audi 3.00 a4  

 Online 55 lexues | 0 njoftime ne pritje

6,700 Euro Okazion yaris automat Shitet toyota yaris 1.4 nafte D-4D 
Automat shume e bukur prodhim i vitit 2012

Okazion Yaris Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2020 (04:16):Shitet toyota yaris 1.4 nafte d-4d automat shume e bukur prodhim i vitit 2012 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike e gacme per cdo rroj prove euro 5 me konsum 3.7 litra per 100km cdo sherb...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet renault clio benzine/gaz 1.4 Shitet renault clio ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha

Shitet Renault Clio Benzine/gaz 1.4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (03:46):Shitet renault clio ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha dokumentet e paguara. xhama elekrike , tapiceria shume e paster , goma te reja si dhe shume ekonomike 400 leke/100km....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

700 Euro Shitet ose nderrohet Fiat Shitet Fiat 
Motorr 1.1
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera
Le

Shitet Ose Nderrohet Fiat

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2020 (01:48):Shitet fiat motorr 1.1 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 700 euro...Lexo detajet..

18,500 Euro Porsche Cayenne Shitet Porsche Cayenne
Motorr 4.8
Viti 2009
Benzine
Ne gjendje shume te mire

Porsche Cayenne

Fier
Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2020 (01:13):Shitet porsche cayenne motorr 4.8 viti 2009 benzine ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. panoramike, tapiceri lekure-cope, sedilje me ngrohje elektrike, klima, xhama te zi, b...Lexo detajet..

6,800 Euro Nissan Pathfinder  Shitet Nissan Pathfinder  
Motorr 2.5
Viti 2007
Nafte
240.000 km 
Kambio au

Nissan Pathfinder

Fier
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2020 (01:13):Shitet nissan pathfinder motorr 2.5 viti 2007 nafte 240.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje me ngrohje, baxho xhami, navigator me touch etj. letra te paguara c...Lexo detajet..

3,499 Euro Mercedes Benz 200 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr C200
Viti 2002
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne g

Mercedes Benz 200 Cdi

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2020 (01:13):Shitet mercedes benz motorr c200 viti 2002 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. klima, goma te reja. cmimi 3499 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,499 Euro

3,300 Euro Opel-Astra  Shitet Opel Astra
Motorr 1.4
Viti 2008
Benzine-Gaz 
146.000 km 
Ne gjendje

Opel-astra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

25.01.2020 (01:13):Shitet opel astra motorr 1.4 viti 2008 benzine-gaz 146.000 km ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

3,300 Euro Audi A4 S-Line  Shitet Audi A4 S-Line 
Motorr 2.0 TDI
Viti 2007
Ne gjendje shume te mire
Dri

Audi A4 S-line

Kukes
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2020 (01:13):Shitet audi a4 s-line motorr 2.0 tdi viti 2007 ne gjendje shume te mire drita xenon, sensor parkimi, goma te reja. pa dogane cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,150 Euro Opel corso Shitet ople corso 1.4 benzin ne gjendje te mire goma te reja katalit te ri me le

Opel Corso

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (01:13):Shitet ople corso 1.4 benzin ne gjendje te mire goma te reja katalit te ri me letra te paguara deri ne korrik 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,150 Euro

1,250 Euro Ford focus Ford focus viti 2005,    100,000km
Benzin 2.0 esht ne gjendje shum të mir, si

Ford Focus

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

25.01.2020 (00:46):Ford focus viti 2005, 100,000km benzin 2.0 esht ne gjendje shum të mir, si i ri kosovo, pejë Çmimi 1250...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

12,000 Euro Shitet Mercedes Benz ML 320 Bluetec Shitet Mercedes Benz ML 320 Bluetec, viti 2009, 212.000 km, baxha, bixenon, 4 se

Shitet Mercedes Benz Ml 320 Bluetec

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (00:46):Shitet mercedes benz ml 320 bluetec, viti 2009, 212.000 km, baxha, bixenon, 4 sedilje me ngrohje, kamera parkimi, asistent drive, etj....Lexo detajet..

7,500 Euro Okazion Mercedes Benz E280 EVO Avantgarde Mercedes Benz EVO E280 Avantgarde
Viti prodhimit : Dhjetor,2007
Karburanti: Na

Okazion Mercedes Benz E280 Evo Avantgarde

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

25.01.2020 (00:46):Mercedes benz evo e280 avantgarde viti prodhimit : dhjetor,2007 karburanti: nafte motorri: 2987cc,automatike makina eshte ne gjendje te shkelqyer. me te gjitha sherbimet e bera me libreze sherbimesh te be...Lexo detajet..

4,700 Euro Chrysler Daimler Shitet Chrysler Daimler 
Motorr 3.2 
Viti 2005
Benzine
Kambio manuale
Ne gj

Chrysler Daimler

Elbasan
Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2020 (00:46):Shitet chrysler daimler motorr 3.2 viti 2005 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne fund te vitit cmimi 4700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,700 Euro

3,300 Euro Ford Fiesta AUTOMATIKE 👉Fuqia motorrike 1.4 nafte 
👉Kambio Automatike
👉Viti prodhimit 2007

Ford Fiesta Automatike

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

25.01.2020 (00:46):👉fuqia motorrike 1.4 nafte 👉kambio automatike 👉viti prodhimit 2007 👉134 mije km orgjinale 👉dy xhama elektrik 👉pasqyra elektrike 👉sensor parkimi 👉goma 80% te reja 👉super eko...Lexo detajet..

3,200 Euro Daewoo nubira Automat 1.8 benzin +gaz 2004 Daewoo nubira 1.8 benzin +gaz viti 2004
Kamje Automat, clima bi zona 
Xhama dh

Daewoo Nubira Automat 1.8 Benzin +gaz 2004

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2020 (00:46):Daewoo nubira 1.8 benzin +gaz viti 2004 kamje automat, clima bi zona xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult gjendje perfekte dokumenta te paguara te gjitha pjeset i ka opel perfshire dhe mo...Lexo detajet..

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

25.01.2020 (00:29):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

1,400 Euro Peugoet 206 Shitet Makina e vitit 2000 me motorr 1.1 benzine.Ne gjendje sh te mire dhe me sh

Peugoet 206

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

25.01.2020 (00:28):Shitet makina e vitit 2000 me motorr 1.1 benzine.ne gjendje sh te mire dhe me sherbimet e sapokryera vaj filtra dhe gomina letrat sapo i jane prere,siguracion dhe taksat. cmmimi eshte i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

4,500 Euro Volkswagen Golf V Shitet Volkswagen Golf 5
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te

Volkswagen Golf V

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

25.01.2020 (00:10):Shitet volkswagen golf 5 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 4500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

1,000 Euro Volkswagen Polo Makina eshte ne gjendje te mir Pune vaj filtra te nderruara  lettas
hrat der ne

Volkswagen Polo

Shkoder
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

24.01.2020 (22:57):Makina eshte ne gjendje te mir pune vaj filtra te nderruara lettas hrat der ne tetor 2020 cmimi pak i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

3,500 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Ne gjen

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

24.01.2020 (22:50):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 nafte kambio manuale 5+1 marshe ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht cmimi 3500 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,600 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 
Nafte 
Ne gjendje shume te mire
Letra t

Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

24.01.2020 (22:49):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1600 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

24.01.2020 (22:41):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,400 Euro supeer okaziiiion 2.0 nafte 2010 makina esht ne gjendje super 2.0 nafte automat viti 2010 full opsion me me senso

Supeer Okaziiiion 2.0 Nafte 2010

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

24.01.2020 (22:40):Makina esht ne gjendje super 2.0 nafte automat viti 2010 full opsion me me sensor parkimi shiu drritash sendilje me ngrofje me letrra deri ne shtator 2020 me siguracjon kasko ...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

20.01.2020 (17:31):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

1,500 Euro SHITET RENO LAGUNA Shitet dhe nderrohet. Reno Laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002  .makina eshte ne gj

Shitet Reno Laguna

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

24.01.2020 (22:38):Shitet dhe nderrohet. reno laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike ka 195000 km si motorr.makina disponon ndezie start/stop radio origjinal renault ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,500 Euro Ford C Max Shitet Ford C Max
Motorr 1.6 
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Ford C Max

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.01.2020 (22:27):Shitet ford c max motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas