benc portobagazh 20 0  

 Online 327 lexues | 2 njoftime ne pritje

52,000 Euro

Range Rover Sport 3.0 Naft. 2016 Full

Ali Demi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

13.10.2019 (21:36):Shitet range rover sport 3.0 diesel ,e sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,goma sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera...Lexo detajet..

1,000 Euro Pezho Shitet peugeot 306 . 1.6 benzin -gaz impjanti i regjistruar ne leje te qarkullim

Pezho

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

13.10.2019 (22:56):Shitet peugeot 306 . 1.6 benzin -gaz impjanti i regjistruar ne leje te qarkullimit.makina esht ne gjendje te mir .dokumentat deri ne dhjetor. shitet per arsye mosperdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,300 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2001
Makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike.
Cmi

-ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

13.10.2019 (22:53):Shitet ford focus viti 2001 makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike. cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,300 Euro Golf 4- me 6 marsha. Shitet makine golf 4 me 6 marsha. motorr 1900 cc( Ka motorr golf 5). Eshte ne su

Golf 4- Me 6 Marsha.

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

13.10.2019 (22:52):Shitet makine golf 4 me 6 marsha. motorr 1900 cc( ka motorr golf 5). eshte ne super ne gjendje. shitet per arsye emigrimi. cmimi eshte i diskutueshem....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,400 Euro Volkswagen Lupo Shitet Volkswagen Lupo
Motorr 1.8
Viti 2001
Nafte 
Kambio manuale
Ne gjendj

Volkswagen Lupo

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

13.10.2019 (22:51):Shitet volkswagen lupo motorr 1.8 viti 2001 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

7,000 Euro “OKAZION” Seat Leon 2012 Seat Leon 2012 Fr, 1.4 turbo benzin,sensora parkimi, Klima bizone,me te gjitha s

“okazion” Seat Leon 2012

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

13.10.2019 (22:29):Seat leon 2012 fr, 1.4 turbo benzin,sensora parkimi, klima bizone,me te gjitha sherbimet e bera, filtra vaj, bateri e re. eshte blere e re ne 2012, me alestimet sportiv, disqe 17. eshte me targa shqiptare dhe d...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,000 Euro

4,000 Euro Mazda 6 viti 2005 shitet mazda 6 
viti 2005 
kamio manuale
165 mij km
kamera parkimi
sherbime

Mazda 6 Viti 2005

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

13.10.2019 (22:26):Shitet mazda 6 viti 2005 kamio manuale 165 mij km kamera parkimi sherbimet e bera letra te paguara deri ne prill 2020 cmimi 4000 euro i diskutueshem nr cel 0686116011...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

5,500 Euro Ford fiesta 2012 Shitet Ford Fiesta viti 2012 1.4 TDCI naft. Kambio manual. 129.000 km origjinale

Ford Fiesta 2012

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

13.10.2019 (21:42):Shitet ford fiesta viti 2012 1.4 tdci naft. kambio manual. 129.000 km origjinale kit faze sapo nderruar goma te reja sherbime te tjera te bera me letra deri ne maj 2020 shitet per arsye emigrimi makina e gatshm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,500 Euro

52,000 Euro Range Rover Sport 3.0 naft. 2016 Full Shitet Range Rover Sport 3.0 diesel ,E sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016,

Range Rover Sport 3.0 Naft. 2016 Full

Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

13.10.2019 (21:36):Shitet range rover sport 3.0 diesel ,e sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,goma sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera...Lexo detajet..

1,500 Euro BMW 320  Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

13.10.2019 (21:34):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

900 Euro Mercedes Benz A Class. Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine
Kambio me defekte.

Mercedes Benz A Class.

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

13.10.2019 (21:31):Shitet mercedes benz a class motorr 1.4 viti 2000 benzine kambio me defekte. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2  Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

13.10.2019 (21:14):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

200,000 Leke Mercedes Benz C Class. Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 1996
Nafte
250.000 km
Ne g

Mercedes Benz C Class.

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

13.10.2019 (21:09):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1996 nafte 250.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 200.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

200,000 Leke

800 Euro Renault  Shitet Renault 
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara p

Renault

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

13.10.2019 (21:05):Shitet renault motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 800 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet  Shitet Volkswagen
Motorr  1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

13.10.2019 (21:03):Shitet volkswagen motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Opel Corsa  Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Viti 1997
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire

Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

13.10.2019 (21:01):Shitet opel corsa motorr 1.4 viti 1997 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro ne shitje nissan murano 4x4, benzine gaz, viti 2006 shitet, problem ne motor

Ne Shitje Nissan Murano 4x4, Benzine Gaz, Viti 2006

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

13.10.2019 (21:00):Shitet, problem ne motor...Lexo detajet..

13,800 Euro Mercedes C Clase 220 CDI LOOK BRABUS Mercedes c clase 220 CDI Look w204 BRABUS e verifikueshme nga fotot qe kan kalua

Mercedes C Clase 220 Cdi Look Brabus

Berati
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

13.10.2019 (20:59):Mercedes c clase 220 cdi look w204 brabus e verifikueshme nga fotot qe kan kaluar ne kolaudim ne gjermani,183 mij kilometra te vetat e gatshme per ta verifikuar ku te doni ,marmita orgjinalebrabus te cilat i sh...Lexo detajet..

3,200 Euro Mersedenc ML Shitet ML VITI 2004 , motor 2.7 ne gjendje shum te mir , letrat i kam mbaruar ve

Mersedenc Ml

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

13.10.2019 (20:59):Shitet ml viti 2004 , motor 2.7 ne gjendje shum te mir , letrat i kam mbaruar vetem siguracioni ka , cmimi 3200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

2,500 Euro Vw Golf 4 1.9 Naft ABT-LooK Kamio Manuale Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft ABT-LooK Kamio Manuale Nr Cel:+355682594618
Makina Po

Vw Golf 4 1.9 Naft Abt-look Kamio Manuale

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

13.10.2019 (20:57):Shitet vw golf 4 1.9 naft abt-look kamio manuale nr cel:+355682594618 makina posedon: ->xhama elektrike ->sistem audio i ampliifkuar ->kondicioner ngrohje ftohje ->hapje mbyllje qendrore ->disqe alumini ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,200 Euro Renault Clio  Shitet Renault Clio
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Renault Clio

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

13.10.2019 (20:55):Shitet renault clio motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire kondicioner, xhama elektrike, 2 celesa etj. letra te paguara per nje vit. cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

5,000 Euro shitet Golf 5 GT 1.4 tsi viti 2008 manual 5000€  shitet 
golf 5 GT 
1.4 tsi 
viti 2008
manual
opsionet :
klima digitale 
n

Shitet Golf 5 Gt 1.4 Tsi Viti 2008 Manual 5000€

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

13.10.2019 (20:54):Shitet golf 5 gt 1.4 tsi viti 2008 manual opsionet : klima digitale navigator drita mjegulle disqe alumini putona ne timon pilot automatik zhama te erret origjinal mundesi nderrimi cmim...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

4,000 Euro Sprinter Shes fugon Sprinter 213 CDI ne gjendje shume te mire.

Sprinter

Sarande
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

13.10.2019 (20:47):Shes fugon sprinter 213 cdi ne gjendje shume te mire. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

1,800 Euro Sprinter Mercedes Benz  Shitet sprinter Mercedes Benz
Motorr 2300
Viti 2000
Ne gjendje shume te mire

Sprinter Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

13.10.2019 (20:45):Shitet sprinter mercedes benz motorr 2300 viti 2000 ne gjendje shume te mire me dokumente, shitet per arsye emigrimi. cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

28,500 Dollar 2016 Toyota Landcruiser Prado 4X4 2016 Toyota Landcruiser Prado 4X4 sale by UCES MOTORS for more details about thi

2016 Toyota Landcruiser Prado 4x4

Durres
Nafte Karburanti
2016 Viti
50,000 Kilometra

13.10.2019 (20:44):2016 toyota landcruiser prado 4x4 sale by uces motors for more details about this vehicle and to see more of our cars please visit www.usacarsexportservice.com...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

28,500 Dollar

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

13.10.2019 (20:23):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas