benza 2200 te perdorur  

 Online 292 lexues | 7 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (18:52):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (14:17):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

60,000 Leke SHITET MAKINE VOLKSWAGEN GOLF 3 Shitet makine VOLKSWAGEN GOLF 3 1.9 TDI
VITI 1997
220 000 KM
KAMBIO MANUALE M

Shitet Makine Volkswagen Golf 3

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (20:53):Shitet makine volkswagen golf 3 1.9 tdi viti 1997 220 000 km kambio manuale me 5 marsha i pajisur me kondicioner super ekonomike gjendje e shkelqyer si nga ana teknike dhe motorrike, motorri eshte ne gjen...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

100,000 Leke Shitet BMW 525 Shes BMW 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. Ma

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (20:52):Shes bmw 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. makina eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. ngjyra blue e erret. shitet per arsye emigrimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta 1.6 Shes ford fiesta ne gjendje te mira xhenerike . Me probleme shumm te vogla qe

Shitet Ford Fiesta 1.6

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (20:47):Shes ford fiesta ne gjendje te mira xhenerike . me probleme shumm te vogla qe do pasqyrohen ne cmim.cmimi shkon tek 1500€ (i diskutueshem) makina eshte e gatshme per cdo lloj prove te mundshme. motorr 1.6 b...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,700 Euro Volkswagen Passat Kontakt : 0696394125 Volkswagen passat 2000 me nafte, manual, kondicioner gjendje shume te mire me sh

Volkswagen Passat Kontakt : 0696394125

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

04.06.2020 (20:23):Volkswagen passat 2000 me nafte, manual, kondicioner gjendje shume te mire me sherbime te sapo kryera....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

12,100 Euro Mercedes - Benz E220 Mercedes Benz E220 

Makina esht ne gjendje shume te mire, viti i prodhimit 20

Mercedes - Benz E220

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (20:23):Mercedes benz e220 makina esht ne gjendje shume te mire, viti i prodhimit 2012 , 208 mij km, kamio automatike 7g tronic, e pajisur me sistemin distronic plus - assistencen e timonit + stopdhego pilot. makin...Lexo detajet..

2,000 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
1.6 Benzine-Gaz
Viti 2002 
Gjendje shume te mire pune 
Ekonomi

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (20:22):Shitet golf 4 1.6 benzine-gaz viti 2002 gjendje shume te mire pune ekonomike cmimi 2000€ ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,000 Euro Ford Focus- Shitet Ford Focus 

Motorr 1.6 TDCI

Viti 2006

120.000 km

Nafte

Kam

Ford Focus-

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

04.06.2020 (20:22):Shitet ford focus motorr 1.6 tdci viti 2006 120.000 km nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne korrik cmimi 3000 euro ...Lexo detajet..

1,500 Euro Reno Clio 1.2 Benzin/Gaz Manual Viti 2003 Reno Clio 1.2 Benzin/Gaz Sekuencial 16 Valvula Manual Viti 2003. Gjendja Motorr

Reno Clio 1.2 Benzin/gaz Manual Viti 2003

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (20:15):Reno clio 1.2 benzin/gaz sekuencial 16 valvula manual viti 2003. gjendja motorrike+xhenerike super gjendje..ana vizuale e paster si brenda dhe jashte...gomat e reja.super ekonomike..dokumentat taksa+kualidim...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

850 Euro Wolkswagen Polo Shitet Wolkswagen Polo. Letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. Motor

Wolkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (20:15):Shitet wolkswagen polo. letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. motor 1000 benzine/gaz shume shume ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

3,100 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5

Motorr 1.9

Viti 2005

Nafte

Kambio manuale 6

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (20:13):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale 6+r ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shtator 2020 cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

1,500 Euro Shitez Mercedes Benz E220D Automatik 
makina eshte ne gjendje te mire. motor te thjesht 220 nafte me letra deri ne g

Shitez Mercedes Benz E220d Automatik

Berati
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

04.06.2020 (20:06): makina eshte ne gjendje te mire. motor te thjesht 220 nafte me letra deri ne gusht 2020. te gjitha sherbimet e kryera. cmimi i diskutueshem. mundesi nderrimi...Lexo detajet..

3,600 Euro Fiat Grand Punto Shitet Fiat Grand Punto

Motorr 1.3

Viti 2008

Nafte

Kambio automatike

Fiat Grand Punto

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (20:04):Shitet fiat grand punto motorr 1.3 viti 2008 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 3600 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (20:01):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,000 Euro Shitet ford focus shitet ford focus 2006 18 nafte 210 mije kilometra me dogane te paguar 3 dyersh

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (19:59):Shitet ford focus 2006 18 nafte 210 mije kilometra me dogane te paguar 3 dyersh ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

26,000 Euro Shitet jeep wrangler unlimited Shitet jeep ne gjendje te shkelqyer makina i ka te gjitha sherbimet e kryera dhe

Shitet Jeep Wrangler Unlimited

Vlore
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

04.06.2020 (19:49):Shitet jeep ne gjendje te shkelqyer makina i ka te gjitha sherbimet e kryera dhe disponon liber sherbimesh , ka 127000 mij km te sajat orgjinale , eshte makine super e paster foto flasin vet , per te tjerat mun...Lexo detajet..

Kambio: Manual

26,000 Euro

3,000 Euro 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 3000€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN...VOLZVAGEN-GOLF...VITI 2006...ME NAFT...MOTORR 1.9...MANUALE...ME 5

💥💥💥okazion Shes Makin 3000€ Okazion💥💥💥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (19:44):Shes makin...volzvagen-golf...viti 2006...me naft...motorr 1.9...manuale...me 5 porta ...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 3000€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,700 Euro a class shitet a class viti 2000 automatike
1.7 nafte shum ekonomike sendilje gjysem le

A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (19:42):Shitet a class viti 2000 automatike 1.7 nafte shum ekonomike sendilje gjysem lekure me kondicioner letrat e paguara deri ne gusht 2020 vaj dhe filtra te sapo bera cmimi 1700 euro pak i diskutueshem...Lexo detajet..

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

04.06.2020 (19:41):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,000 Euro okazion Nissan micra 2001
tek dere
1.0 benzin gaz
autimatike
kondicioner
opsion spo

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (19:38):Nissan micra 2001 tek dere 1.0 benzin gaz autimatike kondicioner opsion sport ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike shitet per pjes ose komplet makina esh pa letra ...Lexo detajet..

1,700 Euro Audi a3 Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bate

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

04.06.2020 (19:34):Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bateri e re, gomat 80%, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

150,000 Leke Shitet per arsye mos perdorimi Shitet per arsye mos perdorimi ne gjendje shum te mir

Shitet Per Arsye Mos Perdorimi

Elbasan
Nafte Karburanti
1992 Viti
250,000 Kilometra

04.06.2020 (19:31):Shitet per arsye mos perdorimi ne gjendje shum te mir ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

3,499 Euro Ford C-Max Shitet Ford C-Max 
Motorr 1.6 TDCI 
Viti 2008
180.000 km
Kambio manuale 5+R

Ford C-max

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (19:31):Shitet ford c-max motorr 1.6 tdci viti 2008 180.000 km kambio manuale 5+r ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera letra te paguara deri ne 30 dhjetor cmimi 3499 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,499 Euro

13,000 Euro OKAZION  !!!!Mercedes-Benz Sprinter!!!!! OKAZION!!Shitet Mercedes-Benz Sprinter 313.Vende 20+1 viti 2007.Me Licence Shkol

Okazion !!!!mercedes-benz Sprinter!!!!!

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

04.06.2020 (19:31):Okazion!!shitet mercedes-benz sprinter 313.vende 20+1 viti 2007.me licence shkolle+letra per 1 vit deri prill 2021. makina eshte ne super gjendje gjenerike dhe cdo gje funksionale e gatshme per cdo lloj prove....Lexo detajet..

Kambio: Manual

13,000 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

3,700 Euro Mazda Shitet Mazda 5 e sapo ardhur nga Italia 7 vede me dogan 3,700€ ero 4 6 marshe

Mazda

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (19:31):Shitet mazda 5 e sapo ardhur nga italia 7 vede me dogan 3,700€ ero 4 6 marshe ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,900 Euro -Opel Corsa Shitet Opel Corsa 
Motorr 1.2
Viti 2003
Benzine
Kambio automatike
Ne gjendj

-opel Corsa

Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (19:15):Shitet opel corsa motorr 1.2 viti 2003 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire. letra te paguara deri ne korrik cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas