benz 05  

 Online 189 lexues | 1 njoftime ne pritje

19,000 Euro

Shitet Mercedes Ml - Ulet Cmimi

Lushnjë, Albania | Lushnje NjoftimeFalas.com
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

31.07.2020 (09:32):Urgjente - shitet ne gjendje perfekte e gatshme per cdo test....Lexo detajet..

25,200 Euro

Shitet Super Bmv

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

25.07.2020 (15:26):Shitet bmw, vit prodhimi 2014, motorr 200. makina eshte me vetem 140 000 kilometra te bera. makina eshte me kamera tavan xhami panoramik, disqe alumini, full opsion, pasqure me perthyerje, full panorama, aux...Lexo detajet..

4,900 Euro

Shitet Vw Touareg

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

05.08.2020 (15:11):Shitet vw touareg ne gjendje te shkelqyer makian shitet ne cmim okazion vw touareg i vitit 2007 motorri i makines e 3000 nafte makina eshte me kambio automatike sensor parkimi aux makian ...Lexo detajet..

5,000 Euro OKAZION Toyota Auris Automat Shitet Toyota Auris 1.4 
Nafte
Automat 
170000km
Makina eshte ne super gjend

Okazion Toyota Auris Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (15:51):Shitet toyota auris 1.4 nafte automat 170000km makina eshte ne super gjendje shum e paster. ...Lexo detajet..

3,900 Euro Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta 

Motorr 1.4

Viti 2009

Nafte

Ne gjendje shume te m

Ford Fiesta

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

05.08.2020 (15:46):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2009 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguar gati per targa cmimi 3900 euro ...Lexo detajet..

11,000 Euro Shes Bmw Seri 5 Luk Haman Shes Bmw seria 5 Luk haman viti fundi i 2008 -2009 xdrive e sapo ardhur nga Zvic

Shes Bmw Seri 5 Luk Haman

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

05.08.2020 (15:35):Shes bmw seria 5 luk haman viti fundi i 2008 -2009 xdrive e sapo ardhur nga zvicera me dogan ...Lexo detajet..

2,500 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa 1.2 Benzine -Gaz Viti i Prodhimit 2006 Me Dokumenta 20 maj 202

Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

05.08.2020 (15:35):Shitet opel corsa 1.2 benzine -gaz viti i prodhimit 2006 me dokumenta 20 maj 2021 me te gjitha sherbimet e kryera teper ekonomike e gacme per cdo lloje prove ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,200 Euro Volkswagen polo 1.4 Nafte Shitet makina Volkswagen polo 1.4 Nafte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xh

Volkswagen Polo 1.4 Nafte

Berati
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

05.08.2020 (15:30):Shitet makina volkswagen polo 1.4 nafte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike. shitet per arsye mos perdorimi dhe me nje cmime shume te arsyeshem dhe te diskutushem. me letra te paguara deri ne jana...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

3,500 Euro Bmw X5 2002 benzine gaz X5 viti 2002 3.5 benzine me imjant gazi te ri te shtrenjte me garanci ne gjendje

Bmw X5 2002 Benzine Gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (15:19):X5 viti 2002 3.5 benzine me imjant gazi te ri te shtrenjte me garanci ne gjendje shume te mire. sedilje lekure tavani i ri, cdo vit i eshte dhene paste dhe cikel kondencioneri, gomat e reja. perdorur nga femer ...Lexo detajet..

6,500 Euro C class okazion 6500 Mercedes benz -motor 220 cdi-viti 2008-Automat- Te gjitha serviset e bera ne koh

C Class Okazion 6500

Shkoder
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

05.08.2020 (15:12):Mercedes benz -motor 220 cdi-viti 2008-automat- te gjitha serviset e bera ne kohe .makina eshte ne super gjendje mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj pa prezencen time.makina ka 6 muaj si eshte targuar ne shqi...Lexo detajet..

4,900 Euro SHITET VW TOUAREG  SHITET VW TOUAREG NE GJENDJE TE SHKELQYER 

MAKIAN SHITET NE CMIM OKAZION

V

Shitet Vw Touareg

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

05.08.2020 (15:11):Shitet vw touareg ne gjendje te shkelqyer makian shitet ne cmim okazion vw touareg i vitit 2007 motorri i makines e 3000 nafte makina eshte me kambio automatike sensor parkimi aux makian ...Lexo detajet..

2,400 Euro BMW320  okazion shese mbw 320 viti 2003 me motor 2000 naft makina eshte shum e mbajtur s

Bmw320

Berati
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

05.08.2020 (15:10):Okazion shese mbw 320 viti 2003 me motor 2000 naft makina eshte shum e mbajtur si nga mbrenda dhe nga jashte makina harxhon 6 lit per 100 klm meshin nga brenda drita led komanda ne timon pilot automatik ....240...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,100 Euro Shes A Klas 1.7 nafte Shes Mercedes-Benz A klas prodhuar dhjetor 1999, makina eshte ne gjendje te mire

Shes A Klas 1.7 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

05.08.2020 (14:53):Shes mercedes-benz a klas prodhuar dhjetor 1999, makina eshte ne gjendje te mire pune vetem 6 vitet e fundit perdorur ne shqiperi te tjerat ne itali ka 220.000 km ne total. e gatshme per cdo lloj prove te komu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

4,100 Euro FORD FOCUS, VITI 2010, MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine+gaz (brc), kambio

Ford Focus, Viti 2010, Manuale, 1.6 Benzine+gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (14:52):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine+gaz (brc), kambio manuale, viti prodhimit 2010, klima, kompiuter bordi, abs, esp, radio cd+aux+usb, xhama+pasqyra eklektrike, dy celesa, mbyllje qe...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,100 Euro

2,800 Euro Shitet Renault Laguna Shitet
 Renaut Laguna 
Viti: 2001
Marsha: 6+1
Kambio: Manuale 
Motorr: 1.9

Shitet Renault Laguna

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

05.08.2020 (14:49):Shitet renaut laguna viti: 2001 marsha: 6+1 kambio: manuale motorr: 1.9 dci naftë ndezje me buton start/stop te kaluara: 180.000 km posedon: abs, klime, mp3, mp4, gsp, komand ne timon, goma te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

8,200 Euro Shitet Marka - Mercedes Benz
Forca mottorrike - 200
Lloji i kambjos - Automatike
Kar

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (14:37):Marka - mercedes benz forca mottorrike - 200 lloji i kambjos - automatike karburanti - nafte viti i prodhimit - 2008 nr celulari - 0695334418 mercedez benz c 200 cdi, makina është në gjendje të për...Lexo detajet..

4,900 Euro OPEL ASTRA, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.7 nafte, kambio manuale 6 m

Opel Astra, Viti 2010, Manuale, Motorr 1.7 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

05.08.2020 (14:37):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.7 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+usb+tel, pasqyra eklektrike+me palosje, komanda ne tim...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,900 Euro

1,500 Euro Skoda  Shitet Skoda 

Motorr 1.9

Viti 2000

Nafte

210.000 km

Kambio manual

Skoda

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

05.08.2020 (14:16):Shitet skoda motorr 1.9 viti 2000 nafte 210.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire kondicioner funksional, xhama elektrike, letra te paguar per nje vit. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

7,400 Euro OKAZION VW GOLF VITI2010 KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2.0TDI FULL OPTION SHITET VW GOLF 6 VITI 10/2009 MOTOR 2.0 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 180000. F

Okazion Vw Golf Viti2010 Kambio Automat Motor 2.0tdi Full Op

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

05.08.2020 (14:15):Shitet vw golf 6 viti 10/2009 motor 2.0 tdi ne gjendje shum te mire me 180000. full option ; fener xenon , navi madhe , sensor shiu dhe dritash , sensor parkimi para mbrapa plus asistenc parkimi , sedike kamosh...Lexo detajet..

11,600 Euro FIAT 500 X, VITI 2015,AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

Fiat 500 X, Viti 2015,automatike, Motorr 2.0 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (14:15):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2015, startdhestop, sallon lekure, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, navigator, radio cd+tel+aux+usb+sd card...Lexo detajet..

1,799 Euro OKAZION SHITET FORD FOCUS SUPER GJENDJE 1.8 TDDI INJEKTORE MEKANIK ME GARANCI MOTORRIKE SHITET MAKINA SUPER GJENDJE SUPER EKONOMIKE 1.8 TDDI INJATORE POMPE NAFTE MEKANI

Okazion Shitet Ford Focus Super Gjendje 1.8 Tddi Injektore M

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

05.08.2020 (13:54):Shitet makina super gjendje super ekonomike 1.8 tddi injatore pompe nafte mekanike viti 2002 me sherbime te sapo bera vaj filtra rryp faze ferrota bateri e re te 4 gomat e reja me kondicioner xhama elektrik mby...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,799 Euro

1,400 Euro Shes makinen 1.9 dti me kondicioner gjendje shum te mir

Shes Makinen

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

05.08.2020 (13:52):1.9 dti me kondicioner gjendje shum te mir...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

2,500 Euro C-klas 220 cdi Shitet Benc C-Klas 220 CDI
Makina esht nr gjendje super 
Nevoitet vetem disa s

C-klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

05.08.2020 (13:51):Shitet benc c-klas 220 cdi makina esht nr gjendje super nevoitet vetem disa sherbime nga jasht esht e gateshme per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

3,600 Euro golf benzin 1.6 sr 2007 me dogan  VOLKSWAGEN GOLF PLUS 
1.6 BENZIN 2007
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 % NE GAZ

Golf Benzin 1.6 Sr 2007 Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (13:45):Volkswagen golf plus 1.6 benzin 2007 motor i thjesht pershtatet 100 % ne gaz gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

4,300 Euro Okazion Audi A4 2.0 2007 Shitet Audi A4 super gjendje. 2.0 nafte. Viti 2007 me marsha komandim ne timon.

Okazion Audi A4 2.0 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

05.08.2020 (13:45):Shitet audi a4 super gjendje. 2.0 nafte. viti 2007 me marsha komandim ne timon. 7+1 marsha.letrat e sapo bera.shitet per arsye personale.4300€ i diskutueshem. 0699140407 wcup...Lexo detajet..

3,400 Euro Volkswagen 2006 manual GERMANY me dogan  VOLKSWAGEN 2.0 NAFT 2006
ME DOGAN TE PAGUAR 
GJENDJE PERFEKTE

Volkswagen 2006 Manual Germany Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

05.08.2020 (13:45):Volkswagen 2.0 naft 2006 me dogan te paguar gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

3,900 Euro Mercedes Benz Ml 270 Cdi  MERCEDES BENZ ML 270 CDI
•Viti 2001
•Motorr 2.689ccm Diesel
•Kambio Aut

Mercedes Benz Ml 270 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

05.08.2020 (13:09):Mercedes benz ml 270 cdi •viti 2001 •motorr 2.689ccm diesel •kambio automatike •257.000km •kondicioner •cd player •xhama te zi te çertifikuar •xhama elektrik •goma 80% makina eshte ...Lexo detajet..

3,500 Euro FORD FUSION 1.4 NAFTE 2007 FORD FUSION 1.4 TDCI
•Viti 2007
•Motorr 1.399ccm Diesel
•Kambio Manuale

Ford Fusion 1.4 Nafte 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

05.08.2020 (13:09):Ford fusion 1.4 tdci •viti 2007 •motorr 1.399ccm diesel •kambio manuale •157.000km •kondicioner •cd player,aux •xhama te zi te çertifikuar •xhama elektrik •goma 80% makina eshte ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas