automjete makina sharon ne shitje  

 Online 322 lexues | 2 njoftime ne pritje

52,000 Euro

Range Rover Sport 3.0 Naft. 2016 Full

Ali Demi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

18.10.2019 (02:40):Shitet range rover sport 3.0 diesel ,e sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,goma sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera...Lexo detajet..

2,300 Euro ford focus 2004 
Vit prodhimi 2004
247 mije kilometra
4 gomat e reja te sapondrruar
Letra pe

Ford Focus 2004

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2019 (15:32): vit prodhimi 2004 247 mije kilometra 4 gomat e reja te sapondrruar letra per 1 vit deri ne 2020 qershor vaj e filtra te sapo bera.edhe lere 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,800 Euro - Shitet Ford Focus  Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e

- Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (15:31):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera disqe alumini 17, goma te reja. letra te paguara cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,599 Euro Voklswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 1999
Nafte
Kambio manuale 5+1 
Ne

Voklswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (15:21):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 1999 nafte kambio manuale 5+1 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1599 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,599 Euro

1,700 Euro Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Viti 2005
Ne gjendje shu

Ford Fiesta

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (15:08):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte kambio manuale viti 2005 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL -MERIVA...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.7...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 1900€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

20.10.2019 (15:05):Shes makin...opel -meriva...viti 2007...me naft...manuale...motorr 1.7...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,000 Euro Opel meriva 1.7 naft Okazion shitet opel meriva 1.7 naft super ekonomike ne gjendje te mir si motorik

Opel Meriva 1.7 Naft

Vlore
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2019 (14:59):Okazion shitet opel meriva 1.7 naft super ekonomike ne gjendje te mir si motorike dhe xhenerike 0698474642...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,000 Euro Renault Schenik  Shitet Renault Schenike 4x4
Motorr 2.0
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjendje

Renault Schenik

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (14:55):Shitet renault schenike 4x4 motorr 2.0 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire kondicioner, tapiceri lekure, abs, airbag etj. cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (14:54):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,250 Euro Shitet Fiat Punto. Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2002
Benzine
Goma te reja, xhama elektrike

Shitet Fiat Punto.

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (14:40):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2002 benzine goma te reja, xhama elektrike, letra te paguara.shume e paster brenda dhe jashte cmimi 1250 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2  Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

20.10.2019 (14:35):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.8
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
L

Renault Megan

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (14:27):Shitet renault megan motorr 1.8 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1500 €MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...RENO-SHENIK...VITI 2006...MOTORR 1.9...ME NAFT...MANUALE...5 PORTA

🔥🔥🔥okazion.shes 1500 €makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

20.10.2019 (14:20):Shes makin...reno-shenik...viti 2006...motorr 1.9...me naft...manuale...5 porta ...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1500€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,800 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1800€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...RENO-SHENIK...VITI 2006...ME NAFT...MOTORR 1.9...MANUALE...ME DISQE

🔥🔥🔥okazion.shes 1800€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

20.10.2019 (14:20):Shes makin...reno-shenik...viti 2006...me naft...motorr 1.9...manuale...me disqe alumini...kondicioner klima...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1800€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,200 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 3200€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...BENC A-CLASS...VITI 2007...AUTOMAT...ME NAFT...MOTORR 1.9...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 3200€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

20.10.2019 (14:20):Shes makin...benc a-class...viti 2007...automat...me naft...motorr 1.9...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 3200€...Lexo detajet..

1,700 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1700€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...RENO-SHENIK...VITI 2005...BENXIN-GAZ...ME TAVAN PANORAMIK...MOTORR

🔥🔥🔥okazion.shes 1700€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

20.10.2019 (14:20):Shes makin...reno-shenik...viti 2005...benxin-gaz...me tavan panoramik...motorr 1.7...manuale...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1700€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,500 Euro Benz A class ne gjendje perfekte cambio Automatike vit prodhimi 2002, 1500 euro te diskutueshme Okazion

Benz A Class Ne Gjendje Perfekte Cambio Automatike Vit Prodh

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2019 (14:10):Okazion ...Lexo detajet..

2,300 Euro Alfa Romeo 147 Shitet Alfa Romeo 147
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kondicioner, airbag, pilot

Alfa Romeo 147

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (13:58):Shitet alfa romeo 147 motorr 1.9 viti 2005 nafte kondicioner, airbag, pilot automatike,mbyllje me pult etj. ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne fund te vitit. cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Okazion!!! Renault scenic 2003 1500€ Motorr 1.9 nafte 2003 , letrat te paguara deri  ne gusht 2020, pasqyrat me plalo

Okazion!!! Renault Scenic 2003 1500€

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

20.10.2019 (13:55):Motorr 1.9 nafte 2003 , letrat te paguara deri ne gusht 2020, pasqyrat me plalosje , shitet per atsye mos perdorimi , dy xhamat e par elektrik , cmimi pak i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,500 Euro Benz C 200 Shitet Benz C 200, nafte, manuale. Taksa, kolaudim te sapo kryera. Airbag, Eps,

Benz C 200

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

20.10.2019 (13:50):Shitet benz c 200, nafte, manuale. taksa, kolaudim te sapo kryera. airbag, eps, abs, a/c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,600 Euro Shitet OKAZION SMART FOR TWO! Shitet Smart For Two Cmim Okazion!
Ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbi

Shitet Okazion Smart For Two!

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
10,000 Kilometra

20.10.2019 (13:37):Shitet smart for two cmim okazion! ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e sapo bera. me xhame panoramike. letrat te sapo prera per 1 vit. motori 600cc benzin. cmim 1600€!...Lexo detajet..

3,500 Euro - Volkswagen Golf  Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 2.0
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale 6 marshe

- Volkswagen Golf

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (13:27):Shitet volkswagen golf 5 motorr 2.0 viti 2005 nafte kambio manuale 6 marshe ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (13:25):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz W203 Shitet Mercedes Benz W203
Motorr 220 CDI
Viti 2003
Nafte 
Kambio automatike

Mercedes Benz W203

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (13:25):Shitet mercedes benz w203 motorr 220 cdi viti 2003 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. goma te reja, disqe alumini, drita kseno, kondicioner etj letra te paguara der...Lexo detajet..

1,200 Euro Okaziooooon!!   Shitet Pezho viti 2001 1.9 naft Shitet pezho viti 2001
Motorr 1.9 naft i thjesht 
Kondicioner, gomat e reja

Okaziooooon!! Shitet Pezho Viti 2001 1.9 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

20.10.2019 (13:19):Shitet pezho viti 2001 motorr 1.9 naft i thjesht kondicioner, gomat e reja dokumentat deri ne prill 2020 cmimi 1200 euro i padiskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,400 Euro Ford c max 1.6 tdci 2008 me dogan Zvicra  Ford focus c max 1.6 NAFT 2008
Zvicra e sapoardhur me dogan te paguar 
Me kond

Ford C Max 1.6 Tdci 2008 Me Dogan Zvicra

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

20.10.2019 (13:16):Ford focus c max 1.6 naft 2008 zvicra e sapoardhur me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth xhama te zi original gjendje perfekte supe...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas