te pagua

Okazion Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (18:46):Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te paguara deri ne nentor 2020.makina shitet per arsye mosperdorimi. 1600 euro 0697798600...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas