benz s klas  

 Online 136 lexues | 27 njoftime ne pritje

Mercedes-BenzBenz 203 portobagazh dhe Aklas Shitet Benz 203 me portobagazh viti 2004 Nafte ..sediljet me levizje + ngrohje t

5,500 Euro Tirane Benz 203 Portobagazh Dhe Aklas

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

02.11.2020 (09:39):Shitet benz 203 me portobagazh viti 2004 nafte ..sediljet me levizje + ngrohje te gjitha mershin. sensor parkimi para mbrapa. baxho ahtomat 4000 mi euro.. ejt. shitet aklas viti 2002 manuale benzin gaz te s...Lexo detajet..

BMW

Okazion Bmw X5

Rruga Bako Dervishaj, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (22:56):Shitet bmw x5 viti 2010 3.0i xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci. makina disponon cdo opsion te ketij modeli m sport package (300hp) full m look timon m lekure disqe m 20“ origjinale (goma b...Lexo detajet..

Volkswagen

Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (18:21):Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. dr...Lexo detajet..

Alfa Romeo

🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.11.2020 (11:17):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

BMW OKAZION BMW X5 SHITET BMW X5 VITI 2010 3.0i Xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci.

13,500 Euro Tirane Okazion Bmw X5

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (22:56):Shitet bmw x5 viti 2010 3.0i xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci. makina disponon cdo opsion te ketij modeli m sport package (300hp) full m look timon m lekure disqe m 20“ origjinale (goma b...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet golf 4    1.9 nafte Shitet golf 4,  1.9 nafte

Per me shume info tel... 0688259009

1,300 Euro Durres Shitet Golf 4 1.9 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

25.11.2020 (22:54):Shitet golf 4, 1.9 nafte per me shume info tel... 0688259009...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 200 AVANTGARDE SHITET C CLASS 200 BlueEFFICIENCY

CMIMI 7200 EURO

🔵MOTORRI 200 NAFTE ,

7,200 Euro Tirane Shitet Mercedes Benz C Class 200 Avantgarde

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (22:50):Shitet c class 200 blueefficiency cmimi 7200 euro 🔵motorri 200 nafte , tipi i ri 2011 e lart 🔵216.000 km dhe mund ta kontrolloni ku te deshironi tek mekaniku juaj i besuar 🔵kamio automati...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SHITET C CLASS 270. OKAZION 🔵 OKAZION !! 🔵

🔵CMIMI - 🔥🔥🔥4200 EURO🔥🔥🔥

🔵C

4,200 Euro Tirane Shitet C Class 270. Okazion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (22:50):🔵 okazion !! 🔵 🔵cmimi - 🔥🔥🔥4200 euro🔥🔥🔥 🔵c class avantgarde 🔵tel: 0689083894 🔵motorr 270 nafte 🔵 188.000 km oregjinale dhe mund ta kontrolloni ku te de...Lexo detajet..

Toyota SHITET TOYOTA AURIS 🔵🔵 OKAZION OKAZION !! 🔵🔵
🔵CMIMI - 4750 Euro
🔵TOYOTA AURIS

4,750 Euro Tirane Shitet Toyota Auris

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (22:50):🔵🔵 okazion okazion !! 🔵🔵 🔵cmimi - 4750 euro 🔵toyota auris 🔵tel: 0689083894 🔵motorr 1.4 nafte 🔵 konsumi i kombinuar 5 l/100 km 🔵viti 2008 🔵kamio manuale 🔵disqe alum...Lexo detajet..

Toyota OKAZION TOYOTA AURIS 🔵🔵 OKAZION OKAZION !! 🔵🔵
🔵CMIMI - 🔥🔥🔥4000 Euro 🤦‍

4,000 Euro Tirane Okazion Toyota Auris

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

25.11.2020 (22:50):🔵🔵 okazion okazion !! 🔵🔵 🔵cmimi - 🔥🔥🔥4000 euro 🤦‍♂️🔥🔥🔥 🔵toyota auris 🔵tel: 0689083894 🔵motorr 1.4 nafte 🔵 konsumi i kombinuar 5 l/100 km 🔵viti 20...Lexo detajet..

Mini Mini Cooper One D 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

700 Euro Tirane Mini Cooper One D 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

25.11.2020 (22:50):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Mitsubishi OKAZION ! Shitet makine Mitsubishi Colt. Shitet makine Mitsubishi Colt.

🔷1.5 Nafte.

🔻Kambio : Automatike

Okazion ! Shitet Makine Mitsubishi Colt.

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

24.11.2020 (20:33): shitet makine mitsubishi colt. 🔷1.5 nafte. 🔻kambio : automatike - viti : 2008 👉kilometrazhi : mbi 190,000 km. makina e sapoardhur nga zvicra. cmimi i diskutueshem. per me shume i...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz e 200 Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite p

120,000 Leke Tirane Mercedes Benz E 200

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (22:16):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz C 220 CDI Viti 2008, 7.500 Euro Karburanti: Diesel
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klim

7,900 Euro Fier Mercedes-benz C 220 Cdi Viti 2008, 7.500 Euro

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (22:11):Karburanti: diesel ngjyra.....: blu kamjo......: automatik ftohja......: klima fuqia kw..: 110 km..........: 178000 mercedes-benz c 220 cdi- motorri : 2148 cm³ diesel- fuqia : 125 kw (170 kf)- viti pro...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet B Class Shitet automjet B class, i vitit 2007, me kambio manuale 6+R. Makina eshte e sap

4,500 Euro Elbasan Shitet B Class

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

25.11.2020 (21:33):Shitet automjet b class, i vitit 2007, me kambio manuale 6+r. makina eshte e sapoardhur nga italia, me dogan te paguar gati per targim. motorr 2.0, kilometra 266.193 origjinale, gomat jane 100% te reja. eshte n...Lexo detajet..

BMW Bmw seria 3 (E 90 ) okazion Mbw seria 3 e sapoardhur me dogan dhe siguracion te paguar.
Karburanti _Naft
V

3,777 Euro Tirane Bmw Seria 3 (e 90 ) Okazion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (21:23):Mbw seria 3 e sapoardhur me dogan dhe siguracion te paguar. karburanti _naft viti _2007 prodhuesi _bmw kambio_automatike makina eshte ne gjendje shume te mir motorike dhe xhenerike. nxitoni super okazi...Lexo detajet..

Ford Okazion ford focus Marka👉Ford focus 
Forca motorike👉1.6 tdci
Lloji kamjos👉Manual
Karbur

2,500 Euro Tirane Okazion Ford Focus

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

25.11.2020 (21:21):Marka👉ford focus forca motorike👉1.6 tdci lloji kamjos👉manual karburanti👉dizel vit prodhimit👉2005 kilometrat👉210 mi km marka👉ford focus forca motorike👉1.6 tdci lloji kamjos👉...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet GOLF 5 VW Golf 5
Viti 2005
Motori 2.0 naft
Kambio manuale 6+R
219.000 KM
Makina di

3,300 Euro Berati Shitet Golf 5

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (21:14):Vw golf 5 viti 2005 motori 2.0 naft kambio manuale 6+r 219.000 km makina disponon:esp,4 xhama elektrik, sensor shiu,dual klima,navi golf 6,cd.mp3 makina ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike dhe sap...Lexo detajet..

Audi Audi A3 2001 makina esht ne gjendje te mire esht makin ekonomike dhe e shpejt me dokumenta per 1 vi Audi A3 2001 1.9 ne gjendje te mire dokumenta korrik 2021 
0685500181
Cmimi d

2,000 Euro Lezhe Audi A3 2001 Makina Esht Ne Gjendje Te Mire Esht Makin Ekon

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

25.11.2020 (21:09):Audi a3 2001 1.9 ne gjendje te mire dokumenta korrik 2021 0685500181 cmimi diskutueshem ...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makina Pezho 206      motori 1.4 naft Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr

1,000 Euro Tirane Shitet Makina Pezho 206 Motori 1.4 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (21:04):Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr gri metalixato ...Lexo detajet..

Citroen Shitet per arsye mos perdorimi Letra te sapopaguara , goma te reja brenda garancise , marshe tek timoni , cmimi

2,000 Euro Tirane Shitet Per Arsye Mos Perdorimi

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

25.11.2020 (20:49):Letra te sapopaguara , goma te reja brenda garancise , marshe tek timoni , cmimi i padiskutueshem vetem sms dhe whts ....Lexo detajet..

BMW Shitet/Nderrohet BMW X3 Shitet BMW X3, viti 2007, automat, 3.0 nafte, thuajse 257000 km origjinale. Gjen

6,000 Euro Tirane Shitet/nderrohet Bmw X3

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

25.11.2020 (20:44):Shitet bmw x3, viti 2007, automat, 3.0 nafte, thuajse 257000 km origjinale. gjendja motorike dhe xhenerike e shkelqyer. ka nje krisje ne xham dhe disa gervishtje ne parakolp dhe prapakolp. makina shitet ose nde...Lexo detajet..

Tjeter Shitet Motorr Piaggio x9 200cc Shitet motorr Piaggio x9 200cc viti 2002 me letra
Motorri vjen me goma te reja

600 Euro Tirane Shitet Motorr Piaggio X9 200cc

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2002 Viti
50,000 Kilometra

25.11.2020 (20:29):Shitet motorr piaggio x9 200cc viti 2002 me letra motorri vjen me goma te reja guanicioni i testates i nderruar i ri valvula te tjera gjithashtu pompe uji dhe helike radiatori te nderruara te reja motorri esh...Lexo detajet..

Renault Renault Scenic Megane 1.9 Nafte Manula 6+R Viti 2005 Renaut Megane Scenic 1.9 Nafte Manual 6+R Viti 2005.Opsionet e Makines 2Çelsa M

1,350 Euro Durres Renault Scenic Megane 1.9 Nafte Manula 6+r Viti 2005

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (20:25):Renaut megane scenic 1.9 nafte manual 6+r viti 2005.opsionet e makines 2Çelsa me pult ndezja start /stop sedilet meshin kamosh.. aribag.abies.klima (ok).xhama elektrik.pasqyra elektrike.radio cd.me pult..mbyl...Lexo detajet..

Daihatsu Dum dum 2002 Eshte ne gjendje te mire ,nuk ka probleme dhe eshte aktive.Eshte dum dum i vitit

35,000 Leke Tirane Dum Dum 2002

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2002 Viti
90,000 Kilometra

25.11.2020 (20:15):Eshte ne gjendje te mire ,nuk ka probleme dhe eshte aktive.eshte dum dum i vitit 2002 ...Lexo detajet..

Audi Audi A4 1.9 TDI ,2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

1,000 Tirane Audi A4 1.9 Tdi ,2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (19:40):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190 mije kilometra me dogane te paguar Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190mije kilometra

2,100 Euro Tirane Shitet Ford Fiesta 2006 1.4 Nafte Me 190 Mije Kilometra Me D

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (19:38):Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190mije kilometra ...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet ose nderrohet golf 3 Shitet ose nderrohet golf 3 viti 97. Makina eshte 2.0 benzine gti doch. Gjithash

1,300 Euro Tirane Shitet Ose Nderrohet Golf 3

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (19:35):Shitet ose nderrohet golf 3 viti 97. makina eshte 2.0 benzine gti doch. gjithashtu ka te instaluar impiant gazi te firmes lovato. eshte me letra. eshte shume e shpejte si makine. cmimi 1300 euro.....Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf 6 kambio automatike, Viti 2011 Shitet Golf 6 kambio automatike, 
1,6 nafte, ne gjendje perfekte. 
Me targa Sh

8,500 Euro Tirane Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (18:21):Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. dr...Lexo detajet..

Nissan Vetem shitet jo nderrim Shitet per arsye mos perdorimi

5,300 Euro Pogradec Vetem Shitet Jo Nderrim

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (18:13):Shitet per arsye mos perdorimi...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas