Shitet Opel Corsa Tirane

Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxho etj.
Makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga Gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike.
Cmimi 1300 Euro
Nr Tel

Njoftime te Ngjashme