benz a class avantgarde  

 Online 176 lexues | 7 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

22.05.2020 (16:38):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

20,000 Dollar Kërkoj Makina Të Vjetra. ( SEL ) Përshendetje, kërkoj makina të vjetra, antike, të markes ( MERCEDES - BENZ )

Kërkoj Makina Të Vjetra. ( Sel )

Shkoder
Benzine-Gaz Karburanti
1990 Viti
200,000 Kilometra

27.05.2020 (22:46):Përshendetje, kërkoj makina të vjetra, antike, të markes ( mercedes - benz ) makinat i blej me lek cash në dore, ose me banke ! sipas kushteve të shitsit të makines. makinat blihen - 👇🏻 ...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

20,000 Dollar

2,000 Euro Shitet Ne gjendje shum te mir dhe ekonomike

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

27.05.2020 (22:46):Ne gjendje shum te mir dhe ekonomike ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,700 Euro Pasat Benzin-gas 2002 Shitet pasati ne gjendje shum t mir me kondicioner me motor 2.0 e vitit 2002 me

Pasat Benzin-gas 2002

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

27.05.2020 (22:46):Shitet pasati ne gjendje shum t mir me kondicioner me motor 2.0 e vitit 2002 me letra deri ne gusht 2020,,gazin e montuar ne fush kruje dhe punon shum mir super ekonomik ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,790 Euro Benz C-Class 203 / Cmimi i disutueshem Automatike. Nafte. Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. Me kondicioner,

Benz C-class 203 / Cmimi I Disutueshem

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

27.05.2020 (20:57):Automatike. nafte. gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. me kondicioner, mp3 player. me baxho siper. letrat deri ne nentor deri ne nentor 2020 dhe siguracioni deri ne shkurt 2021...Lexo detajet..

4,000 Euro Mercedes benc  Shitet mercedes benc E 270 kambio automatike nafte viti 2004 ...makina eshte ne

Mercedes Benc

Fier
Nafte Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilometra

27.05.2020 (20:44):Shitet mercedes benc e 270 kambio automatike nafte viti 2004 ...makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove...cmimi 4000 euro ...Lexo detajet..

4,500 Euro Mercedes benz E class 320 Makina eshte ne gjendje shume te mire, dhe letra te paguara deri vitin tjeter !!

Mercedes Benz E Class 320

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

27.05.2020 (20:35):Makina eshte ne gjendje shume te mire, dhe letra te paguara deri vitin tjeter !!! cmimi i diskutushem...Lexo detajet..

3,350 Euro LANCIA YPSILON 2008 BENZIN+GAZ SUPER !!! SHITET OSE NDERROHET
LANCIA YPSILON 2008 1.4 16V BENZIN+GAZ
IMPJANT STAG ME GA

Lancia Ypsilon 2008 Benzin+gaz Super !!!

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

27.05.2020 (20:31):Shitet ose nderrohet lancia ypsilon 2008 1.4 16v benzin+gaz impjant stag me garanci 2 vjet i sapo montuar super ekonomike dokumentat deri ne janar 2021 goma michelin komanda ne timon usb mp3 cd abs ,srs ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,350 Euro

2,000 Euro Shitet c class OKAZION Makina esht ne gjente te mire. Motorr 220 naft, viti 2001, kambjo automatik, kon

Shitet C Class Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

27.05.2020 (20:09):Makina esht ne gjente te mire. motorr 220 naft, viti 2001, kambjo automatik, kondicjoner, butona ne timon. vaj filtra te ndrum. gomat 80%. me dokumenta. krah anglez. cmim okazion 2 000€ (i padiskutushem). nr...Lexo detajet..

1,700 Euro a class shitet a class viti 2000 automatike
1.7 nafte shum ekonomike sendilje gjysem le

A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

27.05.2020 (20:04):Shitet a class viti 2000 automatike 1.7 nafte shum ekonomike sendilje gjysem lekure me kondicioner letrat e paguara deri ne gusht 2020 vaj dhe filtra te sapo bera cmimi 1700 euro pak i diskutueshem...Lexo detajet..

7,400 Euro OKAZION VW GOLF VITI2010 KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2.0TDI FULL OPTION SHITET VW GOLF 6 VITI 10/2009 MOTOR 2.0 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 180000. F

Okazion Vw Golf Viti2010 Kambio Automat Motor 2.0tdi Full Op

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

27.05.2020 (19:54):Shitet vw golf 6 viti 10/2009 motor 2.0 tdi ne gjendje shum te mire me 180000. full option ; fener xenon , navi madhe , sensor shiu dhe dritash , sensor parkimi para mbrapa plus asistenc parkimi , sedike kamosh...Lexo detajet..

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

27.05.2020 (19:50):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,000 Euro 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 3000€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN...VOLZVAGEN-GOLF...VITI 2006...ME NAFT...MOTORR 1.9...MANUALE...ME 5

💥💥💥okazion Shes Makin 3000€ Okazion💥💥💥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

27.05.2020 (19:40):Shes makin...volzvagen-golf...viti 2006...me naft...motorr 1.9...manuale...me 5 porta ...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 3000€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,500 Euro Shes makine tip ford Makina esht 1.4 nafte manual TDCI
Letrat sapo te bera deri ne 15 maj 2021
Xham

Shes Makine Tip Ford

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

27.05.2020 (19:16):Makina esht 1.4 nafte manual tdci letrat sapo te bera deri ne 15 maj 2021 xhamat mbrapa te zinj me drita led makina esht shume e mbajtshme dhe teper ekonomike shitet per arsye se kam marr nje tjeter me te ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,200 Euro Shitet Seat Ibiza Shitet Seat Ibiza , viti 2000, 1.4 MPI 8V. Dokumentat e paguara deri Tetor 2020.

Shitet Seat Ibiza

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

27.05.2020 (19:01):Shitet seat ibiza , viti 2000, 1.4 mpi 8v. dokumentat e paguara deri tetor 2020. makine familjare ne gjendje te mire mekanike dhe motorike. karburant benzin-gaz....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,800 Euro shes makine.audi a3.kambio manuale.motorr 1.9nafte.200 000km orgjinale shes makine.audi a3.nafte.motorr 1.9.kambio manuale.200 000 km orgjinale.ne gjen

Shes Makine.audi A3.kambio Manuale.motorr 1.9nafte.200 000km

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

27.05.2020 (19:00):Shes makine.audi a3.nafte.motorr 1.9.kambio manuale.200 000 km orgjinale.ne gjendje shum te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

27.05.2020 (18:55):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet pasati Cmimi i diskutueshem. Per me teper informacion mund te telefononi.

Shitet Pasati

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

27.05.2020 (18:42):Cmimi i diskutueshem. per me teper informacion mund te telefononi....Lexo detajet..

1,350 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus i vitit 2000. Ngjyra blu e errët. Motorr i thjeshtë TDI, 1.8

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

27.05.2020 (18:31):Shitet ford focus i vitit 2000. ngjyra blu e errët. motorr i thjeshtë tdi, 1.8 naftë. të gjitha shërbimet i ka të bëra. vaj dhe filtra të ndërruar. freksioni i bërë i ri në verë. letrat i ka në ko...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

2,700 Euro Shitet polo 2005 1.4 nafte me 169 mije kilometre me dogana te paguar kamio manuale shitet polo 2005 1.4 naft me 169mije kilometra shum ekonomike me dogane te pagua

Shitet Polo 2005 1.4 Nafte Me 169 Mije Kilometre Me Dogana T

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

27.05.2020 (18:13):Shitet polo 2005 1.4 naft me 169mije kilometra shum ekonomike me dogane te paguar ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

5,500 Euro Okazion Shitet toyota auris1.4 naft atomatike me letra te paguara deri ne 2020.

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

27.05.2020 (17:58):Shitet toyota auris1.4 naft atomatike me letra te paguara deri ne 2020. ...Lexo detajet..

60,000 Euro kerkoj makine per nderrim me toke ne Vore shiten prona ne Vore si toke per ndertime te ndryshme industriale,toke per ndert

Kerkoj Makine Per Nderrim Me Toke Ne Vore

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

27.05.2020 (17:39):Shiten prona ne vore si toke per ndertime te ndryshme industriale,toke per ndertim shtepie/vile,ullishte ,,mundesi nderrimi me dyqane /apartamente ne tirane ,makina..................ne maminas shitet toke me si...Lexo detajet..

100,000 Leke Mercdes benz 240 Shitet mercedes Benz 240 per arsye mosperdorimi 
Makina eshte ne gjendje pune.

Mercdes Benz 240

Fier
Nafte Karburanti
1990 Viti
300,000 Kilometra

27.05.2020 (17:34):Shitet mercedes benz 240 per arsye mosperdorimi makina eshte ne gjendje pune. viti 1982 naft manual makina eshte pa dokumenta cmimi 100 000 leke te reja i diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

3,600 Euro Volkswagen Golf-5 Shitet Volkswagen Golf 5

Motorr 1.6

Viti 2003-2004

Benzine-Gaz

173.0

Volkswagen Golf-5

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

27.05.2020 (17:30):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.6 viti 2003-2004 benzine-gaz 173.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor cmimi 3600 euro ...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

4,000 Euro Golf V 2007 Shitet Golf V 2007 , 1.6 benzine/gaz . Ne gjendje shum te mire, sherbime te sapo

Golf V 2007

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

27.05.2020 (17:21):Shitet golf v 2007 , 1.6 benzine/gaz . ne gjendje shum te mire, sherbime te sapobera, goma te reja . 162000 km origjinale , me liber sherbimesh. ...Lexo detajet..

9,500 Euro Audi Q7 2007 FULL 0698462936 Shitet&Nderrohet Audi Q7 2007 3.0 Nafte Kamio Automatike Full Options 
Maki

Audi Q7 2007 Full 0698462936

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

27.05.2020 (17:15):Shitetdhenderrohet audi q7 2007 3.0 nafte kamio automatike full options makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->timon me 3 hapje ->klima dixhitale tronike ->sallon lekure ngjyre gri ->xhama te z...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas