bmw 2018  

 Online 101 lexues | 2 njoftime ne pritje

Alfa Romeo

🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (14:21):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

22.10.2020 (20:39):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

Mini Mini Cooper One D 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

700 Euro Tirane Mini Cooper One D 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

27.10.2020 (16:13):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Ford Makine Ford Mondeo ne shitje 🔥Ford Mondeo, 2.0 naftë, super Full 👌
➖Viti 2008
➖Kamio Automatike

4,800 Euro Durres Makine Ford Mondeo Ne Shitje

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

27.10.2020 (16:13):🔥ford mondeo, 2.0 naftë, super full 👌 ➖viti 2008 ➖kamio automatike ➖motorr 2.0 tdci ➖sensore parkimi, para dhe mbrapa ➖sensore shiu ➖sedile me ngrohje dhe ftohje ➖sedilet lëkur dh...Lexo detajet..

BMW Shes BMW 320d Okazion
Shes BMW 320d 
Viti:2000
Letrat deri ne shkurt
Makina eshte ekonomik

1,500 Euro Tirane Shes Bmw 320d

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (16:12):Okazion shes bmw 320d viti:2000 letrat deri ne shkurt makina eshte ekonomike shitet per arsye emigrimi...Lexo detajet..

BMW Shitet BMW 525 shitet makina e porsa ardhur ne gjendje optimale , me liber sherbimesh full opti

6,500 Euro Tirane Shitet Bmw 525

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

27.10.2020 (16:09):Shitet makina e porsa ardhur ne gjendje optimale , me liber sherbimesh full option cmimi 6500 euro i diskutueshem......Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti naft

1,234 Euro Tirane Shitet Audi A4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (16:07):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Peugeot Okazion peugeot 1.4HDI Shes peugeot 307 1.4 HDI naft 
Makina esht totalisht ne punim perfekt , ka vete

2,000 Euro Tirane Okazion Peugeot 1.4hdi

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

27.10.2020 (15:55):Shes peugeot 307 1.4 hdi naft makina esht totalisht ne punim perfekt , ka vetem 140 mij km me liber servisi .. ka disa probleme te vogla estetike arsye neglizhence nuk jan ber , arsyeja e shitjes mosperdodim ...Lexo detajet..

Ford FORD FUSION 1.4 NAFTE 2006 FORD FUSION
VITI 2006
ME 160.000 
KAMIO MANUALE 5+R
GJENDJE PERFEKTE.
LETRA

3,000 Euro Tirane Ford Fusion 1.4 Nafte 2006

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

27.10.2020 (15:34):Ford fusion viti 2006 me 160.000 kamio manuale 5+r gjendje perfekte. letra te paguara per nje vit. motorri 1.4 nafte shume ekonomik 4 goma te mira disqe origjinale fordi shume e paster. xhama te zi ori...Lexo detajet..

Peugeot PEUGEOT 307 naft 2.0 me dokumenta DERI 2021 PEUGEOT 307 VITI 2005
MOTOR 2.0 NAFT 
DOKUMENTA OK DERI 2021
ME CLIMA 
XHAMA

1,800 Euro Tirane Peugeot 307 Naft 2.0 Me Dokumenta Deri 2021

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

27.10.2020 (15:05):Peugeot 307 viti 2005 motor 2.0 naft dokumenta ok deri 2021 me clima xhama dhe pasqyra elektrike drita kseno...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet . E sapo targuar Shitet Golf Plus 1.9 naft . Kamio automatike . Ngjyre gri e erret. 4 porta . Ba

5,300 Euro Tirane Shitet . E Sapo Targuar

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

27.10.2020 (15:01):Shitet golf plus 1.9 naft . kamio automatike . ngjyre gri e erret. 4 porta . baxha elektrike. drita ksenon .disqe alumini.e sapo ardhur nga gjermania . e targuar ...Lexo detajet..

Volkswagen polo 1.4 Nafte polo 1.4 Nafte shum ekonomike te gjitha sherbimet e bera shum e paster nga ana v

1,800 Euro Tirane Polo 1.4 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (14:55):Polo 1.4 nafte shum ekonomike te gjitha sherbimet e bera shum e paster nga ana vizuale...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes A Class 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

75,000 Leke Tirane Mercedes A Class 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
10,000 Kilometra

27.10.2020 (14:54):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Alfa Romeo 🚗 Super OKAZION!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft 🚗 Super OKAZION!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

👉🏻 Viti i prodhimit 20

3,500 Euro Tirane 🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (14:21):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Land Rover LAND ROVER 4X4 AUTOMAT 2.2 NAFT 2007 ZVICRA LAND ROVER FREELANDER 4X4 
VITI 2007
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA M

4,800 Euro Tirane Land Rover 4x4 Automat 2.2 Naft 2007 Zvicra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

27.10.2020 (14:05):Land rover freelander 4x4 viti 2007 kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makina Pezho 206      motori 1.4 naft Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr

1,000 Euro Tirane Shitet Makina Pezho 206 Motori 1.4 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (13:50):Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr gri metalixato ...Lexo detajet..

Fiat Fiat 1.3 Nafte 2008 Nr:0698462936 Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Nafte Viti 2008 
Makina Posedon:
->Tavan Panor

2,500 Euro Tirane Fiat 1.3 Nafte 2008 Nr:0698462936

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

27.10.2020 (13:45):Shitet fiat grande punto 1.3 nafte viti 2008 makina posedon: ->tavan panoramik ->disqe alumini ->klima tronike ->sistem audio i amplifikuar ->kasetofon me disk+radio ->hapje mbyllje me pult ->sallon ...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190 mije kilometra me dogane te paguar Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190mije kilometra

2,100 Euro Tirane Shitet Ford Fiesta 2006 1.4 Nafte Me 190 Mije Kilometra Me D

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

27.10.2020 (13:38):Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190mije kilometra ...Lexo detajet..

Land Rover LAND ROVER 4X4 AUTOMAT 2.2 NAFT 2007 ZVICRA LAND ROVER FREELANDER 4X4 
VITI 2007
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA M

4,800 Euro Tirane Land Rover 4x4 Automat 2.2 Naft 2007 Zvicra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

27.10.2020 (13:37):Land rover freelander 4x4 viti 2007 kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Fugon benc 409 Okazjon shitet fugon benc dopjo gom ne gjendje shum te mir ., si te ju intersoj

1,450 Euro Elbasan Fugon Benc 409

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1991 Viti
10,000 Kilometra

27.10.2020 (13:35):Okazjon shitet fugon benc dopjo gom ne gjendje shum te mir ., si te ju intersoj nga anaj juaj me letrra pa letrra se i kan mbaruar ne korrik te ktit viti ., ...Lexo detajet..

Volkswagen Golf 4 Shitet golf 4 , viti 2001 , manual , naft , motorr 1.9 t(di) ,klima, 217 mij ki

2,200 Euro Elbasan Golf 4

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (13:20):Shitet golf 4 , viti 2001 , manual , naft , motorr 1.9 t(di) ,klima, 217 mij kilometra , letrat e prera deri me dat 13 gusht 2021 , ...Lexo detajet..

Ford 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 2200€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKINE 
FORT-C-MAKS 
VITI 2005
ME NAFTË 
KAMIO MANUALE 
MOTORR 1.6
M

2,200 Euro Tirane 💥💥💥okazion Shes Makin 2200€ Okazion💥💥💥

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

27.10.2020 (13:18):Shes makine fort-c-maks viti 2005 me naftË kamio manuale motorr 1.6 me 5 porta ngjyrË e zezË e sapo ardhur nga italia me doganË tË paguar Çmimi 2200€...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz e 200 Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite p

120,000 Leke Tirane Mercedes Benz E 200

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (13:06):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexo detajet..

Peugeot Pezho 206 Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri m

1,000 Euro Tirane Pezho 206

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (13:04):Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri metalixato...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz C 220 vetem 7000 € E sapo ardhur nga Gjermania .

7,000 Euro Tepelene Mercedes-benz C 220 Vetem 7000 €

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

27.10.2020 (13:01):E sapo ardhur nga gjermania ....Lexo detajet..

Ford Shitet Ford Focus 1.8 nafte viti 2003 çmimi💶1.700€💶 Shitet Ford Focus 1.8 nafte, ne gjendje te mire, e paster brenda & jashte,

1,700 Euro Durres Shitet Ford Focus 1.8 Nafte Viti 2003 çmimi💶1.700€💶

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

27.10.2020 (13:01):Shitet ford focus 1.8 nafte, ne gjendje te mire, e paster brenda dhe jashte, me kondicioner, airbag, abs. ne gjendje te mire xhenerike, motorike, me letra te prera, taksa, kolaudim, siguracion. goma te mira......Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Benz A clas Avangard Shitet makin Benz A clas avangard lungo viti 2003.Naft 1.7 me kambio Automatike

2,300 Euro Tirane Shitet Benz A Clas Avangard

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (11:40):Shitet makin benz a clas avangard lungo viti 2003.naft 1.7 me kambio automatike .gjendje te mire sherbime kryera.letra paguara deri gusht 2021.cmimi 2300 euro....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas