audi a4 2005  

 Online 143 lexues | 3 njoftime ne pritje

8,000 Euro

Audi A3 * Performance * Viti 2012 * Automatike

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2020 (19:59):Pershkrimi audi a3 /// sportback /// ???? : 0699369189 audi a3 model /// s - line /// viti 2012 eco system ( fiket ne semafor ) motorri 2.0 tdi (nafte) kambio automatike dhe s - tronic tapiceri ...Lexo detajet..

1,500 Euro E gacme per cdo lloj prove te gjitha letrat e prea dhe sherbimet e sapo bera shitet per arsye emigri Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo pagua

E Gacme Per Cdo Lloj Prove Te Gjitha Letrat E Prea Dhe Sherb

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (09:52):Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo paguar gomat 90% i gacm per cdolloj prove ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,550 Euro Mercedes-Benz a class 180 automat naft 2006 Makina esht ne gjendje perfekte pa as nje lloj problemi, full service, book serv

Mercedes-benz A Class 180 Automat Naft 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (09:52):Makina esht ne gjendje perfekte pa as nje lloj problemi, full service, book service, shum ekonomike nuk harxhon fare, ''ska nevoj per as gje'' kontrolloeni ku te doni ,ne gjendje super , letrat te gjitha te be...Lexo detajet..

1,500 Euro shitet bmw320td shitet bmw320 td e 2001 2mij naft manuale klima 280mij kilometra,shum ekonomike

Shitet Bmw320td

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2020 (09:51):Shitet bmw320 td e 2001 2mij naft manuale klima 280mij kilometra,shum ekonomike ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Kamioncin  vetshkarkuse me kazan alumini Kamioncin e 92 vetshkarkuse me kazan alumini per shum info 0683385054

Kamioncin Vetshkarkuse Me Kazan Alumini

Kruje
Nafte Karburanti
1992 Viti
300,000 Kilometra

22.09.2020 (09:50):Kamioncin e 92 vetshkarkuse me kazan alumini per shum info 0683385054...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,000 Euro VW Passat  WV Passat 1.9 TDI, 1997. Makina eshte ne gjendje te mire pune, shume ekonomike n

Vw Passat

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

22.09.2020 (09:49):Wv passat 1.9 tdi, 1997. makina eshte ne gjendje te mire pune, shume ekonomike ne konsum, shitet per arsye mosperdorimi . ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

200,000 Leke Shes makine Fiat Stilo 2003 Shitet makine familjare ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Te dhe

Shes Makine Fiat Stilo 2003

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2020 (09:45):Shitet makine familjare ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. te dhenat: 1.9 nafte, viti 2003, kilometrazhi - 250,000 km - te interesuarit ju lutem te kontaktoni ne watsapp : nr. 0692047004...Lexo detajet..

Kambio: Manual

200,000 Leke

800 Euro Shes makinen Dua te shes makinen time. Te dhenat jepen me poshte.

Shes Makinen

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2020 (09:45):Dua te shes makinen time. te dhenat jepen me poshte....Lexo detajet..

2,500 Euro C-Clasik Makina 220 nafte 
Ngjyre gri 
Ne gjendje shume te mire

C-clasik

Elbasan
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

22.09.2020 (09:31):Makina 220 nafte ngjyre gri ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

4,500 Euro Shitet Golf Plus VW GOLF 5 PLUS - AUTOMATIKE - 1.9 ( NAFTË) 

VW GOLF +
VITI 2007
MOTORRI 1.

Shitet Golf Plus

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (09:30):Vw golf 5 plus - automatike - 1.9 ( naftË) vw golf + viti 2007 motorri 1.9 ( naftË) kambio automatike dhe tip tronic model *individual* tapiceri rrobe gri sensore parkimi (mbrapa) sediljet me ngro...Lexo detajet..

5,900 Euro   VOLKSWAGEN TOURAN, VITI 2010, MANUALE, 1.9 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 m

Volkswagen Touran, Viti 2010, Manuale, 1.9 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (09:29):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2010, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+tel, kompiuter bordi, xhama+pasqyra eklektr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,900 Euro

5,900 Euro OKAZION PER ARSYE EMIGRIMI SHITET MERCEDES A180 NE GJENDJE PERFEKTE BARAZ ME TE RE.
PAG

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (09:23):Per arsye emigrimi shitet mercedes a180 ne gjendje perfekte baraz me te re. pagesa doganale 1500 € eshte hequr nga cmimi dhe eshte ne ngarkim te shitesit....Lexo detajet..

2,200 Euro Okazion bmw 330 nafte full opsion  Shitet bmw 330 nafte manuale viti 2000 pa taks luksi gjendje super te mire ..sen

Okazion Bmw 330 Nafte Full Opsion

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (09:22):Shitet bmw 330 nafte manuale viti 2000 pa taks luksi gjendje super te mire ..sensor parkimi sendile lekure me ngrohje pilot automatik baxha xhami klima letra per 1 vit super gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,500 Euro Ford focus makine ne gjndia ahume perfekt. goma %80 sherbimi e bera . vaj dhe filterat ka n

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (09:20):Makine ne gjndia ahume perfekt. goma %80 sherbimi e bera . vaj dhe filterat ka nderova sig dri maj 2021 konteroli teknik deri tetor 2020 qemimi pak diskueshm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Shitet ford fiesta 1.4 naft vit prodhim 2006 , shitet per arsye mos perdorimi Shitet ford fiesta 1.4 nafte, vit prodhimi 2006 me 172000 km , 1500 euro.shitet

Shitet Ford Fiesta 1.4 Naft Vit Prodhim 2006 , Shitet Per Ar

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (09:19):Shitet ford fiesta 1.4 nafte, vit prodhimi 2006 me 172000 km , 1500 euro.shitet per arsye mos perdorimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,500 Euro Bmw 320d 2008 NR:0698462936 Bmw 320d 2008 2.0 Nafte Kamio Manuale Makina Posedon Keto Opsione Xhama Elektrik

Bmw 320d 2008 Nr:0698462936

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (09:11):Bmw 320d 2008 2.0 nafte kamio manuale makina posedon keto opsione xhama elektrike kompjuter bordi sistem audio ndezje start and stop chrome interior desing hapje mbyllje qendrore me pult klima dixhitale tronike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

9,900 Euro BMW X 5 SUPER MJET SUPER CMIMIN E 2007 //BMW X5.    3.0 Diezel   4x4//
//Makina me Dogane
///Cmimi 9.900€
//Gjendj

Bmw X 5 Super Mjet Super Cmimin E 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2020 (09:05)://bmw x5. 3.0 diezel 4x4// //makina me dogane ///cmimi 9.900€ //gjendja perfekte //salloni lekure //makina 7 vende //tavani panaromik //xhama te erret origjinal //sedile me ngrohje //sedile elek...Lexo detajet..

2,600 Euro Mercedez Benz E250  Mercedez Benz Elegance Turbo ne gjendje shume te mire, e mirembajtur me kujdes n

Mercedez Benz E250

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (09:05):Mercedez benz elegance turbo ne gjendje shume te mire, e mirembajtur me kujdes nga i njejti pronar qe prej 2008. dokumentacion i rregullt dhe i paguar deri ne fund te vitit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

4,900 Euro Mercedes c class 2005 benzine/gaz C class prodhim dhjetor 2004   , sndile mershine me ngrohje , ksena, navi,baxho,

Mercedes C Class 2005 Benzine/gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (09:05):C class prodhim dhjetor 2004 , sndile mershine me ngrohje , ksena, navi,baxho, 4 amortizatoret e ri akull dhe frenat e para komlet te reja ,disqe 17 te gjera mbrapa me goma 90% sapoardhur nga gjermania, imja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,900 Euro

2,000 Euro Shes Makinë Opel Astra 2007 🚗 Shes makinën 1,7 naftë, Viti i prodhimit 2007 në gjëndje shumë të mirë,

Shes Makinë Opel Astra 2007 🚗

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

22.09.2020 (08:54):Shes makinën 1,7 naftë, viti i prodhimit 2007 në gjëndje shumë të mirë, me të gjitha dokumentat për një vit është super makinë 4+1 është e gatshme për cdo lloj prove nga ana juaj 2000 euro, i p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

60,000 Leke Opel astra 2001 lek Difekt ne motorr,,,,,,astra tek dere 1.6 2001me letra deri ne nentor 2020 shitet

Opel Astra 2001 Lek

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2020 (08:50):Difekt ne motorr,,,,,,astra tek dere 1.6 2001me letra deri ne nentor 2020 shitet per 60.000...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

4,100 Euro Okazion Audi A4 2.0 2007 Shitet Audi A4 super gjendje. 2.0 nafte. Viti 2007 me marsha komandim ne timon.

Okazion Audi A4 2.0 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2020 (08:49):Shitet audi a4 super gjendje. 2.0 nafte. viti 2007 me marsha komandim ne timon. 7+1 marsha.letrat e sapo bera.shitet per arsye personale.4300€ i diskutueshem. 0699140407 wcup...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet Twingo Vite prodhimi 2003
Motorri 1.2 benzi+gaz
Kondicioner
Panorama
Letrat deri ne

Shitet Twingo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (08:41):Vite prodhimi 2003 motorri 1.2 benzi+gaz kondicioner panorama letrat deri ne 10.02.2021 makina ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet e bera....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,100 Euro Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te mire. Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi

Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Ne Gjendje Te Mire.

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (08:22):Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

120,000 Leke Mercedes Benz e 200 Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite p

Mercedes Benz E 200

Tirane
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (08:19):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

120,000 Leke

2,000 Euro Mercedes Benz E320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E320 CDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz E320

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (07:11):Shitet mercedes benz motorr e320 cdi kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas