benzin gaz  

 Online 294 lexues | 3 njoftime ne pritje

3,700 Euro

Skoda Yeti 1.2 Tsi, 2010

Rruga lidhja e Prizrenit pallati nr 8 | Tirane Boiken Developments
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (14:55):Skoda yeti 1.2 tsi e vitit 2010. gjendje perfekte motorike dhe mekanike. ngjyre e zeze. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,700 Euro Audi a3 Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bate

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (18:58):Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bateri e re, gomat 80%, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,200 Euro Shitet Shitet peugeot 206, 1.1 benzin, tek dere. Ne gjendje te mire teknike dhe e gates

Shitet

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (18:57):Shitet peugeot 206, 1.1 benzin, tek dere. ne gjendje te mire teknike dhe e gateshme per cdo prove. makinen e shes per arsye emigrimi. letrat i ka deri ne 10 gusht 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

5,500 Euro 🚘SHITET VW GOLF 5🚘 🚗SHITET GOLF 5🚗2.0 NAFTË
🕹KAMBIO AUTOMATIKE DSG🕹
VITI 2006📆
1

🚘shitet Vw Golf 5🚘

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (18:55):🚗shitet golf 5🚗2.0 naftË 🕹kambio automatike dsg🕹 viti 2006📆 190000 km📟 sensorË parkimi+letra tË paguara‼️ekran tË madh+fenerË mjegulle🔴disqe alumini 🚘sinjale tek pasqyrat+k...Lexo detajet..

3,200 Euro WOLKSWAGEN CADY SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4

Wolkswagen Cady

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (18:51):Shitet ose nderrohet - wolkswagen cady - life 1.9 tdi hygline viti 2007 - euro 4 - tvsh e paguar - ngjyra - e verdhe e erret ne rrezatim dielli esht me perle - tapiceri shum e paster gri - km 186.000 - timon tr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (18:46):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

350,000 Leke Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Ne gjendje shume te mir
Cmimi 350.000 leke te reja

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (18:45):Shitet volkswagen golf 5 ne gjendje shume te mir cmimi 350.000 leke te reja ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

350,000 Leke

2,800 Euro Mercedes Benc ML400 cdi 2004 Okazion! Ml 400 cdi,me te gjitha sherbimet e bera me letra cmimi okazion!!!

Mercedes Benc Ml400 Cdi 2004 Okazion!

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (18:44):Ml 400 cdi,me te gjitha sherbimet e bera me letra cmimi okazion!!!...Lexo detajet..

1,800 Euro OKAZION !!! OKAZION !!
Shitet Golf 4 Gaz/Benzine 1.4 manual
Impianti me garanci 2-Vjecare

Okazion !!!

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (18:37):Okazion !! shitet golf 4 gaz/benzine 1.4 manual impianti me garanci 2-vjecare ! kondicioner,xhama elektrike,frena abs ! te gjitha sherbimet e bera..mund ta kontrolloni te mekaniku juaj. cmimi: 1800€ pak...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,900 Euro Shitet Volvo v50 1.6 2006 ose kembehet me volvo xc90 Shitet volvo v50 manuale viti 2006 motor 1.6 nafte super ekonomike.
Makina esht

Shitet Volvo V50 1.6 2006 Ose Kembehet Me Volvo Xc90

Elbasan
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (18:37):Shitet volvo v50 manuale viti 2006 motor 1.6 nafte super ekonomike. makina eshte me letra plus siguracion deri ne 11 janar 2021. eshte e pershtatshme per familje. mund te kembehet me volvo xc90 7 vendshe plus...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

1,799 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S320
Viti 2001
235.000 km 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (18:28):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2001 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. mundesi nderrimi. cmimi 1799 euro...Lexo detajet..

13,000 Euro C class c250 mercedes benz +++ okazion+++ - Automat, 106.000 km origjinale
- W204 C250 2012 Benz G-Tronic 7G me 7 marshe

C Class C250 Mercedes Benz +++ Okazion+++

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

24.02.2020 (18:15):- automat, 106.000 km origjinale - w204 c250 2012 benz g-tronic 7g me 7 marshe automatike - 1.8 blueefficency benzine, cgi sport turbo, motori i ri jo i c300. - amg look sport packet - xhama dhe baxho elekt...Lexo detajet..

8,500 Euro Mercedes Benz 220 CDI Viti 2008 Avantgard Mercedes Benz 220 CDI Viti 2008 Avantgard Manual Vaj-Filtra Sherbimet ne kohe 23

Mercedes Benz 220 Cdi Viti 2008 Avantgard

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (18:07):Mercedes benz 220 cdi viti 2008 avantgard manual vaj-filtra sherbimet ne kohe 238.000 km origjinale disqet 16 goma 4 stinet 95 % vetem nderrim me toyota rav 4 manual 2007 plus diferencen nga personi toyotes...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,500 Euro

2,600 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fusion 
Motorr 1.4
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Ford Fusion

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (18:04):Shitet ford fusion motorr 1.4 viti 2005 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitet per arsye emigrimi !! Shitet Toyota Land Cruiser 1999 , 4x4 !!

Shitet Per Arsye Emigrimi !!

Korce
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (17:44):Shitet toyota land cruiser 1999 , 4x4 !!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,000 Euro

3,000 Euro Shitet Volkswagen passat 2003 tdi Shitet passat 2003 tdi ne gjendje shum te mire

Shitet Volkswagen Passat 2003 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (17:34):Shitet passat 2003 tdi ne gjendje shum te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,500 Euro Ford fokus Ford fokus me te gjitha sherbimet e bera motorr 1.8 tdcii injator elektrik pom

Ford Fokus

Lezhe
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (17:31):Ford fokus me te gjitha sherbimet e bera motorr 1.8 tdcii injator elektrik pomp elektrike freksion volant kamjo te gjitha ne rregull me letra deri ne fund tetor 2020 vit prodhimi 2002 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,300 Euro Golf V 1.9 diesel GolfV
1.9 diesel
Super

Golf V 1.9 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (17:22):Golfv 1.9 diesel super...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,500 Euro Ford focus Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (17:09):Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,200 Euro SHES OSE NDERROJ MAKINEN MERCEDEZ - BENZ C-KLAS 200
PRODHIM 1998
TAKSAT TE PAGUARA DERI NE DHJETOR 202

Shes Ose Nderroj Makinen

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (17:06):Mercedez - benz c-klas 200 prodhim 1998 taksat te paguara deri ne dhjetor 2020 makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike shitet ose nderrohet ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (16:58):Shitet volkswagen golf 4 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,300 Euro Mercedes Benz 220 Eleganc 2001 Me Letra.
OKAZION:2300€
Arsye Emigracioni.

Mercedes Benz 220 Eleganc 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

24.02.2020 (16:51):Me letra. okazion:2300€ arsye emigracioni....Lexo detajet..

500 Euro OKAZION OKAZION !!!

PER ARSYE EMIGRIMI SHITEN DY AUTOVETURA BMW X3 4/2010 dhe AUDI A4

Okazion

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
90,000 Kilometra

24.02.2020 (15:31):Okazion !!! per arsye emigrimi shiten dy autovetura bmw x3 4/2010 dhe audi a4 7/2013 ne gjendje te persosur motorrike mekanike full option cmimi do konkordohet nga palet gjate inspektimit fizik qe do i be...Lexo detajet..

2,300 Euro Mercedes-benz Makina esht ne gjendje te mir me letra te rregullta letrat per nje vit .Shitet

Mercedes-benz

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (15:29):Makina esht ne gjendje te mir me letra te rregullta letrat per nje vit .shitet per asye emigrimi .esht komode shum ekonomike ...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

23.02.2020 (15:46):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

3,000 Euro Audi A4 Shitet Audi A4

Motorr 1.9 TDI

Viti 2002

240.000 km

Kambio manuale

Audi A4

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (15:27):Shitet audi a4 motorr 1.9 tdi viti 2002 240.000 km kambio manuale 5+r ne gjendje shume te mire cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,000 Euro Golf 4 me portobagazh 1999 Golf 4 me portobagazh 1.9 Tdi nafte kambio manuale super ekonomik  letrat e pa

Golf 4 Me Portobagazh 1999

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (15:16):Golf 4 me portobagazh 1.9 tdi nafte kambio manuale super ekonomik letrat e paguara dhe sherbimet e bera . ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas