Shitet Opel Astra Durres

Makina ne shitje Data: 16/05/2019 16:11

2,200 Euro

  • Shitet Opel Astra
  • Shitet Opel Astra
  • Shitet Opel Astra
  • Shitet Opel Astra


Pagesa 2,200 Euro
Marka | Karburanti Opel
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Automatik
Viti 1999
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania
Lexime 426

Shitet Opel Astra
Motorr 1.6
Viti 1999
Kambio automatike
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Ka te montuar gazin qe prej 6 muajsh
Letra te paguara per nje vit
Cmimi 2200 Euro
Nr Tel