Shitet Ford Focus 1.8 Nafte Tdi, Dokumente Per 1 Vit, 2 Milion Leke Tirane

Shitet Ford Focus 1.8 Nafte TDI, i vitit 2000, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumentat te sapo rinovuara per 1 vit, kolaudimi i kryer ne date 20 Shkurt 2019. Cmimi 2 milione leke. Kontakt 0682444309

Njoftime te Ngjashme