audi a 3 atomat 2009  

 Online 88 lexues | 2 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (17:34):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (10:55):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (10:32):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,850 Euro Opel Meriva Shitet Opel Meriva 
Motorr 1.4
Viti 2008
Benzine- e pershtatshme dhe per impj

Opel Meriva

Durres
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (10:13):Shitet opel meriva motorr 1.4 viti 2008 benzine- e pershtatshme dhe per impjant gazi 176.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguar gati per targa cmimi 1850 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,850 Euro

3,800 Euro Mercedes-Benz C-class C200 Evo Viti 2006. Shitet Mercedes-Benz class i vitit 2006 me km 219000 ne gjëndje shumë të mi

Mercedes-benz C-class C200 Evo Viti 2006.

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (10:09):Shitet mercedes-benz class i vitit 2006 me km 219000 ne gjëndje shumë të mire teknike dhe xhenerike ,vaj filtra te sapo nderruara per 10 mij km.motorre evo kamje manuale 6+r. dokumenta të paguara deri ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

1,600 Euro Okazion Fiat Punto Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te pagua

Okazion Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (10:08):Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te paguara deri ne nentor 2020.makina shitet per arsye mosperdorimi. 1600 euro 0697798600...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

9,400 Euro SUPER OKAZION! Shitet KIA SPORTAGE (2012) 
Viti i prodhimit: 2012
⛽Karburanti: 2.0 Nafte
⚙️Kambio: Automatike

Super Okazion! Shitet Kia Sportage (2012)

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

29.05.2020 (09:04): viti i prodhimit: 2012 ⛽karburanti: 2.0 nafte ⚙️kambio: automatike 📱navigator (porte usb +aux) 🔴smartkey start and stop ✅ tavan panoramik °°° 🎥kamera parkimi ➡️sensor parkim...Lexo detajet..

14,200 Euro Shitet Hyundai Santafe ! Super OKAZION! OKAZION! Shitet Hyundai Santafe
•••
Viti i prodhimit: 2013
⛽Karburant

Shitet Hyundai Santafe ! Super Okazion!

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
50,000 Kilometra

29.05.2020 (09:04):Okazion! shitet hyundai santafe ••• viti i prodhimit: 2013 ⛽karburanti: 2.0 nafte ⚙️kambio: automatike 🛣️kilometra: 41.000 km 📱navigator (aux+usb) 🔴smartkey start and stop °°°...Lexo detajet..

4,200 Euro Mercedez benz Shitet per arsye mos perdorimi letrat i kan mbaru ka 1 muaj
Mercedez benz c cla

Mercedez Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (09:04):Shitet per arsye mos perdorimi letrat i kan mbaru ka 1 muaj mercedez benz c class i diskutushem +355693022175...Lexo detajet..

8,500 Euro Shes Mercedes benz C class Shes Mercedes Benz C class 
Viti 2010
Kambio automatik,motorr 250 blueefficien

Shes Mercedes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Shes mercedes benz c class viti 2010 kambio automatik,motorr 250 blueefficiency nafte 250.000 km.makina ne gjendje shum te mire motorike dhe vizuale. shume e paster si brenda dhe jasht.e ardhur nga gjerman...Lexo detajet..

5,600 Euro VW TOURAN, 2007, AUTOMATIKE, 1.9 NAFTE, 6+1 VENDE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio automatike,

Vw Touran, 2007, Automatike, 1.9 Nafte, 6+1 Vende

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2007, 6+1 vende, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd mp3+tel, komanda ne timon, pilot automat, xhama eklek...Lexo detajet..

3,000 Euro W203 Shitet w203 2.2 cdi goma 80 perqind makina eshte ne gjendje shume te mire posedo

W203

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Shitet w203 2.2 cdi goma 80 perqind makina eshte ne gjendje shume te mire posedon 221000 km letrat deri ne korrik 2020 cmimi 3000 euro i padiskutushem nr tel 0685509731 ju faleminderit ...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet per arsye emigrimi Shitet Mercedes Benc (W202) c220 cdi i vitit 2000
Makina esht ne gjendje shum

Shitet Per Arsye Emigrimi

Berati
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Shitet mercedes benc (w202) c220 cdi i vitit 2000 makina esht ne gjendje shum te mire pune me letra deri ne janar 2021 kater goma te reja sendile me shin xhama elektrik pasqyra me palosje me ngroh...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

4,100 Euro GOLF 5 Golf 5 i zi
Xhama te zi 
1.9 nafte 
Ne gjendje shum te mir 
Viti dhjetor i 2

Golf 5

Shkoder
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Golf 5 i zi xhama te zi 1.9 nafte ne gjendje shum te mir viti dhjetor i 2005...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,100 Euro

2,800 Euro RENAULT MEGANE SCENIC RX4 SHITET RENAULT MEGANE SCENIC RX4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE
DOKUMENTA DHE SIGURAC

Renault Megane Scenic Rx4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (00:01):Shitet renault megane scenic rx4 ne gjendje shume te mire dokumenta dhe siguracion i rregullt deri ne fund te 2020 makina gersheton rehatine e vetures me sigurine e fuoristrades. duhet pare!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

7,500 Euro Shitet Mini Cooper 1.6 S Shitet Mini Cooper Coupe S 1.6 2010
Makina eshte ne gjendje shume te rregullt,

Shitet Mini Cooper 1.6 S

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Shitet mini cooper coupe s 1.6 2010 makina eshte ne gjendje shume te rregullt, me te gjitha sherbimet e kryera. e gatshme per cdo prove nga ana juaj. gjithashtu pranohet ndrrim me makine tjeter, ose motorr. ...Lexo detajet..

8,500 Euro Shitet cls 350 benzine gaz letra per 1 vit Shitet cls 350 benzin gaz
Gazi i shenuar ne leje
Dhe brenda garancise
Sherbim

Shitet Cls 350 Benzine Gaz Letra Per 1 Vit

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Shitet cls 350 benzin gaz gazi i shenuar ne leje dhe brenda garancise sherbime te bera ne koke vaj filtra vaj kambio te saponderuar fiktra gazrash te saponderruar gjendje xhenerike motorike perfekte dokum...Lexo detajet..

12,900 Euro AUDI A5 QUATTRO,VITI 10/2010,AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.99 cc nafte, kambio automat

Audi A5 Quattro,viti 10/2010,automatike, 3.0 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.99 cc nafte, kambio automatike, quattro 4x4, viti prodhimit 10/2010, sallon lekure, navigator, komanda ne timon, klima, kompiuter bordi, mbyllje qendrore, ab...Lexo detajet..

1,000 Euro Volkswagen polo motor 1000 benzine nr cel:0675335350 Shitet per arsye mos perdorimi

Volkswagen Polo Motor 1000 Benzine Nr Cel:0675335350

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Shitet per arsye mos perdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

3,900 Euro TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, motorr 2.2 nafte,

Toyota Corolla Verso, 2005, 2.2 Nafte, Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, motorr 2.2 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2005, 6+1 vende, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, kompiuter bordi, dy celes...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

8,500 Euro Bmw Bmw 730 
Seria 7
3000 nafte
Viti2011
150.000 milje
Ne gjendje perfekte 
8

Bmw

Shkoder
Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Bmw 730 seria 7 3000 nafte viti2011 150.000 milje ne gjendje perfekte 8500€ qmim i diskutueshem per me shum na kontaktoni ...Lexo detajet..

750 Euro Shitet opel corsa 1.0 benzin viti 2000. Shitet opel corsa ne gjendje te mire 1.0 benzin viti 2000 3 porta letrat deri ne

Shitet Opel Corsa 1.0 Benzin Viti 2000.

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Shitet opel corsa ne gjendje te mire 1.0 benzin viti 2000 3 porta letrat deri ne shkurt 2021 ....Lexo detajet..

100,000 Leke Mercedes-benz Mercedes Benz 250 dokumentet i kan mbaruar ne prill 2020

Mercedes-benz

Vlore
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

28.05.2020 (21:53):Mercedes benz 250 dokumentet i kan mbaruar ne prill 2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

3,300 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale 
Ne gj

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (20:45):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 23 qershor cmimi 3300 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

2,850 Euro Shitet Ford-Focus Viti 2005 1.6 Benzin Shitet Ford-Focus viti 2005 1.6 Benzin,i sapo ardhur nga gjermania me dogan te p

Shitet Ford-focus Viti 2005 1.6 Benzin

Fier
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (20:43):Shitet ford-focus viti 2005 1.6 benzin,i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,makina eshte ne super gjendjet,gomat e reja,perde origjinale mbrapa,timon 3-sh,komanda ne timon,cd audio,kondicioneri on,ngr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,850 Euro

3,300 Euro Shitet c-class benzin 1.8 Shitet Mecedez-Benz viti 2002,Benzine 1.8 ,Makina eshte e sapo ardhur nga Gjerma

Shitet C-class Benzin 1.8

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

28.05.2020 (20:42):Shitet mecedez-benz viti 2002,benzine 1.8 ,makina eshte e sapo ardhur nga gjermania,me dogan te paguar gati per te bere letrat.eshte ne super gjendje,i jan kryer te gjitha sherbimet,gomat e reja,kondicioneri on...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas