faqe per shitje makinash  

 Online 73 lexues | 6 njoftime ne pritje

8,500 Euro Mercedes C220 Automatike 2010 Full Options Sport Edition Mercedes C220 Automatike 2010 Full Options AMG//LooK Cmimi:8500 Euro Nr KontaktI

Mercedes C220 Automatike 2010 Full Options Sport Edition

Elbasan
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

24.07.2019 (00:25):Mercedes c220 automatike 2010 full options amg//look cmimi:8500 euro nr kontakti celdhewhatsapp:+355693920073 ->tv me palosje ->buton sport ->klima dixhitale tronike ->celes me thithje ->marshe ne timon f1...Lexo detajet..

4,799 Euro Audi A4 2006 2.0 Nafte Kamio Manuale Nr Cel:+355695859553 Shitet Audi A4 2006 2.0 Nafte Kamio Manuale Cmimi:4800 Euro I Diskutueshem Nr Ce

Audi A4 2006 2.0 Nafte Kamio Manuale Nr Cel:+355695859553

Elbasan
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

24.07.2019 (00:25):Shitet audi a4 2006 2.0 nafte kamio manuale cmimi:4800 euro i diskutueshem nr cel:+355695859553 makina posedon: ->disqe 17 ne gjendje perfekte bashk me gomat ->klima dixhitale tronike ->pasqyrat ne parkim ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,799 Euro

2,500 Euro Shitet Vw Golf 4 1.9 Nafte Viti 2001 Kamio Manuale Shitet Vw Golf 4 1.9 Nafte Viti 2001 Kamio Manuale
Makina Posedon Keto Opsione:

Shitet Vw Golf 4 1.9 Nafte Viti 2001 Kamio Manuale

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

24.07.2019 (00:25):Shitet vw golf 4 1.9 nafte viti 2001 kamio manuale makina posedon keto opsione: ->xhama elektrike ->xhama te zinj origjinale ->kondcioner ngrohje-ftohje ->kasetofon me dvd tv usb mp3 mp4 radio me prekje mo...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,900 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire
D

Ford Focus

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

24.07.2019 (00:25):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Smart Shitet Smart 
Ne gjendje shume te mire
Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi 1

Shitet Smart

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

24.07.2019 (00:23):Shitet smart ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,200 Euro Shitet Mercedes Benz 270 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 270 CDI
Kambio automatike
Letra te paguara per n

Shitet Mercedes Benz 270 Cdi

Lushnje
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

24.07.2019 (00:16):Shitet mercedes benz motorr 270 cdi kambio automatike letra te paguara per nje vit cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

2,800 Euro Shitet Mercedes Benz C Class 2002 Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2002
Kambio automatike
Pose

Shitet Mercedes Benz C Class 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

24.07.2019 (00:14):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2002 kambio automatike posedon: komanda qendrore, sensor parkimi, drita kseno, sedilje me ngrohje, 4 celesa etj.. ne gjendje shume te mire cmimi 2800 euro ...Lexo detajet..

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

21.07.2019 (20:24):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

2,200 Euro Mercedes c220 C220.2004.cdi 110000 ml

Mercedes C220

Korce
Nafte Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilometra

23.07.2019 (23:48):C220.2004.cdi 110000 ml ...Lexo detajet..

3,200 Euro Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Cmimi:3200 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355692349666 Shitet Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Cmimi:3200 EURO Nr Cel&Whatsapp:+35

Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Cmimi:3200 Euro Nr Cel&

Elbasan
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (23:13):Shitet bmw x5 2003 3.0d kamio automatike cmimi:3200 euro nr celdhewhatsapp:+355692349666 makina posedon keto opsione: ->fenera me lupa ->sistem audio i amplifikuar ->hapje mbyllje qendrore ->sallon lekure ...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
170.000 km
Disqe alumini, g

Shitet Ford Fiesta

Elbasan
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (23:08):Shitet ford fiesta motorr 1.2 viti 2001 benzine 170.000 km disqe alumini, goma te reja 80% ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, letra te paguara deri 27.03.2020 cmimi 1300 euro nr tel 067544...Lexo detajet..

5,800 Euro Shitet Golf 5 automat Shitet Golf 5automat 7marshe +R
1.9 tdi makin familjare me portobagazh 
Ne gje

Shitet Golf 5 Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (23:07):Shitet golf 5automat 7marshe +r 1.9 tdi makin familjare me portobagazh ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e kryera ne koh me liber servisi me 2 qelsa, ndesa per reklam nuk ka nevoj fare m...Lexo detajet..

4,200 Euro A klas Shitet ose ndreohet me x5 ose ml163

A Klas

Shkoder
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (23:07):Shitet ose ndreohet me x5 ose ml163...Lexo detajet..

3,900 Euro Ford focus 1.6 NAFT 2009 Zvicra full options me dogan Ford focus 1.6 NAFT 2009 Zvicra me dogan te paguar 
Me liber sherbimi km origin

Ford Focus 1.6 Naft 2009 Zvicra Full Options Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (23:07):Ford focus 1.6 naft 2009 zvicra me dogan te paguar me liber sherbimi km original 171000 gjendje perfekte super ekonomike me clima bi zona komanda ne timon pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

2,200 Euro Shitet Ford Focus 1.8 tdci Ghia 2002 Ford Focus Ghia 
Viti 2002 1.8 Tdci 234000 km
Tapiceri lekure, sendilje me ng

Shitet Ford Focus 1.8 Tdci Ghia 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (23:07):Ford focus ghia viti 2002 1.8 tdci 234000 km tapiceri lekure, sendilje me ngrohje , klima , xhama elektrik , 4 airbag, komanda ne timon,ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike dhe sherbimet e bera . cm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,100 Euro Shes opel corsa 1.2 benzin+gaz Shitet opel corsa 1.2 benzin+gaz kambjo automat dhe kondicjoner ne gjendje shum

Shes Opel Corsa 1.2 Benzin+gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

23.07.2019 (23:07):Shitet opel corsa 1.2 benzin+gaz kambjo automat dhe kondicjoner ne gjendje shume te mire pune 0695451166...Lexo detajet..

19,500 Euro Shitet BMW 740 x-Drive BMW 740 x-Drive , viti 2011 me nafte , full option

Shitet Bmw 740 X-drive

Rruga e Kavaj√ęs, Tirana, Albanien | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

22.07.2019 (16:39):Bmw 740 x-drive , viti 2011 me nafte , full option...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxh

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

23.07.2019 (23:07):Shitet opel corsa motorr 1.0 cc benzine viti 2003 posedon kamer parkimi,baxho etj. makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. cmimi 1300 euro nr te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (23:04):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (23:01):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,200 Euro Ford focus Ford Focus 
Viti 2003
1.8 Nafte
Shitet per arsye mos perdorimi 
Cmimi i disk

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (23:00):Ford focus viti 2003 1.8 nafte shitet per arsye mos perdorimi cmimi i diskutueshem te interesuarit te telefonojne...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (22:58):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro shitet golf 4 benzine 1.4 shum ekonomik dhe super gjendje,makina flet vete nese shikohe

Shitet

Peshkopi
Benzin Karburanti
2000 Viti
110,000 Kilometra

23.07.2019 (22:57):Golf 4 benzine 1.4 shum ekonomik dhe super gjendje,makina flet vete nese shikohet nga afer...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,200 Euro Shitet BMW 525 Shitet BMW 525
Viti 1998
Nafte
Ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera
Cm

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (22:56):Shitet bmw 525 viti 1998 nafte ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera cmimi 1200 euro nr tel 0674991323...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (22:49):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (22:41):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,240 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.7 CDI
Nafte
Ne gjendje shume te mire
M

Shitet Mercedes Benz A Class

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (22:34):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 cdi nafte ne gjendje shume te mire mundesi nderrimi me benzine-gaz cmimi 1240 euro nr tel 0696696580...Lexo detajet..

2,700 Euro Audi A4 Makina eshte e viti 2003. Ka pasqyra me palosje dhe baxha xhami. Gjendje perfek

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (22:32):Makina eshte e viti 2003. ka pasqyra me palosje dhe baxha xhami. gjendje perfekte per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (22:27):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Golf 5 manual 2005 nafte 2.0 okazion Okazion Golf 5 manual 2.0 nafte viti 2005 me dogan te paguar I sapo ardhur I gat

Golf 5 Manual 2005 Nafte 2.0 Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (22:14):Okazion golf 5 manual 2.0 nafte viti 2005 me dogan te paguar i sapo ardhur i gatshem per cdo lloj prove cmimi 3000 euro i diskutushem per me shum info kontaktoni ne 0696800242 mundesi nderrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,900 Euro SHITET Volkswagen Golf 4 Shitet Golf IV 4 dyershe. Makina eshte ne gjendje te mire .
Shitet per arsye mo

Shitet Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (22:13):Shitet golf iv 4 dyershe. makina eshte ne gjendje te mire . shitet per arsye mosperdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,700 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus 
Motorr 1.6
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (22:06):Shitet ford focus motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas