cars for sale  

 Online 1885 lexues | 1 njoftime ne pritje

10,700 Euro Shitet Passat 2.0 full option πŸ“‚ Shitet: Passat
πŸ“‚ Viti i prodhimit: 2011
πŸ“‚ Forca motorrike: 125KW
π

Shitet Passat 2.0 Full Option

Durres
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

13.07.2020 (00:56):πŸ“‚ shitet: passat πŸ“‚ viti i prodhimit: 2011 πŸ“‚ forca motorrike: 125kw πŸ“‚ karburanti: nafte πŸ“‚ kambio: automatike (dsg) πŸ“‚ kilometra: 227792 πŸ“‚ cmimi: 10.700 πŸ“‚ numri celularit: 06725352...Lexo detajet..

7,500 Euro citroen jumper kondicioni perfekt shitet kamioncino per motiv mosperdorimi.viti2011 175000klm

Citroen Jumper Kondicioni Perfekt

Kavaje
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

13.07.2020 (00:56):Shitet kamioncino per motiv mosperdorimi.viti2011 175000klm ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,500 Euro

2,600 Euro SHITET FORD CONEKT MOTORR 1.8 NAFT VITI 2008 SHITET FORD CONEKT MOTORR 1.8 NAFT VITI 2008 NE GJENDJE TE SHKELQYER
SHUM EKON

Shitet Ford Conekt Motorr 1.8 Naft Viti 2008

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

13.07.2020 (00:56):Shitet ford conekt motorr 1.8 naft viti 2008 ne gjendje te shkelqyer shum ekonomike dhe shum e shpejt me balestra mbrapa me dokumenta te rreg deri me 21 shkurt 2021 4 gomat e reja pa asnje gervishje qmimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

17,500 Euro Shitet Land Rover Discover 4 Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me te gjitha sher

Shitet Land Rover Discover 4

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

13.07.2020 (00:56):Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me te gjitha sherbimet e sapo bera. shitet ose nderrohet per me teper me kontaktoni...Lexo detajet..

5,500 Euro Shitet C class 220 EVO. Full options Euro4, Viti 2005, 232’0000 km, 220 kubik km EVO, Baxha xhami, Kondicioner, Bag

Shitet C Class 220 Evo. Full Options

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

13.07.2020 (00:53):Euro4, viti 2005, 232’0000 km, 220 kubik km evo, baxha xhami, kondicioner, bagazhier 6cd, sistem audio harman kardon, pilot automatik, abs,esp, sensor shiu, sensor dritash, sendilje me ngrohje, pasqyra me pal...Lexo detajet..

2,000 Euro Shes Toyota Yaris Shes Toyota Yaris,viti 2001, motorr 1000,benzinΓ«,kamio manuale,ka bΓ«rΓ« 191.00

Shes Toyota Yaris

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

13.07.2020 (00:53):...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

4,000 Euro Opel Astra sw viti 2009, manual, 1.7 nafte, 4000 Euro Shitet Opel Astra portobagazh, viti 2009, kambio manuale 7 marshe, motorr 1.7 na

Opel Astra Sw Viti 2009, Manual, 1.7 Nafte, 4000 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

13.07.2020 (00:53):Shitet opel astra portobagazh, viti 2009, kambio manuale 7 marshe, motorr 1.7 nafte ecoflex, ngjyre gri e erret, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal me komanda ne timon, 165.000 km origjinale me liber s...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

2,600 Euro Ford Focus C-Max, 1.6 nafte Makina eshte e sapo ardhur ne Shqiperi, me dogane te paguar dhe gati per tu targ

Ford Focus C-max, 1.6 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

13.07.2020 (00:53):Makina eshte e sapo ardhur ne shqiperi, me dogane te paguar dhe gati per tu targuar.disponon klima me dy zona,pilot automatik,sendile,xhama dhe pasqyra elektrike,gjithashtu sendilet jane edhe me ngrohje per ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

4,600 Euro Caddy benzin 1.6 VITI 2005 ZVICRA ME DOGAN VW CADDY LIFE 1.6 BENZIN 2005
e SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND πŸ‡¨πŸ‡­ 
me dogan

Caddy Benzin 1.6 Viti 2005 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

13.07.2020 (00:53):Vw caddy life 1.6 benzin 2005 e sapoardhur nga switzerland πŸ‡¨πŸ‡­ me dogan te paguar gjendje perfekte pershtatet 100 % ne gaz me kondicioner, xhama dhe pasqyra electric ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,600 Euro

5,000 Euro Shitet Toyota yaris 1.2 benzin+gas. Shitet Toyota Yaris 1.2 benzin+gas ne gjendje shum te mir me dokumenta te paguar

Shitet Toyota Yaris 1.2 Benzin+gas.

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

13.07.2020 (00:53):Shitet toyota yaris 1.2 benzin+gas ne gjendje shum te mir me dokumenta te paguara deri ne korrik 2021! cmimi 5000euro,i diskutueshem!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

200,000 Leke Shitet Ford Focus 1.8 nafte. Shitet Ford Focus me portobagazh ,1.8 nafte ne gjendje shum te mir ,jan kryer te

Shitet Ford Focus 1.8 Nafte.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

13.07.2020 (00:53):Shitet ford focus me portobagazh ,1.8 nafte ne gjendje shum te mir ,jan kryer te gjitha sherbimet si the taksa te paguara deri ne korrik 2021! cmimi 2000000leke i diskutueshem!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

200,000 Leke

700 Euro Shitet Per pjese ne gjendje pune ka 400 mije km

Shitet

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

13.07.2020 (00:53):Per pjese ne gjendje pune ka 400 mije km...Lexo detajet..

2,500 Euro Mercedez Benz Shem.makine ne gjendje te mir pune me letra te paguara viti 2003 cdi 220 naft

Mercedez Benz

Tirane
Gjimnaz Karburanti
20 Viti
202,008,022,019 Kilometra

13.07.2020 (00:53):Shem.makine ne gjendje te mir pune me letra te paguara viti 2003 cdi 220 naft...Lexo detajet..

10,000 Euro Shes Volkswagen Tiguan Shitet Volkswagen Tiguan 2.0 Diesel kambio Automatike 250000 km.
Viti prodhimit

Shes Volkswagen Tiguan

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

12.07.2020 (22:47):Shitet volkswagen tiguan 2.0 diesel kambio automatike 250000 km. viti prodhimit 2009....Lexo detajet..

1,600 Euro Opel corsa Shitet : Opel Corsa 
Viti i prodhimit : 2001
Forca motorrike : 1.4 
Karburant

Opel Corsa

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

12.07.2020 (20:57):Shitet : opel corsa viti i prodhimit : 2001 forca motorrike : 1.4 karburanti : benzine kambio : manuale kilometra : 140000 cmimi: 1600 € (i diskutueshem)vendodhja : durres letrat e bera deri ne maj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,700 Euro VW GOLF PLUS 1.6 benzin 2007 Germany πŸ‡©πŸ‡ͺ ME DOGAN VOLKSWAGEN GOLF PLUS 1.6 BENZIN 2007
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 % NE GAZ

Vw Golf Plus 1.6 Benzin 2007 Germany πŸ‡©πŸ‡ͺ Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

12.07.2020 (19:56):Volkswagen golf plus 1.6 benzin 2007 motor i thjesht pershtatet 100 % ne gaz me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike sensor parkimi, ganxh terheqje gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

6,700 Euro LAND ROVER AUTOMAT 2008 ZVICRA ME DOGAN LAND ROVER FREELANDER 2 VITI 2008
KAMJE AUTOMAT 
NAFT 2.2 
E SAPOARDHUR NGA S

Land Rover Automat 2008 Zvicra Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

12.07.2020 (13:53):Land rover freelander 2 viti 2008 kamje automat naft 2.2 e sapoardhur nga switzerland πŸ‡¨πŸ‡­ me dogan te paguar gjendje perfekte ...Lexo detajet..

3,700 Euro Toyota Corolla 1.4 Nafte Kamio Manuale Toyota Corolla 1.4 Naft me dogan te paguar ,πŸš—me Klima zonale 🚘 abs srs ai

Toyota Corolla 1.4 Nafte Kamio Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

12.07.2020 (12:25):Toyota corolla 1.4 naft me dogan te paguar ,πŸš—me klima zonale 🚘 abs srs airbag me cd pleyer 🚘me goma te reja dhe disqe πŸš—ne gjendje perfekte motorrike e xhenerikeΒ  kontakt 0682040206...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

20,000 Leke Vegla bujqesore Shiten vegla bujqesore 
Lidhese bari welger 530
Korrese bari PZ 1.85 cm
Freze

Vegla Bujqesore

Tirane
Tjeter Karburanti
1995 Viti
0 Kilometra

12.07.2020 (12:25):Shiten vegla bujqesore lidhese bari welger 530 korrese bari pz 1.85 cm freze maschio 2.10cm plug ...Lexo detajet..

4,800 Euro Toyota Yaris 1.0 Gas Benzine viti 2010 Toyota Yaris 1.0 Benzine-Gaz 2010 Kontakt 0682040206

Toyota Yaris 1.0 Gas Benzine Viti 2010

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Toyota yaris 1.0 benzine-gaz 2010 kontakt 0682040206...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,800 Euro

9,700 Euro Toyota Rav4 2.2 D-4D Executive Toyota Rav4 2.2 D-4D Executive, Viti 07/2009 Kamio Automatike, Sallon lekure bez

Toyota Rav4 2.2 D-4d Executive

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Toyota rav4 2.2 d-4d executive, viti 07/2009 kamio automatike, sallon lekure bezhe shume e paster, kamera parkimi , navigator satelitar, opsione te timoni disqe alumini18 sedile elektrike me ngrohje dhe fryrje...Lexo detajet..

3,300 Euro Toyota Corolla 3300€ Toyota Corolla /Dogane e paguar / nafte / manual / Cmimi 3300€ Kontakt 068204

Toyota Corolla 3300€

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Toyota corolla /dogane e paguar / nafte / manual / cmimi 3300€ kontakt 0682040206...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

3,000 Euro Shitet Ford C-max, cmim OKAZION 
Shitet Ford C-max titanium fundi vitit 2007, 1.6 nafte me 5 marshe. Makina esh

Shitet Ford C-max, Cmim Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24): shitet ford c-max titanium fundi vitit 2007, 1.6 nafte me 5 marshe. makina eshte top nga gjendja motorrike xhenerike dhe estetike, 1 pronar te meparshem, ardhur nga italia me dogane te paguar. e gatshme per ...Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet Range Rover Sport, Viti 2016 Shitet Range Rover Sport, Viti 2016, 3.0 Diesel, 306 cv, 60.000 Km Ne gjendje s

Shitet Range Rover Sport, Viti 2016

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Shitet range rover sport, viti 2016, 3.0 diesel, 306 cv, 60.000 km ne gjendje shume te mire. cmimi: 45.000 euro, i diskutueshem. tel. 069 77 63 141...Lexo detajet..

3,800 Euro Toyota Corolla 1.4 nafte Compact Sol Toyota Corolla 1.4 Naft me dogan te paguar ,πŸš—me Klima zonale 🚘 abs srs ai

Toyota Corolla 1.4 Nafte Compact Sol

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Toyota corolla 1.4 naft me dogan te paguar ,πŸš—me klima zonale 🚘 abs srs airbag me cd pleyer 🚘me goma te reja dhe disqe πŸš—ne gjendje perfekte motorrike e xhenerikeΒ  kontakt 0682040206...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz A Class A160 nafte ,Kamio automatike Mercedes A Class A160 Nafte, Kamio automatike, Dogane te paguar (TVSH), Kamio Au

Mercedes Benz A Class A160 Nafte ,kamio Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

12.07.2020 (12:24):Mercedes a class a160 nafte, kamio automatike, dogane te paguar (tvsh), kamio automatike, euro4 , xhama elektrik , pasqyra elektrike ,fenere inteligjente , drita mjegulle ,komando ne timon ,sinjale te pasqyrat ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas