fjale te urta per dembelizmin  

 Online 133 lexues | 3 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

Shitet Benz C300 4matic 2010 Amg Line Automat(usa)

Don Bosco, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Shitet benz c300 4matic 2010 amg line automat(usa). sapo ardhur me dogane. makina disponon: ☑️abs ☑️esp ☑️sedilje me memorie/ngrohje ☑️baxha xhami ☑️psqyra elektrike ☑️komanda ne timon ☑️clima
01.03.2021 (14:57)...Lexo detajet..

Volkswagen

Vw Caddy 2012 1.6 Diezel

Fier, Albania | Fier
Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

Modeli vw caddy viti 2012 1.6 diezel 107.000 km cmimi 8100 € pak i diskutushem cel/00355675261616 makina vw caddy eshte nje makin e sapo ardhur nga gjermania ajo eshte me dogan te prer dhe gati per targa. marina eshte ne nje gjendje te shkel
01.03.2021 (17:40)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

C300 4matic Benzine Amg//look Automatike Full Options Viti 2

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c300 4matic benzine amg//look automatike full options viti 2010 makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->larse feneresh ->fenera me lupa qe kthehen sipas timonit ->drita kseno origjinale ->goma te reja ->disqe
27.02.2021 (09:18)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

Shitet Makina : Mercedes Benz C Class

Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

[i][u] mercedes-benz c cl[/i]ass[/u] 📂viti i prodhimi 2007-2008. 📂kambio automatike. 📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj. 📂makina eshte blere ne gjermani,stuttgart. 📂dok
01.03.2021 (15:10)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

C230 Benzine 4matic Amg//look Automatike 2009

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c230 benzine 4matic amg//look automatike 2009 makina posedon keto opsione: ->xhama te zinj ->baxho xhami ->navi i madh me palosje me keto formate:cd dvd mp3 mp4 radio memory card ->sallon lekure ->klima dixhitale t
16.02.2021 (14:37)...Lexo detajet..

Opel 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1350€ OKAZION💥💥💥 Shes makinË. 
opel-corsa. 
viti 2004.
me doganË tË paguar .
me 5 porta.

1,350 Euro Tirane 💥💥💥okazion Shes Makin 1350€ Okazion💥💥💥

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

Shes makinË. opel-corsa. viti 2004. me doganË tË paguar . me 5 porta. Çmimi 1350€
02.03.2021 (15:32)...Lexo detajet..

Ford shitet ford focus Shitet ford focus viti 2006 motorr 1.6 benzine pershtatet 100%ne gaz shum ekonom

2,350 Euro Durres Shitet Ford Focus

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

Shitet ford focus viti 2006 motorr 1.6 benzine pershtatet 100%ne gaz shum ekonomike ..opsiomet komand ne timon pilot automat. makina esht me dogan te paguar cmimi 2350 € i diskutushem ...tel 0688190454
02.03.2021 (15:02)...Lexo detajet..

Toyota Toyota yaris Toyota-yaris 
viti- 2007 dogana e paguar
karburanti benxin 1.3 
ndezje me but

3,200 Euro Durres Toyota Yaris

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

Toyota-yaris viti- 2007 dogana e paguar karburanti benxin 1.3 ndezje me buton start stop kilometrat 160 mij klima airobeg butona ne timon cd usb disje alumini xhama elektrik sensor parkimi mrapa hapje mbyllje me pult
02.03.2021 (14:50)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet mercedes benz 250 naft super gjendje Shitet super benz 250 naft i gatshem per cdo lloj prove vaje filtra te sapo nder

1,600 Euro Tirane Shitet Mercedes Benz 250 Naft Super Gjendje

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1992 Viti
250,000 Kilometra

Shitet super benz 250 naft i gatshem per cdo lloj prove vaje filtra te sapo nderruar bateri te re 0695354694
02.03.2021 (14:14)...Lexo detajet..

Opel Opel insignia ecoflex 2014 Shitet opel insignia ecoflex 1.9 cc diesel 88kw 
targa e documenta englese. 154

4,300 Euro Elbasan Opel Insignia Ecoflex 2014

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

Shitet opel insignia ecoflex 1.9 cc diesel 88kw targa e documenta englese. 154.000km me servise te bera para 2000km sapo hyre ne teritorin shqiptar per info tel 0693640673
02.03.2021 (13:34)...Lexo detajet..

Volkswagen shitet passat Shitet passat...motorr 2.0 nafte viti 2007 kambio automat makina esht me letrra

4,300 Euro Durres Shitet Passat

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

Shitet passat...motorr 2.0 nafte viti 2007 kambio automat makina esht me letrra te paguara ...sendile lekure navi ...makina esht shum e paster..cmimi . 4300€ i diskutushem .. vetem shitet jo nderrim tel 0682543279
02.03.2021 (12:54)...Lexo detajet..

Rover Rover 75 benzin gaz 1.8 Shitet rover benzin gaz letrat deri ne gusht ne gjendje te mire

2,000 Euro Elbasan Rover 75 Benzin Gaz 1.8

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

Shitet rover benzin gaz letrat deri ne gusht ne gjendje te mire
02.03.2021 (12:53)...Lexo detajet..

Volkswagen SHITET GOLF 4 1.9 TDI ME I TE KUQE KAMBIO AUTOMATIKE NGJYRA E ZEZE     golf 4, 1.9 tdi, 1999 (me i te kuqe)             
	kambi

2,500 Euro Tirane Shitet Golf 4 1.9 Tdi Me I Te Kuqe Kambio Automatike Ngjyra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

 golf 4, 1.9 tdi, 1999 (me i te kuqe)  kambio automatike  climatronic  xhama te erret fabrike  sedilje tapiceri, blu me te zeze, me grohje  sedilja e shoferit, me regjistrim mekani
02.03.2021 (12:53)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet mercedes benz 250 naft super gjendje Shitet mercedes benz vaji filtra te sapo nderruara i gatshm per cdo lloj prove

1,600 Euro Tirane Shitet Mercedes Benz 250 Naft Super Gjendje

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1992 Viti
250,000 Kilometra

Shitet mercedes benz vaji filtra te sapo nderruara i gatshm per cdo lloj prove
02.03.2021 (12:51)...Lexo detajet..

Ford Ford Fusion • 1.4 Nafte • Kambio Automatike 📞 : 0699369189

ford fusion
viti 2007
kambio automatike
motorri 1.4 naft

4,000 Euro Tirane Ford Fusion • 1.4 Nafte • Kambio Automatike

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

📞 : 0699369189 ford fusion viti 2007 kambio automatike motorri 1.4 nafte motorr me konsum shume ekonomik kondicioner ac clima xhamat e 4 elektrik pasqyrat elektrike sapo ardhur nga gjermania ! me dogane te paguar gjendje perfek
02.03.2021 (12:42)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes E Klas 250 • Blueeficency • Avantgarde ☎️☎️☎️ : 0699369189

mercedes benz 
e klase 250 (nafte)

motorr

12,000 Euro Tirane Mercedes E Klas 250 • Blueeficency • Avantgarde

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

☎️☎️☎️ : 0699369189 mercedes benz e klase 250 (nafte) motorri 220 * bluefficency * viti 2010 modeli avantgarde kambio automatike dhe tip tronic tapiceri lekure ( shume e paster ) tavani zi sediljet me ngrohje dhe elektrike
02.03.2021 (12:42)...Lexo detajet..

BMW Shitet bmw 320D Shitet bmw 320d
vitit 2006
automat 2.0 naft
makina ne gjendje shum te mire mo

4,400 Euro Durres Shitet Bmw 320d

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Shitet bmw 320d vitit 2006 automat 2.0 naft makina ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike komanda ne timon sedilie me ngrohje sensor parkimi hapje qendrore me pult etje... cmimi 4400 euro i diskutushem
02.03.2021 (12:05)...Lexo detajet..

Ford Shitet ford fiesta Shitet ford fiesta 
2007 tek pronar.
136 mije km. te vetat.
me sigurazioni te

2,200 Euro Tirane Shitet Ford Fiesta

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

Shitet ford fiesta 2007 tek pronar. 136 mije km. te vetat. me sigurazioni te prer per nje vit. 2200 euro i pa diskutushem. 0698776239
02.03.2021 (10:41)...Lexo detajet..

Opel OKAZION SHITET OPEL ASTRA 0693217142 Okazion
shitet opel astra
viti 2006
1.7 nafte
kambio manuale
me dogane
230

0 Euro Durres Okazion Shitet Opel Astra 0693217142

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Okazion shitet opel astra viti 2006 1.7 nafte kambio manuale me dogane 230.000 km celdhewhatsapp:0693217142 whatsapp:0683305544
02.03.2021 (10:14)...Lexo detajet..

Toyota shitet toyota yaris 2007 1.4 nafte me dogane Shitet toyota yaris 2007 1.4 nafte me 190 mije kilometra dogane te paguar gati p

3,600 Euro Tirane Shitet Toyota Yaris 2007 1.4 Nafte Me Dogane

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

Shitet toyota yaris 2007 1.4 nafte me 190 mije kilometra dogane te paguar gati per targa me navi
02.03.2021 (09:16)...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makine Peugeot Bipper. Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. 
peugeot bipper, e

Shitet Makine Peugeot Bipper.

Tirane | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

07.01.2021 (13:14):Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. peugeot bipper, e bardhe. diesel 1,4. manual. caddy pra e larte 93000 km qe nga 2012. ka qene ne garazh te mbyllur....Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Vw Golf 6 ne super gjendje 2,5 benzine 100% Gaz Golf vi
viti 2013
motori 2,5 benzin+ 100% gaz
112.000 km 
xhama te zi me lej

9,800 Euro Tirane Shitet Vw Golf 6 Ne Super Gjendje 2,5 Benzine 100% Gaz

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

Golf vi viti 2013 motori 2,5 benzin+ 100% gaz 112.000 km xhama te zi me leje makina disponon 3 celsa sendilje me ngrohje komanda ne timon goma te reja bateri e re dokumenta te paguara deri ne shkurt 2022 makina nuk ka nevoj per as edhe n
02.03.2021 (09:06)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet passat 2 naft 2008 Shitet passat 2 naft 2008 xhama te zi etj

4,000 Euro Tirane Shitet Passat 2 Naft 2008

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilometra

Shitet passat 2 naft 2008 xhama te zi etj
02.03.2021 (08:39)...Lexo detajet..

Audi Audi A8 L - 3.0 - Quattro Audi a8 l - 3.0 - quattro full options

34,000 Euro Tirane Audi A8 L - 3.0 - Quattro

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilometra

Audi a8 l - 3.0 - quattro full options
01.03.2021 (23:19)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet mercedes ML 320 cdi Okazion

6,500 Euro Lezhe Shitet Mercedes Ml 320 Cdi

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

Okazion
01.03.2021 (21:58)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet VW Tiguan i vitit 2013, 2.0 nafte Modeli: tiguan
➡️volkswagen tiguan
➡️viti 2013
➡️motor 2.0, 202 k

12,700 Euro Tirane Shitet Vw Tiguan I Vitit 2013, 2.0 Nafte

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

Modeli: tiguan ➡️volkswagen tiguan ➡️viti 2013 ➡️motor 2.0, 202 km te vetat ➡️karburanti nafte ➡️kambio automatike ➡️4 motion (4x4) ➡️sensor parkimi para mbrapa ➡️vete parkim ➡️sensor dritash ➡️sensor
01.03.2021 (20:16)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Shitet golf 4 1.9 naft manuale 6.+r me dy te kuqe ne gjendje shum te mir

2,400 Euro Fier Shitet

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

Shitet golf 4 1.9 naft manuale 6.+r me dy te kuqe ne gjendje shum te mir
01.03.2021 (20:10)...Lexo detajet..

Skoda SKODA SUPERB Shite skoda superb makin familjare motor 1.6 naft, manual viti 2011 ne geñdje

5,600 Euro Tirane Skoda Superb

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
300,000 Kilometra

Shite skoda superb makin familjare motor 1.6 naft, manual viti 2011 ne geñdje shume te mire si vizuale dhe teknike , mjaft e bollshme brenda.
01.03.2021 (19:52)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz 🔥SHITET🔥BENZ C220 CDI AVANTGART VITI 2009 KAMBIO AUTOMAT FULL OPTION Benz c220 cdi avantgart
kambio automat.
full option; navigatore, sensor parkim

7,500 Euro Tirane 🔥shitet🔥benz C220 Cdi Avantgart Viti 2009 Kambio Autom

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Benz c220 cdi avantgart kambio automat. full option; navigatore, sensor parkimi para dhe mbrapa, sedile lekure +cop, disqe 17 alumini, sensor shiu dhe dritash, 2 celsa etj. me dogan te paguar ne gjendje shum te mire cmimi 7500 euro cel 06933268
01.03.2021 (18:55)...Lexo detajet..

Lancia Shes makinen Lanchia Y Makene e vitit 2005,fuqia motorrike 1.4 benzine ,kambio manuale,dokimetat e pagu

1,300 Euro Tirane Shes Makinen Lanchia Y

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2005 Viti
10,000 Kilometra

Makene e vitit 2005,fuqia motorrike 1.4 benzine ,kambio manuale,dokimetat e paguara derinne shkurt te 2022!
01.03.2021 (18:41)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet ML 280 CDI Mersedez-benz ml w164 
280 cdi 4 matic 
km 225133
motorri 2987 cc pa taks luk

8,700 Euro Tirane Shitet Ml 280 Cdi

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

Mersedez-benz ml w164 280 cdi 4 matic km 225133 motorri 2987 cc pa taks luksi marshat tek timoni f1 viti prodhimi 2007 letra deri gusht 2021 klima bizonale navigation amortizimi jastek ajri sendilje me ngrohje sport/comfort larje fener
01.03.2021 (18:41)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas