blerje online makinash  

 Online 152 lexues | 5 njoftime ne pritje

3,000 Euro

Shitet Nissan Primera, Viti 2004, Kambio Manuale,

Tiranë, Albania | Tirane Elite Properties
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (19:08):Shitet nissan primera, viti 2004, kambio manuale, targa shqiptare, nafte 1.9, ngjyre gri, 220.000 km, gjendja perfekte. te gjitha serviset e bera. te interesuarit mund te kontaktojne ne: +355 67 662 0066 c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

7,700 Euro Audi A4 Gaz+Benzin 2010 Full Options  Shitet Ose Nderrohet Me Makin Me Vlere Me Te Vogel 
Audi A4 Benzin+Gaz 2010 Ful

Audi A4 Gaz+benzin 2010 Full Options

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

16.12.2019 (00:13):Shitet ose nderrohet me makin me vlere me te vogel audi a4 benzin+gaz 2010 full options per llojin e saj makina posedon: ->sendilje me ngrohje ->disqe alumini ->look s-line ->timon me 4 hapje ->komanda ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,700 Euro

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (23:52):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

15.12.2019 (23:46):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

6,500 Euro Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri  Mund ta shikoni dhe kontrolloni  Per me teper informacio Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri 
Mund ta shikoni dhe kontrolloni 
P

Makina Esht Pa Dogan E Pa Perdorur Shqipri Mund Ta Shikoni

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (23:38):Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri mund ta shikoni dhe kontrolloni per me teper informacion ne wacap...Lexo detajet..

4,500 Euro Shes mercedes classe c 203 Shes mercedes Benz c 220 full optional navigator satellitar ne gjendje perfekte

Shes Mercedes Classe C 203

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (23:38):Shes mercedes benz c 220 full optional navigator satellitar ne gjendje perfekte motorike dhe karrocerie e shes për motive familjare. urgjente ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

4,300 Euro Shitet Mercedes benz E220 Shitet Mercedes benz E220
Me krah anglez
260000 km
Kambio automatike
Makina

Shitet Mercedes Benz E220

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (23:38):Shitet mercedes benz e220 me krah anglez 260000 km kambio automatike makina eshte e ardhur nga anglia pak e perdorur ne shqiperi cmimi 4300€ nr.tel 0682456445...Lexo detajet..

3,000 Euro BMW 320 d Shitet BMW 320 d 2000 nafte i vitit 2005 ne gjendje shume te mire. Makina eshte

Bmw 320 D

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (23:38):Shitet bmw 320 d 2000 nafte i vitit 2005 ne gjendje shume te mire. makina eshte shume pak e perdorur ne shqiperi. me letra te rregullta dhe sherbinet e kryera. cmimi 3000 € i diskutueshem nr 0677166736...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

3,000 Euro Audi A3 Audi A3 
Super 
Benzin gaz 
Automat 
Sallon lekur 
Cmimi i diskutushem

Audi A3

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (23:38):Audi a3 super benzin gaz automat sallon lekur cmimi i diskutushem...Lexo detajet..

2,300 Euro Passat  Shitet Passat T(DI) E Kuqe Viti 2001 Kambio Automat TIPTRONIC +/- Letrat Te Pagu

Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (23:38):Shitet passat t(di) e kuqe viti 2001 kambio automat tiptronic +/- letrat te paguara deri ne dhjetor 4 xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike cmimi 2300 e...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet motorr honda 600cc  Shitet motor honda 600cc okazion 
Motorivesht ne gjendje shum te mire 
Eshte m

Shitet Motorr Honda 600cc

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
70,000 Kilometra

15.12.2019 (23:38):Shitet motor honda 600cc okazion motorivesht ne gjendje shum te mire eshte me dokumenta italiane ...Lexo detajet..

1,000 Euro Blejme Makina me cmim Okazion  Blejme makina si ato ne gjendje pune si edhe ato qe kan nevoje per sherbime nese

Blejme Makina Me Cmim Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
10,000 Kilometra

15.12.2019 (23:38):Blejme makina si ato ne gjendje pune si edhe ato qe kan nevoje per sherbime nese keni nje cmim okazion per makinen tuaj na shkruani dhe pagesa behet brenda dites ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

4,500 Euro Toyota Yaris ne gjendje shume te mire Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte e vitit 2009. Eshte zgjedhja perfekte per dike qe

Toyota Yaris Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (23:36):Shitet toyota yaris 1.4 nafte e vitit 2009. eshte zgjedhja perfekte per dike qe kerkon nje makine ekonomike. ka 260000km. makina sapo ka ardhur nga belgjika dhe pavaresisht km te bera eshte ne gjendje shume te ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

2,600 Euro Okazion Alfa Romeo Gt Alfa Romeo GT
2.0 benzin/gaz
190.000 km
Ngjyra: vishnje
Sherbime te kryera

Okazion Alfa Romeo Gt

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (23:35):Alfa romeo gt 2.0 benzin/gaz 190.000 km ngjyra: vishnje sherbime te kryera kondicioner, sedilje lekure cmimi 2600€...Lexo detajet..

1,400 Euro Shitet Smart Fourtwo 600 benzin  Shes Smart fourtwo 600 benzin viti 2002 
kamio automatike
makines i kan mbarua

Shitet Smart Fourtwo 600 Benzin

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (23:09):Shes smart fourtwo 600 benzin viti 2002 kamio automatike makines i kan mbaruar letrat...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet mercedes benz w203 c220  —OKAZION—
Shitet mercedes benz w203 c220 nafte. Viti 2001. Kambio automatik

Shitet Mercedes Benz W203 C220

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (23:08):—okazion— shitet mercedes benz w203 c220 nafte. viti 2001. kambio automatik. ngjyra gri. makina eshte n gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. fenere kristal 2005. navi i madh. pilot automatik. kam...Lexo detajet..

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (22:56):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

1,500 Euro Ford focus  Shes makine ford focus nafte

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (22:34):Shes makine ford focus nafte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Shes fiat punto 1.2 sporting Shitet fiat punto 1.2 benzin+gaz,6 marsha version sporting, shume ekonomike dhe

Shes Fiat Punto 1.2 Sporting

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (22:28):Shitet fiat punto 1.2 benzin+gaz,6 marsha version sporting, shume ekonomike dhe e mbajtur mire.motori ne gjendje shum te mire,letrat deri ne korik 2020....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
L

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (22:19):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (22:19):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (22:19):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

5,500 Euro SHITET LAND ROVER FRILANDER 2.0 AUTOMAT ShITET LAND ROVER FRILANDER 2.0 AUTOMAT E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPE

Shitet Land Rover Frilander 2.0 Automat

Shkoder
Tjeter Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (22:08):Shitet land rover frilander 2.0 automat e sapoardhur me dogane te paguar ne super gjendje kamjo automatike full opsion viti 2004...Lexo detajet..

150,000 Leke Okazion Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

15.12.2019 (22:04):Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem drejtimi automatik,pasqyra me palosje,navi,sensor parkimi dhe video para mbrapa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

15.12.2019 (20:27):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

14,900 Euro C CLASS 2012 LUK AMG OKAZION 
SHITET -MERCEDES-BENZ C CLAS 2.2 CDI Me garanci super mjet i ardhur nga Belgji

C Class 2012 Luk Amg Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (21:58): shitet -mercedes-benz c clas 2.2 cdi me garanci super mjet i ardhur nga belgjika viti 2012 avangard >blue efficiency- amg line nga fabrika . origjinale ne cdo detaj kambio automatike 7g marsha ne timon f1 ...Lexo detajet..

4,300 Euro SEAT ALTEA Automatik TDI ▶️ Seat Altea (Njesoj GOLF PLUS).
▶️ Kamio Automat+tronik
▶️ Motor

Seat Altea Automatik Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (21:51):▶️ seat altea (njesoj golf plus). ▶️ kamio automat+tronik ▶️ motorr 2.0 nafte ▶️ klima dicitale ▶️ 4 xhama elektrike ▶️ pasqyra elektrike ▶️ pilot automatik. ▶️ radio cd ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas