benz e300 2017  

 Online 192 lexues | 6 njoftime ne pritje

8,000 Euro

Audi A3 * Performance * Viti 2012 * Automatike

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2020 (19:59):Pershkrimi audi a3 /// sportback /// ???? : 0699369189 audi a3 model /// s - line /// viti 2012 eco system ( fiket ne semafor ) motorri 2.0 tdi (nafte) kambio automatike dhe s - tronic tapiceri ...Lexo detajet..

3,500 Euro Bmw 320d 2008 NR:0698462936 Bmw 320d 2008 2.0 Nafte Kamio Manuale Makina Posedon Keto Opsione Xhama Elektrik

Bmw 320d 2008 Nr:0698462936

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (09:11):Bmw 320d 2008 2.0 nafte kamio manuale makina posedon keto opsione xhama elektrike kompjuter bordi sistem audio ndezje start and stop chrome interior desing hapje mbyllje qendrore me pult klima dixhitale tronike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

9,900 Euro BMW X 5 SUPER MJET SUPER CMIMIN E 2007 //BMW X5.  3.0 Diezel  4x4//
//Makina me Dogane
///Cmimi 9.900€
//Gjendj

Bmw X 5 Super Mjet Super Cmimin E 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2020 (09:05)://bmw x5. 3.0 diezel 4x4// //makina me dogane ///cmimi 9.900€ //gjendja perfekte //salloni lekure //makina 7 vende //tavani panaromik //xhama te erret origjinal //sedile me ngrohje //sedile elek...Lexo detajet..

2,600 Euro Mercedez Benz E250 Mercedez Benz Elegance Turbo ne gjendje shume te mire, e mirembajtur me kujdes n

Mercedez Benz E250

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (09:05):Mercedez benz elegance turbo ne gjendje shume te mire, e mirembajtur me kujdes nga i njejti pronar qe prej 2008. dokumentacion i rregullt dhe i paguar deri ne fund te vitit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

4,900 Euro Mercedes c class 2005 benzine/gaz C class prodhim dhjetor 2004  , sndile mershine me ngrohje , ksena, navi,baxho,

Mercedes C Class 2005 Benzine/gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (09:05):C class prodhim dhjetor 2004 , sndile mershine me ngrohje , ksena, navi,baxho, 4 amortizatoret e ri akull dhe frenat e para komlet te reja ,disqe 17 te gjera mbrapa me goma 90% sapoardhur nga gjermania, imja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,900 Euro

2,000 Euro Shes Makinë Opel Astra 2007 🚗 Shes makinën 1,7 naftë, Viti i prodhimit 2007 në gjëndje shumë të mirë,

Shes Makinë Opel Astra 2007 🚗

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

22.09.2020 (08:54):Shes makinën 1,7 naftë, viti i prodhimit 2007 në gjëndje shumë të mirë, me të gjitha dokumentat për një vit është super makinë 4+1 është e gatshme për cdo lloj prove nga ana juaj 2000 euro, i p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

60,000 Leke Opel astra 2001 lek Difekt ne motorr,,,,,,astra tek dere 1.6 2001me letra deri ne nentor 2020 shitet

Opel Astra 2001 Lek

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2020 (08:50):Difekt ne motorr,,,,,,astra tek dere 1.6 2001me letra deri ne nentor 2020 shitet per 60.000...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

4,100 Euro Okazion Audi A4 2.0 2007 Shitet Audi A4 super gjendje. 2.0 nafte. Viti 2007 me marsha komandim ne timon.

Okazion Audi A4 2.0 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2020 (08:49):Shitet audi a4 super gjendje. 2.0 nafte. viti 2007 me marsha komandim ne timon. 7+1 marsha.letrat e sapo bera.shitet per arsye personale.4300€ i diskutueshem. 0699140407 wcup...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet Twingo Vite prodhimi 2003
Motorri 1.2 benzi+gaz
Kondicioner
Panorama
Letrat deri ne

Shitet Twingo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (08:41):Vite prodhimi 2003 motorri 1.2 benzi+gaz kondicioner panorama letrat deri ne 10.02.2021 makina ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet e bera....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,100 Euro Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te mire. Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi

Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Ne Gjendje Te Mire.

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (08:22):Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

120,000 Leke Mercedes Benz e 200 Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite p

Mercedes Benz E 200

Tirane
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2020 (08:19):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

120,000 Leke

800 Euro Shes makinen Dua te shes makinen time. Te dhenat jepen me poshte.

Shes Makinen

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2020 (07:17):Dua te shes makinen time. te dhenat jepen me poshte....Lexo detajet..

2,000 Euro Mercedes Benz E320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E320 CDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz E320

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (07:11):Shitet mercedes benz motorr e320 cdi kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Okazion bmw 330 nafte full opsion Shitet bmw 330 nafte manuale viti 2000 pa taks luksi gjendje super te mire ..sen

Okazion Bmw 330 Nafte Full Opsion

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (04:45):Shitet bmw 330 nafte manuale viti 2000 pa taks luksi gjendje super te mire ..sensor parkimi sendile lekure me ngrohje pilot automatik baxha xhami klima letra per 1 vit super gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,500 Euro Shes ford focus benzin gaz viti 2001-2002 cmimi 1500 euro Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 eu

Shes Ford Focus Benzin Gaz Viti 2001-2002 Cmimi 1500 Euro

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2020 (04:03):Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,000 Euro Shes Makine FORD FIESTA AUTOMAT Makina eshte ne gjendje perfekte, me dokumenta te rregulta deri ne korrik 2021.

Shes Makine Ford Fiesta Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

21.09.2020 (23:56):Makina eshte ne gjendje perfekte, me dokumenta te rregulta deri ne korrik 2021. makina ka karakteristikat e meposhtme: -viti i prodhimit: 2007 -nafte 1.4 -kilometra:190.000 -kamie automatike -shume ekonom...Lexo detajet..

2,000 Euro Audi A3 2001 makina esht ne gjendje te mire esht makin ekonomike dhe e shpejt me dokumenta per 1 vi Audi A3 2001 1.9 ne gjendje te mire dokumenta korrik 2021 
0685500181
Cmimi d

Audi A3 2001 Makina Esht Ne Gjendje Te Mire Esht Makin Ekon

Lezhe
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

21.09.2020 (23:45):Audi a3 2001 1.9 ne gjendje te mire dokumenta korrik 2021 0685500181 cmimi diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,900 Euro Okazion vetem 2 dite Shitet audi a3 8p 2.0tdi 140hp viti 2004 me look s line 2008 kamjo manuale 6marr

Okazion Vetem 2 Dite

Tepelene
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

21.09.2020 (23:28):Shitet audi a3 8p 2.0tdi 140hp viti 2004 me look s line 2008 kamjo manuale 6marrsha pilot automatik ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

3,700 Euro VOLKSWAGEN PASAT 2.0 NAFT 2006 ME DOGAN Volkswagen passat 2.0 naft viti 2006
me dogan te paguar gjendje perfekte 
kamj

Volkswagen Pasat 2.0 Naft 2006 Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.09.2020 (22:51):Volkswagen passat 2.0 naft viti 2006 me dogan te paguar gjendje perfekte kamje manual 6+1 motor tip i ri me clima bi zona, sedilje me ngrohje gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,000 Euro Shitet makina Pezho 206      motori 1.4 naft Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr

Shitet Makina Pezho 206 Motori 1.4 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2020 (22:19):Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr gri metalixato ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,700 Euro Volkswagen Passat (privat). Shitet Volkswagen Passat 1.9nafte, viti 2003, km origjinale te shenuar

Volkswagen Passat

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

21.09.2020 (22:00):(privat). shitet volkswagen passat 1.9nafte, viti 2003, km origjinale te shenuara ne bllokun e makines , hapje mbyllje qendrore automatike (me pult), 4 xhamat elektrik, kondicioner klima, drita anti-mjegull, sa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,800 Euro OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2008 
ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 
ME KONDICIONER 
KOMAND

Opel Corsa 1.2 Benzin 2008 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2020 (21:58):Opel corsa 1.2 benzin 2008 zvicra me dogan te paguar me kondicioner komanda ne timon xhama dhe pasqyra elektrike disqe alumin gjendje perfekte gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,850 Euro Shitet citroen c3 Shitet citroen c3
Viti 2005 
Kambio automatike 
Ne gjendje shume te mire tekn

Shitet Citroen C3

Durres
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2020 (21:47):Shitet citroen c3 viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire teknike dhe ekonomike benzine vendodhja durres cmimi 1850 euro ...Lexo detajet..

5,500 Euro Audi a6 2.0 nafte viti 2007 Audi A6 2.0 diesel
Auto pilot
Sedilje me ngrohje
Xhama elektrik
Navi
Bagazh

Audi A6 2.0 Nafte Viti 2007

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

21.09.2020 (21:44):Audi a6 2.0 diesel auto pilot sedilje me ngrohje xhama elektrik navi bagazhier me 6 cd mp3 kit faze te sapo nderuar goma 100% e gatshme per cfardolloj prove letrat deri ne tetor 2021 ...Lexo detajet..

1,500 Euro Shes Fiat Punto automat benzine + gas Shes fiat punto i vitit 2001, motorr 1.2 benzine + gas, kamjo automatike. Letrat

Shes Fiat Punto Automat Benzine + Gas

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

21.09.2020 (21:24):Shes fiat punto i vitit 2001, motorr 1.2 benzine + gas, kamjo automatike. letrat te paguara deri ne korrik 2021....Lexo detajet..

1,300 Euro Okazion vetem 2 dite Shitet a class 1.7 naft manual teper ekonomik

Okazion Vetem 2 Dite

Tepelene
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

21.09.2020 (21:24):Shitet a class 1.7 naft manual teper ekonomik...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas