faqe per shitje makinash  7971 njoftime

 Online 276 lexues | 3 njoftime ne pritje

10,900 Euro

Mercedes Benz (gaz+benzin) Kursim I Garatuar

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

19.02.2019 (20:26):Mercedes-benz ml 350 4matic (benzin+gaz) kursim i garatuar me 1500l deri ne 2000l ben 180km deri ne 220km -makina eshte blere ne gjermani para 1 viti e gjysem dhe impiantin (princ) e kishte nga momenti blerjes...Lexo detajet..

9,500 Euro

Vw Golf Vi 2.0 Tdi

Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

23.01.2019 (23:10):Vw golf vi 2.0 tdi highline 2010 kambio automatike,komandat e marsheve ne timon, navigator me tac,kamera mbrapa,sensor parkimi,klima, aux,bluetooth,usb,pasqyra me palosje...me dogane. 236000 km 9500 euro ...Lexo detajet..

15,200 Euro Jo thjesht makine , siguri , komoditet 🔥 Ne shitje Audi Q7 S-line 3.0 TDI Quattro viti 2008 luxury  Jo thjesht makine , siguri , komoditet 🔥
Ne shitje Audi Q7 S-line 3.0 TDI Qu

Jo Thjesht Makine , Siguri , Komoditet 🔥 Ne Shitje Audi Q

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

22.02.2019 (19:36):Jo thjesht makine , siguri , komoditet 🔥 ne shitje audi q7 s-line 3.0 tdi quattro viti 2008 luxury full option suv look s-line jasht edhe brenda, timon sportiv, me marsha edhe ne timon, /diesel, kamio aut...Lexo detajet..

1,500 Euro shitet okazion BMW 528 benzin gaz sallon lekure me opsione te 2004 sendilje elektrike + memorje

Shitet Okazion

Berati
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

22.02.2019 (18:59):Bmw 528 benzin gaz sallon lekure me opsione te 2004 sendilje elektrike + memorje komanda ne timon limitator shpejsie tronik sensor parkimi orgjinal . sherbimet e kryera si vaj filtra benzine /ajri/gazi . ferro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

70,000 Leke SHITEN MOTORRA PIAGGO LIBERTY 125cc Shiten motorra piaggo liberty 125cc  viti prodhimit 2006 me dogane dhe dokumenta

Shiten Motorra Piaggo Liberty 125cc

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
10,000 Kilometra

22.02.2019 (18:50):Shiten motorra piaggo liberty 125cc viti prodhimit 2006 me dogane dhe dokumenta te noterizuar. te perdorur ne gjendje shume te mire pune 4 kohesh piagoo me shale 2-she, dhe fener lart kushton 90,000 leke k...Lexo detajet..

Kambio: Albanian

70,000 Leke

3,000 Euro Shitet toyota corolla viti 2006 Shitet makin toyota corolla ne gjendje perfekte si nga Ana motorrike dhe xheneri

Shitet Toyota Corolla Viti 2006

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

22.02.2019 (18:24):Shitet makin toyota corolla ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike, taksa dhe siguracion te paguara gjeri me janar te 2019, makina esht e gatshme per cdo lloj prove....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

3,490 Euro C Class 1.8 Benzine dhe Gaz C Class 1.8 Benzine dhe Gaz
Me letra te paguara
Cmimi 3490 €uro
? Per me sh

C Class 1.8 Benzine Dhe Gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.02.2019 (17:55):C class 1.8 benzine dhe gaz me letra te paguara cmimi 3490 €uro ? per me shume info rreth makines kontaktoni ne numrin e tel 0688116888...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,490 Euro

2,800 Euro Mercedes Benz Motor:1.8 b Mercedes Benz
Motor:1.8 benzin+gaz
Camio:Manuale
Viti:2002
Km:280000
Gjendj

Mercedes Benz Motor:1.8 B

Elbasan
Benzin Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

22.02.2019 (17:37):Mercedes benz motor:1.8 benzin+gaz camio:manuale viti:2002 km:280000 gjendje te mire Çmimi:2800€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,700 Euro Shitet Ford Focus Gaz/benzine Shitet Ford Focus ne gjendje shume te mire.
Makina eshte shume ekonomike, me ga

Shitet Ford Focus Gaz/benzine

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

22.02.2019 (17:20):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire. makina eshte shume ekonomike, me gaz dhe me benzine....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,100 Euro Ford Fiesta 1.2 Benzin Automatik Viti 1999 Ford Fiesta 1.2 Benzin Automatik Viti 1999.Makina Posedon Aribag Abs .Kondisione

Ford Fiesta 1.2 Benzin Automatik Viti 1999

Durres
Benzin Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

22.02.2019 (17:12):Ford fiesta 1.2 benzin automatik viti 1999.makina posedon aribag abs .kondisioner. radio cd.motorrike xheberike super gjendje..estetike shum e paster si jashte dhe brenda.gomat e reja.dokumentat per 1 vit.konta...Lexo detajet..

5,100 Euro BMW serie 1 OKAZION!!! Shitet BMW serie 1 per arsye mosperdorimi. 
Makina eshte e vitit 2006,ka motorr

Bmw Serie 1 Okazion!!!

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

22.02.2019 (17:12):Shitet bmw serie 1 per arsye mosperdorimi. makina eshte e vitit 2006,ka motorr 1.8 nafte,190000 kilometra origjinale,disqe oz racing. letrat e sapoprera deri ne 23 janar 2020. shume e paster si makine brenda ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,100 Euro

3,800 Euro Shitet Peugeot 207 nafte Shitet Peugeot 207 
viti 2009 
motorri 1.4 nafte ekonomike 
Km 170000 
Cmimi

Shitet Peugeot 207 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

22.02.2019 (17:12):Shitet peugeot 207 viti 2009 motorri 1.4 nafte ekonomike km 170000 cmimi 3800 euro i diskutueshem tel 0692066644...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

7,200 Euro Mercedes Benz E 220 CDI 2005 me letra të paguara deri i 10-2019 12 airbags 6 marshe Makina në gjendje shumë të mirë . Disqe origjinale alumin . Goma Michelin .

Mercedes Benz E 220 Cdi 2005 Me Letra TĂ« Paguara Deri I 10-

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

22.02.2019 (16:58):Makina në gjendje shumë të mirë . disqe origjinale alumin . goma michelin . klima automat me 2 zona . cd dvd . pilot shpejtësi konstante . tapiceri lëkure. Çati kristali. sedilie elektrike . pasqyra el...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,200 Euro

9,200 Euro SHITET Autobuz Mercedez-Benz Vario D814 #SHITET Mercedez-Benz Vario D814.vende 26+1.sherbime te sapo bera.dokumentat ne

Shitet Autobuz Mercedez-benz Vario D814

Korce
Nafte Karburanti
1996 Viti
10,000 Kilometra

22.02.2019 (15:34):#shitet mercedez-benz vario d814.vende 26+1.sherbime te sapo bera.dokumentat ne rregull.shitet per arsye mos perdorimi. nr telef 0683948932 televizor kondicioner 9.200 euro pak i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

9,200 Euro

10,999 Euro Ml 320 sport Mercedes Benz
ML 320 Cdi
Viti 2006
Kamjo automat
Navigator origjinal
Fener

Ml 320 Sport

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

22.02.2019 (14:47):Mercedes benz ml 320 cdi viti 2006 kamjo automat navigator origjinal fener mjegulle sensor shiu sensor dritash pasqyrat elektrike sendilet me ngrohje sendilet me memorie 2-celsa me pult 4-xhama elek...Lexo detajet..

9,900 Euro C CLASS GAZ BENZIN AUTOMAT ** MERCEDES C300, BENZINE/GAZ, AUTOMAT**
TEL 0672225708
*VITI 2008
*BENZINE+G

C Class Gaz Benzin Automat

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

22.02.2019 (14:47):** mercedes c300, benzine/gaz, automat** tel 0672225708 *viti 2008 *benzine+gaz (pa takse lluksi) *impiant gazi i shenuar ne letra *kamio automatike , tip tronik 7g *klima tronic 2 zona *baxha xhami *se...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Peugot Benzine/Gas per 1700 Euro! Shitet Peugot 206, 1.4 Benzine/Gas e Vitit 2000. Makine eshte ne gjendje  te mir

Shitet Peugot Benzine/gas Per 1700 Euro!

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

22.02.2019 (14:47):Shitet peugot 206, 1.4 benzine/gas e vitit 2000. makine eshte ne gjendje te mire si motorike edhe xhenerike, vaj filtra te sapo nderruara( ska bere as 500 km), kambio manuale, me 4 dyer, panoramike, xhamat me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,700 Euro OKAZION!!! Shitet VW golf 4 benzine+gaz Shitet golf 4 VW 1.6benzine + gaz (impiant dixhital i ri) i ardhur nga italia me

Okazion!!! Shitet Vw Golf 4 Benzine+gaz

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

22.02.2019 (14:07):Shitet golf 4 vw 1.6benzine + gaz (impiant dixhital i ri) i ardhur nga italia me dogane dhe taksa te paguara,disqe alumini ,mp3,kondicioner,airbag.cel:0696158390...Lexo detajet..

5,700 Euro Ford focus 2.0 diesel Ford focus 2.0 diesel
Viti 2010 
E sapo ardhur nga gjermania 
Me letra te pre

Ford Focus 2.0 Diesel

Pogradec
Nafte Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

22.02.2019 (12:28):Ford focus 2.0 diesel viti 2010 e sapo ardhur nga gjermania me letra te prera deri ne shkurt 2020 ngjyre gri e erret cmimi 5700 euro i diskutueshem nr.0696344385 0692399442...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,700 Euro

530,000 Leke Shitet okazion!!! ne gjendje shum te mire viti 2012

Shitet Okazion!!!

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

22.02.2019 (12:28):Ne gjendje shum te mire viti 2012 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

530,000 Leke

26,500 Euro Golf 7.5 DSG R-Line 2017 Opsione shtese:

Paketa "FLY" 
- 4 dyer me xhama elektrike para dhe

Golf 7.5 Dsg R-line 2017

Tirane
Nafte Karburanti
2017 Viti
10,000 Kilometra

22.02.2019 (10:39):Opsione shtese: paketa "fly" - 4 dyer me xhama elektrike para dhe mbrapa - "climatronic" me dy zona - timon lekure me tre krahe, koka e marshit prej lekure - fenere mjegulle me kthim - mbeshtetese ...Lexo detajet..

6,000 Euro fadrome ford 655c 4x4 shitet fadrome ford ne gjendje te mire pune 4x4 me 2 kova 80 / 30 , me dalje hid

Fadrome Ford 655c 4x4

Lushnje
Nafte Karburanti
1990 Viti
30,000 Kilometra

22.02.2019 (10:30):Shitet fadrome ford ne gjendje te mire pune 4x4 me 2 kova 80 / 30 , me dalje hidraulike per cekic tryel me dogane te paguar, shitet per arsye mosperdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

5,800 Euro Shitet Audi A3 Sport Back 2.0 TDI Shitet Audi A3 Sport Back
Motorr 2.0 TDI
Goma te reja Disqe 18%
Kambio automa

Shitet Audi A3 Sport Back 2.0 Tdi

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

22.02.2019 (09:58):Shitet audi a3 sport back motorr 2.0 tdi goma te reja disqe 18% kambio automatike navigator cd player abs esp xhama elektrik pasqyra elektrike me te gjitha sherbime e bere , letra per nje vit. Çmimi 5...Lexo detajet..

10,500 Euro Shitet Mercedes Benz ML  viti 2007 Shitet Mercedes Benz ML
Viti 2007
Kambio automatike
Motorr 2998
Makina Ă«sht

Shitet Mercedes Benz Ml Viti 2007

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

22.02.2019 (09:58):Shitet mercedes benz ml viti 2007 kambio automatike motorr 2998 makina është në gjendje shumë të mirë, me të gjitha shërbimet e bëra vaj,filtra,ferrota,goma.... nuk e kap taksa luksit mundësi nd...Lexo detajet..

5,800 Euro Shitet Volkswagen Passat 2006 Shitet Volkswagen Passat 
Viti 2006
Motorr 200 TDI
Kambio automatike
186000

Shitet Volkswagen Passat 2006

Pogradec
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

22.02.2019 (09:58):Shitet volkswagen passat viti 2006 motorr 200 tdi kambio automatike 186000 km 2 celesa goma 100 % makina është në gjendje shumë të mirë dhe shumë ekonomike Çmimi 5800 euro nr tel 0696824220...Lexo detajet..

4,500 Euro Shitet Nissan 2.2 TDI 2005 Shitet Nissan
Motorr 2.2 TDI 
Viti 2005
Makina është ne gjendje shume te mi

Shitet Nissan 2.2 Tdi 2005

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.02.2019 (09:58):Shitet nissan motorr 2.2 tdi viti 2005 makina është ne gjendje shume te mire me te gjitha shërbimet e bera Çmimi 4500 euro nr tel 0696332752...Lexo detajet..

4,500 Euro Shitet Volvo viti 2010 Shitet Volvo 
Viti 2010
Kambio manuale
Motorr 1.6 TDI
Naftë
Klima,CD AUX N

Shitet Volvo Viti 2010

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

22.02.2019 (09:58):Shitet volvo viti 2010 kambio manuale motorr 1.6 tdi naftë klima,cd aux navi komanda ne timon 230000 km Çmimi 4500 euro nr tel 0693660200...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

4,000 Euro Shitet Mercedes Benz C Class 2000  CDI Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr EVO 2000 CDI
Viti 2003
Kambio manuale
2

Shitet Mercedes Benz C Class 2000 Cdi

Kavaje
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

22.02.2019 (09:58):Shitet mercedes benz c class motorr evo 2000 cdi viti 2003 kambio manuale 200000 km nafte Çmimi 4000 euro nr tel 0699324799...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

2,800 Euro Shitet Polo 1.4 TDI viti 2002 Shitet Polo
Motorr 1.4 TDI 
Viti 2002
Benzinë
Kambio automatik/tronik
1590

Shitet Polo 1.4 Tdi Viti 2002

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

22.02.2019 (09:58):Shitet polo motorr 1.4 tdi viti 2002 benzinë kambio automatik/tronik 159000 km xhama elektrik pasqyra elektrike goma 80 % vaj - filtra te sapo nderruara aux abs airbag srs makina është në gjen...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Jaguar X Type viti 2004 Shitet Jaguar X Type 
Viti 2004
Motorr 2000cc
Nafte
197000 km
Klima
4 goma

Shitet Jaguar X Type Viti 2004

Fier
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

22.02.2019 (09:58):Shitet jaguar x type viti 2004 motorr 2000cc nafte 197000 km klima 4 goma te reja disqe alumini 16 me te gjitha shërbimet e bëra me targa dhe letra shqiptare xhama elektrike Çmimi 2700 euro nr t...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Opel Zafira viti 2002 Shitet Opel Zafira 
viti 2002
Kambio manuale
Nafte
260000 km
Mundësi nderr

Shitet Opel Zafira Viti 2002

Vlore
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

22.02.2019 (09:58):Shitet opel zafira viti 2002 kambio manuale nafte 260000 km mundësi nderrimi me golf 4 Çmimi 2500 euro nr tel 0692119397...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,600 Euro Shitet Opel Vektra motorr 1.9 TDI Shitet Opel Vektra 
Motorr 1.9 TDI ekonomike
Nafte
Ne gjendje shume te mire m

Shitet Opel Vektra Motorr 1.9 Tdi

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

22.02.2019 (09:58):Shitet opel vektra motorr 1.9 tdi ekonomike nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike sherbime te bera letra për një vit Çmimi 1600 euro nr tel 0682157527...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas