automjete shitblejmakinacom  

 Online 267 lexues | 4 njoftime ne pritje

2,800 Euro OKAZION!! SHITJE E MERCEDES C-CLASS 220 -Shitet Mercedes C-Class 220 CDI viti i prodhimit 2002.
-Dokumentat e sapoprera

Okazion!! Shitje E Mercedes C-class 220

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (15:36):-shitet mercedes c-class 220 cdi viti i prodhimit 2002. -dokumentat e sapoprera. -kambio automatike. -sherbimet jane kryer vazhdimisht dhe është mirëmbajtur gjithmon. - cmimi 2800 euro - per çdo inform...Lexo detajet..

1,500 Euro OKAZIONNNN Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro
Letrat i skadojne ne ne

Okazionnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (15:34):Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro letrat i skadojne ne nentor. kontakt 0697678050...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,600 Euro Mercedes Benz E Class  Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 200 CDI
Viti 2005
Nafte
300.000 km
Ne g

Mercedes Benz E Class

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

14.11.2019 (15:32):Shitet mercedes benz e class motorr 200 cdi viti 2005 nafte 300.000 km ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 3600 euro...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (15:31):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,700 Euro Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte 
Kambio manuale
Ne gjendj

Volkswagen Polo

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (15:30):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,400 Euro -Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte  
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

14.11.2019 (15:29):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

2,400 Euro Ford Fiesta 2003 Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2003
Nafte
Ne gjendje shume te mire motor

Ford Fiesta 2003

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (15:28):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2003 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit. cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

3,700 Euro Volkswagen golf Shitet Golf 5 viti 2004
kambio manuale 
Motorr 1.9 nafte
Super ekonomik
Me d

Volkswagen Golf

Pogradec
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (15:27):Shitet golf 5 viti 2004 kambio manuale motorr 1.9 nafte super ekonomik me dokumenta deri ne dhjetor te gjitha sherbimet e sa po bera kit freksioni gjendja super si motorrike edhe xhenerike kasetofon, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

2,200 Euro Shes Renault Megane 2003 motorr 1.9DCI shume ekonomike Makina i ka gjithe sherbimet e bera, goma te reja, taksa + siguracion deri ne ma

Shes Renault Megane 2003 Motorr 1.9dci Shume Ekonomike

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (15:25):Makina i ka gjithe sherbimet e bera, goma te reja, taksa + siguracion deri ne mars 2020. shitet per shkak se eshte makine e dyte....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,550 Euro Fiat punto 1.2 benzin automat viti 2003 ne gjendje te mir shum e paster me 4 porta  .

Fiat Punto 1.2 Benzin Automat Viti 2003 Ne Gjendje Te Mir Sh

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (15:24):....Lexo detajet..

2,200 Euro -Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Viti 2002
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara
Cmimi

-ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (15:22):Shitet ford fiesta viti 2002 ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet ford fiesta 1.4 nafte Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit

Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (15:19):Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,300 Euro Shes Benz E-290 Makina eshte mirmbajtur shume mire. 280000 Kilometra. Cmimi eshte i diskutueshem

Shes Benz E-290

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (15:13):Makina eshte mirmbajtur shume mire. 280000 kilometra. cmimi eshte i diskutueshem. benz e-290 viti 1997. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,350 Euro Shes Fiat Punto  Shes fiat punto 1.9jtd . Gjendja shume e mire

Shes Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (15:12):Shes fiat punto 1.9jtd . gjendja shume e mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

7,200 Euro Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options  Shitet Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options 
Makina Posedon

Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options

Elbasan
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (15:09):Shitet vw golf 6 kamio automatike 1.4 benzine 2008 full options makina posedon keto opsione: ->navi te madh me keto formate cd,mp3,aux, ->bagazhier me 6//cd ->klima tronike bizonale para mbrapa ->sistem a...Lexo detajet..

1,200 Euro Mercedes Benz 190 (W201) ne shitje. Benz 190d ne shitje. (w201). Letrat deri ne Prill te 2020-s. Pjes xhenerike ne g

Mercedes Benz 190 (w201) Ne Shitje.

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (15:04):Benz 190d ne shitje. (w201). letrat deri ne prill te 2020-s. pjes xhenerike ne gjendje shume te mire. ngjyre ulliri e erret....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,900 Euro Golf 5 Shes golf 5 me letra te paguara per 1 vit.
Gjendja e mire me xhama elektrik dhe

Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

14.11.2019 (15:03):Shes golf 5 me letra te paguara per 1 vit. gjendja e mire me xhama elektrik dhe pilot automatik....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

1,200 Euro Fiat Shitet Fiat
Motorr 1.2
Viti 2001-2002
Benzine I pershtatshme dhe per Gaz
Ne

Fiat

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (15:02):Shitet fiat motorr 1.2 viti 2001-2002 benzine i pershtatshme dhe per gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (14:59):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

2,800 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fusion
Motorr 1.6
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (14:49):Shitet ford fusion motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. kondicioner, xhama elektrike, disqe alumini, ngjyra e zeze. dogana e paguara gati per targa....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,500 Euro Renault Cilo Shitet Renault Clio
Motorr 1.5
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Renault Cilo

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (14:45):Shitet renault clio motorr 1.5 viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,600 Euro - Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire
Letra t

- Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (14:45):Shitet ford focus motorr 1.8 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,500 Euro SHITET Ford focus 1.6 tdci, kambio manuale,disponon. klima abs esp,air bag, sensor park

Shitet

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (14:41):Ford focus 1.6 tdci, kambio manuale,disponon. klima abs esp,air bag, sensor parkimi, hapje dhe mbyllje elektrike,komanda ne timon etj..sapo ardhur nga italia me dogan te paguar.....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,400 Euro Focus okazion Focus 1.8 tdci 2004..vaj filtra nderruar para 1 jave...goma 80% ...makina ne gje

Focus Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (14:40):Focus 1.8 tdci 2004..vaj filtra nderruar para 1 jave...goma 80% ...makina ne gjendje te mir motorrike xhenerike dhe esterike....cmimi 2400€..0692153522......Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,900 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus 1.8 Nafte viti 2000. 

Makina eshte shume ekonomike dhe ne g

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (14:39):Shitet ford focus 1.8 nafte viti 2000. makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire. te gjitha sherbimet e kryera rregullisht. makina eshte me letra te paguara per nje vit. cmimi 1900 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas