Ford Fiesta 2018 Tirane

Shitet makina Ford Fiesta Trend 1.5 TDCi- Magnetic, me 5 dyer dhe 7 marshe, viti i prodhimit 2017, model 2018.
Makina shitet per aresye emigrimi, eshte blere nga koncencionari dhe ka 5 vite garanci ose 100000 Km
Makina eshte super ekonomike dhe ka vetem 13500 Km te bera.
Cmimi eshte 12500 Euro i diskutueshem.
Per cdo informacion mund te kontaktoni ne nr. .

Njoftime te Ngjashme