eni vasili biografia  

 Online 335 lexues | 0 njoftime ne pritje

900 Euro Mercedes Benz A Class. Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine
Kambio me defekte.

Mercedes Benz A Class.

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (17:26):Shitet mercedes benz a class motorr 1.4 viti 2000 benzine kambio me defekte. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,600 Euro - Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire
Letra t

- Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (17:22):Shitet ford focus motorr 1.8 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,300 Euro shitet makina shitet makine ne gjendje te mire 1.9 nafte tdi di e kuqe tapiceria shum e paster

Shitet Makina

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (17:21):Shitet makine ne gjendje te mire 1.9 nafte tdi di e kuqe tapiceria shum e paster baxho xhami xhama te zinj llambat led dokumenta der ne qershor 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (17:21):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL -MERIVA...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.7...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 1900€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (17:18):Shes makin...opel -meriva...viti 2007...me naft...manuale...motorr 1.7...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,400 Euro -Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte  
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

14.11.2019 (17:14):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

700 Euro Shitet ose nderrohet Fiat Shitet Fiat 
Motorr 1.1
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera
Le

Shitet Ose Nderrohet Fiat

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (17:12):Shitet fiat motorr 1.1 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 700 euro...Lexo detajet..

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (17:10):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Mercedes Benz model 203 Shitet Mercedes Benz Model 203
Motorr 220 CDI
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz Model 203

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (17:06):Shitet mercedes benz model 203 motorr 220 cdi viti 2003 nafte kambio manuale 6+1 ne gjendje shume te mire,kondicioner, goma te reja, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje me memorie etj. cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

4,000 Euro OKAZION Shitet Audi A4 me cmim te arsyeshem OKAZION
SHITET AUDI A4 ,çmim i arsyeshem

Okazion Shitet Audi A4 Me Cmim Te Arsyeshem

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (16:48):Okazion shitet audi a4 ,çmim i arsyeshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

26,000 Euro Shitet Audi A3 Viti 2019 Shitet Audi A3  2.0 Benzine Quatro Vit Prodhim i 2019
- Pilot Automatik
- Ngro

Shitet Audi A3 Viti 2019

Tirane
Benzin Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

14.11.2019 (16:43):Shitet audi a3 2.0 benzine quatro vit prodhim i 2019 - pilot automatik - ngrohje sediljesh - sistem ndezje me buton start-stop - hapje dyeresh me shenj gishti - navigator, klima, bluetooth, dvd, cd player...Lexo detajet..

2,800 Euro OKAZION!! SHITJE E MERCEDES C-CLASS 220 -Shitet Mercedes C-Class 220 CDI viti i prodhimit 2002.
-Dokumentat e sapoprera

Okazion!! Shitje E Mercedes C-class 220

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (16:41):-shitet mercedes c-class 220 cdi viti i prodhimit 2002. -dokumentat e sapoprera. -kambio automatike. -sherbimet jane kryer vazhdimisht dhe është mirëmbajtur gjithmon. - cmimi 2800 euro - per çdo inform...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (16:38):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,600 Euro -Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.4
Viti 2006
120.000 km
Nafte
Kambio automatike

-toyota Yaris

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (16:34):Shitet toyota yaris motorr 1.4 viti 2006 120.000 km nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,motorrike dhe xhenerike. xhama elektrike, goma te reja, kondicioner, ngjyra e zeze, etj. dogana e pagu...Lexo detajet..

950 Euro Opel Shitet Opel
Motorr 1.6
Viti 1995
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjendje shum

Opel

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
1995 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (16:24):Shitet opel motorr 1.6 viti 1995 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara deri ne dhjetor cmimi 950 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro OKAZIONNNN Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro
Letrat i skadojne ne ne

Okazionnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (16:23):Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro letrat i skadojne ne nentor. kontakt 0697678050...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,200 Euro Toyota yaris okazion Shitet toyota yaris 
Motorr 1.4 D-4D nafte ne gjendje sh te mire
Kambio Automa

Toyota Yaris Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

14.11.2019 (16:21):Shitet toyota yaris motorr 1.4 d-4d nafte ne gjendje sh te mire kambio automat kilometra 110000 km origjinal goma te pothuajse te reja e gacme per cdo lloj prove (ku te deshironi) me dogane te paguar g...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

899 Euro Opel Corsa - Makine e Mire dhe e Lire Shitet Opel Corsa e vitit 1998, benzin, me letra deri ne mars 2020, me kambio au

Opel Corsa - Makine E Mire Dhe E Lire

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (16:12):Shitet opel corsa e vitit 1998, benzin, me letra deri ne mars 2020, me kambio automatike. eshte ideale per ata qe jane shofere te rinje, kerkojne nje makine provizore dhe / ose ju duhet nje makine sa me praktik...Lexo detajet..

12,500 Euro Shitet Audi Q7 ,mundesi nderrimi Audi Q7 viti 05/2008 
Motorr 3.0nafte me 214000km 
S line disponon cdo opsio

Shitet Audi Q7 ,mundesi Nderrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (16:08):Audi q7 viti 05/2008  motorr 3.0nafte me 214000km  s line disponon cdo opsion te mundshem te ketij lloji 'sendilje elektrike ngrohje/ftohje fryrje/shfryrje,sensor e kamer parkimi,tavan panoramik,pilot autom...Lexo detajet..

5,500 Euro Shitet fugoni Iveco Fugon Iveco , ngjyre e bardhe , motor 2800

Shitet Fugoni Iveco

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
90,000 Kilometra

14.11.2019 (16:08):Fugon iveco , ngjyre e bardhe , motor 2800 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,500 Euro

4,200 Euro Yaris automat 1.4nafte Shitet toyota yaris 
Motorr 1.4 D-4D nafte ne gjendje sh te mire
Kambio Automa

Yaris Automat 1.4nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (16:08):Shitet toyota yaris motorr 1.4 d-4d nafte ne gjendje sh te mire kambio automat (robotiku dhe freksioni i sapo bere) kilometra 145000 origjinal me liber sherbimesh ( te bere te gjitha ne kohe kollaj e vertet...Lexo detajet..

3,300 Euro Okazion mazda 3 1.6 nafte Shitet mazda 3 1.6 nafte manuale 2007
E sapo ardhur nga italia me dogane te pag

Okazion Mazda 3 1.6 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (16:08):Shitet mazda 3 1.6 nafte manuale 2007 e sapo ardhur nga italia me dogane te paguar ne gjendje sume te mire motorrike dhe xhenerike me 167 mije km origjinal mund te kontrolloni ku te doni shume ekonomike dhe...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,500 Euro $ Alfa Romeo 147 $ 1.9 cc , JTDm Diesel , 2006 $ Alfa Romeo 147 $ 1.9 cc , JTDm Diesel , viti 2006 , Kondicioner , Airbag , Rad

$ Alfa Romeo 147 $ 1.9 Cc , Jtdm Diesel , 2006

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (16:08):$ alfa romeo 147 $ 1.9 cc , jtdm diesel , viti 2006 , kondicioner , airbag , radio cd , goma te reja , me klima , euro 4 , me dy celesa ,bateri e re , ne gjendje te shkelqyer , akull e paster , me dogane te pag...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,700 Euro Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte 
Kambio manuale
Ne gjendj

Volkswagen Polo

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (16:01):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz 190 (W201) ne shitje. Benz 190d ne shitje. (w201). Letrat deri ne Prill te 2020-s. Pjes xhenerike ne g

Mercedes Benz 190 (w201) Ne Shitje.

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (15:58):Benz 190d ne shitje. (w201). letrat deri ne prill te 2020-s. pjes xhenerike ne gjendje shume te mire. ngjyre ulliri e erret....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas