Seat Ibiza 1.4 Benzin+gaz Viti2000 Tirane

Shitet Seat Ibiza 1.4 benzine dhe impjant gazi ti vendosur se fundi, me 5 porta, teper ekonomike, me kondicioner , cmimi 1200euro.

Njoftime te Ngjashme