Shitet Opel Corsa Tirane

Makina ne shitje Data: 18/08/2019 11:07

1,300 Euro

  • Shitet Opel Corsa
  • Shitet Opel Corsa
  • Shitet Opel Corsa
  • Shitet Opel Corsa

Sell Opel Corsa

Sell Opel Corsa
Engine 1.0 cc
petrol
Year 2003
Possesses Parking Cameras, Dairy etc.
The car has 8 months since coming from Germany is in very good motor and generic condition.
Price 1300 Euro
Nr Tel 0699746313


Pagesa 1,300 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Benzin
Kambio Manual
Viti 2003
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Tirana, Albania
Lexime 12413

Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxho etj.
Makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga Gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike.
Cmimi 1300 Euro
Nr Tel