Mercedes Benz C-class W202, Viti 1999 Vlore

Shitet, Mercedes Benz C-Class W202, viti 1999, kambio manuale, portobagazh, xhamat e dyerve te para me hapje elektrike, pasqyra elektrike, kasetofon mp3 ,disqe alumini , feneret nenon, goma 25% konsum, me targa te reja, taksa te paguara deri ne 10 Maj 2019, siguracioni korrik 2019, sherbimet si vaj, filtra, rrip pompes ujit dhe kondicioneri te sapo kryera, makina eshte ne gjendje shume te mire si ne paraqitje dhe nga ana teknike.

Njoftime te Ngjashme