benz model 124  

 Online 92 lexues | 0 njoftime ne pritje

BMW

Okazion Bmw X5

Rruga Bako Dervishaj, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (22:56):Shitet bmw x5 viti 2010 3.0i xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci. makina disponon cdo opsion te ketij modeli m sport package (300hp) full m look timon m lekure disqe m 20“ origjinale (goma b...Lexo detajet..

Volkswagen

Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (18:21):Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. dr...Lexo detajet..

Alfa Romeo

🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.11.2020 (11:17):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz C230 Benzine AMG//LooK Automatike 2008 Nr Cel&Whatsapp:+355699324799 Shitet Mercedes C230 Benzine AMG//LooK Automatike 2008 
Nr Cel&Whatsapp:+35

7,900 Euro Kavaje C230 Benzine Amg//look Automatike 2008 Nr Cel&whatsapp:

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Shitet mercedes c230 benzine amg//look automatike 2008 nr celdhewhatsapp:+355699324799 makina posedon keto opsione: ->xhama te zinj ->baxho xhami ->sallon lekure ->klima dixhitale tronike ->disqe alum...Lexo detajet..

Volkswagen Vw Touran 2.0 Nafte Kamio Manuale 7 Vendeshe Shitet Vw Touran 2.0 Nafte Kamio Manuale 7 Vendeshe 
Makina Posedon Keto Opsion

3,200 Euro Kavaje Vw Touran 2.0 Nafte Kamio Manuale 7 Vendeshe

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Shitet vw touran 2.0 nafte kamio manuale 7 vendeshe makina posedon keto opsione: ->klima dixhitale tronike ->kompjuter bordi ->timon me 4 hapje ->kasetofon me disk+radio origjinal fabrike ->disqe alum...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford Fusion 1.6 GAZ+BENZINE viti 2011 Manuale Shitet Ford Fusion 1.6 GAZ+BENZINE viti 2011 Manuale 
Makina Posedon:
->Xha

3,700 Euro Kavaje Shitet Ford Fusion 1.6 Gaz+benzine Viti 2011 Manuale

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Shitet ford fusion 1.6 gaz+benzine viti 2011 manuale makina posedon: ->xhamat e pasem te zinj ->xhama elektrike ->pasqyra elektrike ->sistem audio i amplifikuar ->kompjuter bordi ->disqe alumini ->gom...Lexo detajet..

Ford Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2010 Kamio Manuale Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2010 Kamio Manuale 

Makina Posedon:

->Xhama

3,900 Euro Kavaje Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2010 Kamio Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Ford fiesta 1.4 nafte viti 2010 kamio manuale makina posedon: ->xhama elektrike ->hapje mbyllje qendrore me pult ->goma ne gjendje teper te mire ->komanda ne timon ->kompjuter bordi ->sist...Lexo detajet..

Volkswagen Vw Polo Cross 1.4 Nafte Kamio Manuale Viti 2008 (Model I Pershtatshem Per Terrene Malore) Shitet Vw Polo Cross 1.4 Nafte Kamio Manuale Viti 2008 (Model I Pershtatshem Per

3,900 Euro Kavaje Vw Polo Cross 1.4 Nafte Kamio Manuale Viti 2008 (model I Pe

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Shitet vw polo cross 1.4 nafte kamio manuale viti 2008 (model i pershtatshem per terrene malore) makina posedon keto opsione: ->disqe alumini 17 inch ne gjendje teper te mire ->goma ne gjendje teper te mire ...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Vw Bettle 1.9 Nafte Viti 2003 Kamio Manuale Shitet Vw Bettle 1.9 Nafte Viti 2003 Kamio Manuale 
Makina Posedon:
->Xhama

2,100 Euro Kavaje Shitet Vw Bettle 1.9 Nafte Viti 2003 Kamio Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Shitet vw bettle 1.9 nafte viti 2003 kamio manuale makina posedon: ->xhama elektrike ->klima tronike ->letra te paguara ->timon me 3 hapje ->hapje mbyllje qendrore me pult ->kasetofon me disk+radio i ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes E220 Viti 2007 Nafte Kamio Automatike OKAZION 6500 EURO Mercedes E220 Viti 2007 Nafte Kamio Automatike 
Makina Posedo

6,500 Euro Kavaje Mercedes E220 Viti 2007 Nafte Kamio Automatike

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Okazion 6500 euro mercedes e220 viti 2007 nafte kamio automatike makina posedon keto opsione: ->motorr evo ->klima dixhitale tronike ->celes me inokse ->sistem audio i amplifikuar ->komanda ne timon ->...Lexo detajet..

Mitsubishi OKAZION ! Shitet makine Mitsubishi Colt. Shitet makine Mitsubishi Colt.

🔷1.5 Nafte.

🔻Kambio : Automatike

Okazion ! Shitet Makine Mitsubishi Colt.

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

24.11.2020 (20:33): shitet makine mitsubishi colt. 🔷1.5 nafte. 🔻kambio : automatike - viti : 2008 👉kilometrazhi : mbi 190,000 km. makina e sapoardhur nga zvicra. cmimi i diskutueshem. per me shume i...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes Benz C 200 viti 2007 7300 € Shitet 
Mercedes-Benz C Class 200 CDI
Avangard -Viti 2007
Kambio Automatike

7,300 Euro Tirane Shitet Mercedes Benz C 200 Viti 2007 7300 €

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Shitet mercedes-benz c class 200 cdi avangard -viti 2007 kambio automatike sensor parkimi origjinal fener xeno bi xeno larje feneresh klima automatike xhama pasqyra elektrike radio/cd/aux km 190.000 ...Lexo detajet..

Citroen Citroen C3 Kamio Automatike 1.4 Nafte 2005 Full Options Shitet Citroen C3 Kamio Automatike 1.4 Nafte 2005 Full Options 
Makina Posedon

3,100 Euro Kavaje Citroen C3 Kamio Automatike 1.4 Nafte 2005 Full Options

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Shitet citroen c3 kamio automatike 1.4 nafte 2005 full options makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->klima dixhitale tronike ->navi i madh ->marshe ne timon f1 +/- ->karikator me 6 cd ->sistem ...Lexo detajet..

Alfa Romeo Alfa 147 1.9 nafte 6 marshe + R Shes makinen alfa , ne gjendje shum te mir mund te kontrollohet ku te doni , me

2,300 Euro Shkoder Alfa 147 1.9 Nafte 6 Marshe + R

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Shes makinen alfa , ne gjendje shum te mir mund te kontrollohet ku te doni , me letra deri ne shtator 2021 , makina esht shum ekonomike dhe shum e mirmbajtur...Lexo detajet..

Volkswagen Shite VW Golf 5 1.9  2008 Makina eshte sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar dhe ne gjendje shume

3,700 Euro Peshkopi Shite Vw Golf 5 1.9 2008

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Makina eshte sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar dhe ne gjendje shume te mire me 220000 km origjinale radion me navi dhe butona ne timon ...Lexo detajet..

Chevrolet shitet ne gjendje shum te mir

3,300 Euro Tirane Shitet

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Ne gjendje shum te mir ...Lexo detajet..

Toyota BLEJMË TË GJITHA LLOJET E MAKINAVE BLEJMË TË GJITHA LLOJET E MAKINAVE TOYOTA WOLZWAGEN MERCEDEZ BENZ FORD TRANZIT

4,000 Euro Durres BlejmË TË Gjitha Llojet E Makinave

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
70,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):BlejmË tË gjitha llojet e makinave toyota wolzwagen mercedez benz ford tranzit fokues e modele tjera ju lutetemi per Çdo makinË qË keni pËr tË shitur mi dergoni fotot dhe Çmimin e makines ne whatsapp...Lexo detajet..

Volkswagen Golf 5 1.9 Tdi Golf sapo ardhur nga Italia ne gjendje te mire motorik me dogana te paguar cmimi

3,000 Euro Tirane Golf 5 1.9 Tdi

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Golf sapo ardhur nga italia ne gjendje te mire motorik me dogana te paguar cmimi i diskutushem ...Lexo detajet..

Peugeot Shitet Makine Shitet Peugeot 307 1.9 e Nendorit 2003
Ne gjendje shume te mire pune,turbo, kon

1,800 Euro Tirane Shitet Makine

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Shitet peugeot 307 1.9 e nendorit 2003 ne gjendje shume te mire pune,turbo, kondisioner xhama dhe pasqyra elekrike, teper ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi,,, per kete arsye makines nuk i jane prer ed...Lexo detajet..

Toyota toyota yaris automat nafte full toyota yaris 1.4nafte 2007 automat makina ka 153 mij kilometra origjinale qe mun

4,500 Euro Durres Toyota Yaris Automat Nafte Full

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Toyota yaris 1.4nafte 2007 automat makina ka 153 mij kilometra origjinale qe mund te verifikohen kudo te gjitha sherbimet e bera ne itali me goma te reja me dogan te paguar makina eshte super gjendje cmimi 4500...Lexo detajet..

Renault Okazion Shitet renault megane 1.4 nafte 2004 Makina eshte ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera te gjitha dhe frena vaj

2,500 Euro Fier Okazion Shitet Renault Megane 1.4 Nafte 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Makina eshte ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera te gjitha dhe frena vaj filtra ndruar se fundmi.mundesi nderrimi ...Lexo detajet..

Renault Shitet Renault Megane Makina eshte ne gjendje shume te mire, me sherbimet e bera dhe gomat dhe vaj fil

3,200 Euro Fier Shitet Renault Megane

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (23:24):Makina eshte ne gjendje shume te mire, me sherbimet e bera dhe gomat dhe vaj filtra te sapo ndruara. mundesi nderrimi...Lexo detajet..

Toyota Shitet makina Toyota. Corrolla
Viti.2004
Motor 1.9.nafte ngjyre gri metalizato
dogane te pa

1,500 Euro Tirane Shitet Makina

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

25.11.2020 (23:14):Toyota. corrolla viti.2004 motor 1.9.nafte ngjyre gri metalizato dogane te paguar ...Lexo detajet..

Audi Shes makine Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasi

1,250 Euro Fier Shes Makine

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

25.11.2020 (23:11):Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasim...Lexo detajet..

Volkswagen Golf 6 Shitet golf 6 tek dere ngjyre e zeze sa po ardhur nga germania pa dogane ne gjen

3,900 Euro Fier Golf 6

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (23:06):Shitet golf 6 tek dere ngjyre e zeze sa po ardhur nga germania pa dogane ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,cmimi 3900 €...Lexo detajet..

BMW OKAZION BMW X5 SHITET BMW X5 VITI 2010 3.0i Xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci.

13,500 Euro Tirane Okazion Bmw X5

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (22:56):Shitet bmw x5 viti 2010 3.0i xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci. makina disponon cdo opsion te ketij modeli m sport package (300hp) full m look timon m lekure disqe m 20“ origjinale (goma b...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet golf 4    1.9 nafte Shitet golf 4,  1.9 nafte

Per me shume info tel... 0688259009

1,300 Euro Durres Shitet Golf 4 1.9 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

25.11.2020 (22:54):Shitet golf 4, 1.9 nafte per me shume info tel... 0688259009...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 200 AVANTGARDE SHITET C CLASS 200 BlueEFFICIENCY

CMIMI 7200 EURO

🔵MOTORRI 200 NAFTE ,

7,200 Euro Tirane Shitet Mercedes Benz C Class 200 Avantgarde

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (22:50):Shitet c class 200 blueefficiency cmimi 7200 euro 🔵motorri 200 nafte , tipi i ri 2011 e lart 🔵216.000 km dhe mund ta kontrolloni ku te deshironi tek mekaniku juaj i besuar 🔵kamio automati...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SHITET C CLASS 270. OKAZION 🔵 OKAZION !! 🔵

🔵CMIMI - 🔥🔥🔥4200 EURO🔥🔥🔥

🔵C

4,200 Euro Tirane Shitet C Class 270. Okazion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (22:50):🔵 okazion !! 🔵 🔵cmimi - 🔥🔥🔥4200 euro🔥🔥🔥 🔵c class avantgarde 🔵tel: 0689083894 🔵motorr 270 nafte 🔵 188.000 km oregjinale dhe mund ta kontrolloni ku te de...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas