benz cls ne shitje  

 Online 365 lexues | 3 njoftime ne pritje

3,700 Euro

Skoda Yeti 1.2 Tsi, 2010

Rruga lidhja e Prizrenit pallati nr 8 | Tirane Boiken Developments
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (14:55):Skoda yeti 1.2 tsi e vitit 2010. gjendje perfekte motorike dhe mekanike. ngjyre e zeze. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,800 Euro Polo 2002 shitet ose nderrohet me golf 5 ose audi 2004 + shtesa nga ana ime Polo 2002 
Letrat deri ne shtator 2020 , gjenda shum e mire 1.2 benzine

Polo 2002 Shitet Ose Nderrohet Me Golf 5 Ose Audi 2004 + Sht

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (19:28):Polo 2002 letrat deri ne shtator 2020 , gjenda shum e mire 1.2 benzine...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,650 Euro Shes makine opel zafira  Shes opel zafira me taksa te paguara per nje vit.ne gjndje te mire 1650euro i di

Shes Makine Opel Zafira

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (19:25):Shes opel zafira me taksa te paguara per nje vit.ne gjndje te mire 1650euro i diskutushem.shitet per arsye mesperdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,650 Euro

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (19:23):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,100 Euro .... Shes ose nderroj makina eshte ne gjendje shum te mire

....

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (19:17):Shes ose nderroj makina eshte ne gjendje shum te mire ...Lexo detajet..

190,000 Leke Benc 250 viti 91 Shitet benc viti 91 me motorr 250 nafte makjna eshte ne gjendje te mire motorrik

Benc 250 Viti 91

Tirane
Nafte Karburanti
1991 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (19:17):Shitet benc viti 91 me motorr 250 nafte makjna eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike me letra per 1 vit me 4 goma te reja dhe kondicjoner fuksional me kambio manual me 5 marsha cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

190,000 Leke

13,500 Euro AMG Mercedez benz C220 170hp naft amg look mrena jashte
140 mij km origjinale.
Cmi

Amg

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
130,000 Kilometra

24.02.2020 (19:16):Mercedez benz c220 170hp naft amg look mrena jashte 140 mij km origjinale. cmimi 13500€ tel: 0692955941...Lexo detajet..

Kambio: Manual

13,500 Euro

9,800 Euro 🚘SHITET VW GOLF 7🚘 🚘SHITET GOLF 7 BLUE MOTION🚘1.6 NAFTË📆VITI 2014🕹KAMBIO MANUAL🕹SEN

🚘shitet Vw Golf 7🚘

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (19:16):🚘shitet golf 7 blue motion🚘1.6 naftË📆viti 2014🕹kambio manual🕹sensorË parkimi🚗klima automatik❄️komanda nË timon👍sedilje ergonomike👌pilot parkimi automatik🔴auto start-stop‼️f...Lexo detajet..

Kambio: Manual

9,800 Euro

4,900 Euro Vw touran 2.0 NAFT 2010 Automat me dogan e sapoardhur  Volkswagen touran 2.0 NAFT viti 2010
E sapoardhur nga gjermania me dogan te pag

Vw Touran 2.0 Naft 2010 Automat Me Dogan E Sapoardhur

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (19:09):Volkswagen touran 2.0 naft viti 2010 e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar kamje automat, navigation, clima bi zona sedilje me ngrohje, pilot automat, xhama dhe pasqyra elektrike sensor parkimi...Lexo detajet..

1,500 Euro Ford focus Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (19:07):Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,400 Euro Skoda Fabia - Shitet Skoda Fabia 
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 2400 Euro

Skoda Fabia -

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (19:06):Shitet skoda fabia benzine-gaz ne gjendje shume te mire cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

2,300 Euro Volkswagen Golf 4- Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjen

Volkswagen Golf 4-

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (19:05):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 2002 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

3,300 Euro 🚘SHITET MB A CLASS🚘 🚘SHITET MB A CLASS🚘1.6 NAFTË🕹KAMBIO MANUAL🕹VITI 2006📆SUPER EKONO

🚘shitet Mb A Class🚘

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (19:03):🚘shitet mb a class🚘1.6 naftË🕹kambio manual🕹viti 2006📆super ekonomike🚗me doganË tË paguar✅fenerË mjegulle+xhama elektrikË👍tavan xhami✅komanda nË timon👍sinjale tek pasqyrat👉pr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,700 Euro Audi a3  Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bate

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (18:58):Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bateri e re, gomat 80%, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,200 Euro Shitet Shitet peugeot 206, 1.1 benzin, tek dere. Ne gjendje te mire teknike dhe e gates

Shitet

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (18:57):Shitet peugeot 206, 1.1 benzin, tek dere. ne gjendje te mire teknike dhe e gateshme per cdo prove. makinen e shes per arsye emigrimi. letrat i ka deri ne 10 gusht 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

5,500 Euro 🚘SHITET VW GOLF 5🚘 🚗SHITET GOLF 5🚗2.0 NAFTË
🕹KAMBIO AUTOMATIKE DSG🕹
VITI 2006📆
1

🚘shitet Vw Golf 5🚘

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (18:55):🚗shitet golf 5🚗2.0 naftË 🕹kambio automatike dsg🕹 viti 2006📆 190000 km📟 sensorË parkimi+letra tË paguara‼️ekran tË madh+fenerË mjegulle🔴disqe alumini 🚘sinjale tek pasqyrat+k...Lexo detajet..

3,200 Euro WOLKSWAGEN CADY SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4

Wolkswagen Cady

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (18:51):Shitet ose nderrohet - wolkswagen cady - life 1.9 tdi hygline viti 2007 - euro 4 - tvsh e paguar - ngjyra - e verdhe e erret ne rrezatim dielli esht me perle - tapiceri shum e paster gri - km 186.000 - timon tr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (18:46):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

350,000 Leke Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Ne gjendje shume te mir
Cmimi 350.000 leke te reja

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (18:45):Shitet volkswagen golf 5 ne gjendje shume te mir cmimi 350.000 leke te reja ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

350,000 Leke

2,800 Euro Mercedes Benc ML400 cdi 2004 Okazion! Ml 400 cdi,me te gjitha sherbimet e bera me letra cmimi okazion!!!

Mercedes Benc Ml400 Cdi 2004 Okazion!

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (18:44):Ml 400 cdi,me te gjitha sherbimet e bera me letra cmimi okazion!!!...Lexo detajet..

1,800 Euro OKAZION !!! OKAZION !!
Shitet Golf 4  Gaz/Benzine 1.4 manual
Impianti me garanci 2-Vjecare

Okazion !!!

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (18:37):Okazion !! shitet golf 4 gaz/benzine 1.4 manual impianti me garanci 2-vjecare ! kondicioner,xhama elektrike,frena abs ! te gjitha sherbimet e bera..mund ta kontrolloni te mekaniku juaj. cmimi: 1800€ pak...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,900 Euro Shitet Volvo v50 1.6 2006 ose kembehet me volvo xc90 Shitet volvo v50 manuale viti 2006 motor 1.6 nafte super ekonomike.
Makina esht

Shitet Volvo V50 1.6 2006 Ose Kembehet Me Volvo Xc90

Elbasan
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (18:37):Shitet volvo v50 manuale viti 2006 motor 1.6 nafte super ekonomike. makina eshte me letra plus siguracion deri ne 11 janar 2021. eshte e pershtatshme per familje. mund te kembehet me volvo xc90 7 vendshe plus...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

1,799 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S320
Viti 2001
235.000 km 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (18:28):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2001 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. mundesi nderrimi. cmimi 1799 euro...Lexo detajet..

13,000 Euro C class c250 mercedes benz +++ okazion+++ - Automat, 106.000 km origjinale
- W204 C250 2012 Benz G-Tronic 7G me 7 marshe

C Class C250 Mercedes Benz +++ Okazion+++

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

24.02.2020 (18:15):- automat, 106.000 km origjinale - w204 c250 2012 benz g-tronic 7g me 7 marshe automatike - 1.8 blueefficency benzine, cgi sport turbo, motori i ri jo i c300. - amg look sport packet - xhama dhe baxho elekt...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

23.02.2020 (15:46):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

8,500 Euro Mercedes Benz 220 CDI Viti 2008 Avantgard Mercedes Benz 220 CDI Viti 2008 Avantgard Manual Vaj-Filtra Sherbimet ne kohe 23

Mercedes Benz 220 Cdi Viti 2008 Avantgard

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (18:07):Mercedes benz 220 cdi viti 2008 avantgard manual vaj-filtra sherbimet ne kohe 238.000 km origjinale disqet 16 goma 4 stinet 95 % vetem nderrim me toyota rav 4 manual 2007 plus diferencen nga personi toyotes...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,500 Euro

2,600 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fusion 
Motorr 1.4
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Ford Fusion

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (18:04):Shitet ford fusion motorr 1.4 viti 2005 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas