fjale te urta per dembelizmin  

 Online 153 lexues | 2 njoftime ne pritje

Citroen

Citroen Ds5

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

• citroen ds5 • viti 2012 • 2.0 nafte • kambio automatike aisin,japoneze • kilometra 223000 • ne gjendje shume te mire, vaj filtra te bera te koncesionari,vaj kambio i nderruar te koncensionari,kit fazae ,rryp motori + pompe uje . g
23.01.2021 (18:54)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Makina ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera e perdorur nga dy

5,500 Euro Tirane Shitet

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

Makina ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera e perdorur nga dy pronare
25.01.2021 (15:02)...Lexo detajet..

Opel Shes makine Shes makine opel astra viti 2008 nafte 1.7 ...
gjendje shume e mire 
veshje le

3,400 Euro Tirane Shes Makine

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

Shes makine opel astra viti 2008 nafte 1.7 ... gjendje shume e mire veshje lekure pjesa motorrike dhe xhenerike jane ne gjendje shume te mire... taksat jane paguar ne janar 2021 .. ndersa siguracioni mbaron ne shtator 2021..
25.01.2021 (13:59)...Lexo detajet..

Volvo VOLVO XC 60 FULL E DUHURA PER TY ✅volvo xc 60 3.2 benzin gaz viti 2010
//makina me dogen e targuar
✅cmimi

10,499 Euro Tirane Volvo Xc 60 Full E Duhura Per Ty

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

✅volvo xc 60 3.2 benzin gaz viti 2010 //makina me dogen e targuar ✅cmimi 10.499€ //kamio automatike ✅salloni lekure //tv dvd ✅klima zone //tavani panoramik ✅impjanti gazit sapo i montuar 5 vjet garanci //xhama te erret ✅se
25.01.2021 (13:56)...Lexo detajet..

Audi Audi a3 1.9 naft atomat 4 dyer Audi a3 naft automatike ka nje problem te kamja qe kushton 170 milek per te hecu

1,400 Euro Elbasan Audi A3 1.9 Naft Atomat 4 Dyer

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

Audi a3 naft automatike ka nje problem te kamja qe kushton 170 milek per te hecur hecen per jep nji si godtitje letra te paguara ne gjendje te mire .
25.01.2021 (12:32)...Lexo detajet..

Audi AUDI A6 SHITET NDERROHET Shitet audi a6 naft 3mish pa taks luksi automat me letra te paguara ne gjendje t

4,000 Euro Elbasan Audi A6 Shitet Nderrohet

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

Shitet audi a6 naft 3mish pa taks luksi automat me letra te paguara ne gjendje te mire full opsion
25.01.2021 (12:32)...Lexo detajet..

Volkswagen SUPER OKAZION! Shitet Golf 6 kambio automatike, Viti 2011 Shitet golf 6 kambio automatike, 
1,6 nafte, ne gjendje perfekte. 
me targa sh

8,000 Euro Tirane Super Okazion! Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. drita xenon, klimatronik me dy zona, siste
25.01.2021 (11:02)...Lexo detajet..

Land Rover ✅ Shitet Range - Rover▪︎Viti 2007 ✅ ✅ shitet rang - rover ✅
📂viti:2007
📂motorr 2.7 hse naftë
motorr i

7,500 Euro Berati ✅ Shitet Range - Rover▪︎viti 2007 ✅

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

✅ shitet rang - rover ✅ 📂viti:2007 📂motorr 2.7 hse naftë motorr i ri dhe me garanci ne gjendje te shkelqyer!!! 📂ngjyre mat shum e bukur 📂kambio automatike 📂4x4 me opsion off road dhe ulje ngritje sipas terrenit 📂sedilje
25.01.2021 (10:25)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Volsvagen Polo 1.4 Benzin 2003 Shitet volsvagen polo 1.4 benzin viti 2003 ne super gjendje e pershtatshme per i

Shitet Volsvagen Polo 1.4 Benzin 2003

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

19.01.2021 (08:16):Shitet volsvagen polo 1.4 benzin viti 2003 ne super gjendje e pershtatshme per impiant gazi , sportive ...Lexo detajet..

Toyota Toyota Automatike Toyota yaris viti 2006 1.4 naft kamio automatike letra te prera per 1 vit makina

4,300 Euro Durres Toyota Automatike

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Toyota yaris viti 2006 1.4 naft kamio automatike letra te prera per 1 vit makina esht ne gjendje shum te mir etjjj.
25.01.2021 (10:04)...Lexo detajet..

Fiat Shitet FIAT - TIPO vitit 2017 Fiat    tipo
viti :    2017
motorri : 1.4 benzine-gaz
kambio : manual

8,000 Euro Tirane Shitet Fiat - Tipo Vitit 2017

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2017 Viti
130,000 Kilometra

Fiat tipo viti : 2017 motorri : 1.4 benzine-gaz kambio : manual km: 138.000 ( origjinale ) gomat : të 4-ta të reja të gjitha sherbimet e kryera të fiat me ( të gjitha në librin e sherbime te makines ) arsyet e shit
25.01.2021 (10:03)...Lexo detajet..

Volkswagen Wv POLO 1.2 nafte 2011 Wv polo
 
        ☎️ tel ne whats-up☎️

📂viti prodhimi:20

4,900 Euro Durres Wv Polo 1.2 Nafte 2011

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

Wv polo ☎️ tel ne whats-up☎️ 📂viti prodhimi:2011 📂 forca motorrike : 1.2 📂 karburanti :naft 📂 kambio : naft 📂 kilometra : 200:00 origjinale liber sherbimi 📂 vendodhja :durrres : e sapo
25.01.2021 (10:03)...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford Focus Ford focus 1.8 nafte tddi
gjendje te mire motorrike dhe xhenerike 
me letra d

1,700 Euro Tirane Shitet Ford Focus

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

Ford focus 1.8 nafte tddi gjendje te mire motorrike dhe xhenerike me letra deri ne korrik 2021 cmimi i diskutueshem
25.01.2021 (10:03)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Automatike Bklas viti 2005 2.0 nafte kamio automatike me dogan te paguar makina esht ne gje

4,300 Euro Durres Automatike

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

Bklas viti 2005 2.0 nafte kamio automatike me dogan te paguar makina esht ne gjendje shum te mire sapoardhur nga italia sensor parkimi sensor dritash sensor shiu komanda ne timon xhama te zi feneret kseno disqe alumini etj.....
25.01.2021 (10:01)...Lexo detajet..

Toyota TOYOTA YARIS 2010 Toyota yaris 1.0 benzin e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar 204000km

4,200 Euro Tirane Toyota Yaris 2010

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Toyota yaris 1.0 benzin e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar 204000km, makina shume e paster e gatshme per cdo prove
25.01.2021 (10:00)...Lexo detajet..

Fiat Fiat Punto Evo Okazion Fiat punto evo 1,3 nafte ,manuale,me 197 130km.
viti i prodhimit 2010,klime,cd

3,800 Euro Tirane Fiat Punto Evo Okazion

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Fiat punto evo 1,3 nafte ,manuale,me 197 130km. viti i prodhimit 2010,klime,cd ,aux,usb,ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. goma te reja ,nderrim vaj e filtrash edhe sherbime te tjera si bravat e dyerve etj. makine shume ekonomike cmimi
25.01.2021 (00:41)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Ml270 Shitet ml270 e vitit 2004. makina esht ne gjendje perfekte,sapo i jan bere te gj

3,500 Euro Vlore Shitet Ml270

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

Shitet ml270 e vitit 2004. makina esht ne gjendje perfekte,sapo i jan bere te gjitha sherbimet, siguracioni i paguar deri ne tetor2021. cmimi 3500€. per me shume info: 0692572809
24.01.2021 (19:46)...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makine Peugeot Bipper. Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. 
peugeot bipper, e

Shitet Makine Peugeot Bipper.

Tirane | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

07.01.2021 (13:14):Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. peugeot bipper, e bardhe. diesel 1,4. manual. caddy pra e larte 93000 km qe nga 2012. ka qene ne garazh te mbyllur....Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz E 280 Shitet e280 motori evo me 280.000km i 2006 ne gjendje karozerie dhe motori perfe

8,000 Euro Tirane Mercedes Benz E 280

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Shitet e280 motori evo me 280.000km i 2006 ne gjendje karozerie dhe motori perfekte esht mbajtur parkuar n garazhe goma t reja kambio automatike drita xenon extra te tj cmimi 8000 euro i diskutushem jo me nderrim
24.01.2021 (19:45)...Lexo detajet..

Mazda Mazda 5, 1.8 benzin, manual Makina eshte e sapo imoprtuar ne shqiperi, nga gjermania. ne gjendje shume te mi

3,500 Euro Tirane Mazda 5, 1.8 Benzin, Manual

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Makina eshte e sapo imoprtuar ne shqiperi, nga gjermania. ne gjendje shume te mire motorrike , xhenerike, vizuale. me sherbime te kryera( vaj, filtra, goma te reja) 6 +1 vende
24.01.2021 (19:40)...Lexo detajet..

Opel Opel Opel astra 1,9 viti 2008 sapo ardhur nga gjermania e targuar me lerta deri ne vi

3,700 Euro Tirane Opel

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

Opel astra 1,9 viti 2008 sapo ardhur nga gjermania e targuar me lerta deri ne vitin 2022
24.01.2021 (19:18)...Lexo detajet..

Citroen CITROEN C2 1.4 NAFT AUTOMATIKE GJENDJE PERFEKTE🇩🇪 Shitet citroen c2,1.4 naft e vitit 2004,me kamio automatike,me dogane te paguar,

2,700 Euro Durres Citroen C2 1.4 Naft Automatike Gjendje Perfekte🇩🇪

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

Shitet citroen c2,1.4 naft e vitit 2004,me kamio automatike,me dogane te paguar,e ardhur nga gjermania,makina esht ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike,4 sendile,2 dyer,xhama elektrik,radio,cd,me klima tronik,marshe ne timon f1/f2,goma me disq
24.01.2021 (18:01)...Lexo detajet..

Volkswagen Golf 5 1.4 TSI 2008 Golf5 1.4 tsi viti 2008, me 
140 mij kilometra origjinale, kambio automat d.s.g

4,500 Euro Fier Golf 5 1.4 Tsi 2008

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

Golf5 1.4 tsi viti 2008, me 140 mij kilometra origjinale, kambio automat d.s.g 7g tronic . shume ekonomike . xhama te zinje te çertifikuar,kamera parkimi sherbimet e sapo bera,vaji filtra ferrota,me liber sherbimesh.vw.letrat deri ne 20.06.202
24.01.2021 (17:36)...Lexo detajet..

Ford Ford fiesta 2011 Ford fiesta 2011 
1.4 benzin gaz impjant fabrike
4 goma te reja 
xhama tzinj

5,500 Euro Durres Ford Fiesta 2011

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

Ford fiesta 2011 1.4 benzin gaz impjant fabrike 4 goma te reja xhama tzinj orgjinal sherbimet e kryera nkoh e gatshme per cdo lloj prove cmimi:pak i diskutushem tel.0688233631
24.01.2021 (17:35)...Lexo detajet..

Toyota TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMATIKE 2010 📞📞 : 0699369189
toyota yaris
1.4 nafte 
toyota yaris
viti 2010
motorr

5,500 Euro Tirane Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 2010

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

📞📞 : 0699369189 toyota yaris 1.4 nafte toyota yaris viti 2010 motorri 1.4 nafte motorr me konsum shume ekonomik kambio automatike klima automaike butona tek timoni pasqyrat elektrike sapo ardhur nga gjermania ! me dogane te p
24.01.2021 (15:45)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 200 AVANTGARDE Shitet c class 200 blueefficiency

cmimi 7500 euro

🔵motorri 200 nafte ,

7,500 Euro Tirane Shitet Mercedes Benz C Class 200 Avantgarde

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Shitet c class 200 blueefficiency cmimi 7500 euro 🔵motorri 200 nafte , tipi i ri 2011 e lart 🔵216.000 km dhe mund ta kontrolloni ku te deshironi tek mekaniku juaj i besuar 🔵kamio automatike 🔵avantgarde 🔵 navigator 🔵
24.01.2021 (15:39)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz shes fugonin Shes furhonin 4000tonsh

3,500 Euro Tirane Shes Fugonin

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

Shes furhonin 4000tonsh
24.01.2021 (15:39)...Lexo detajet..

Ford FORD FOCUS 1.6 Nafte EURO 5 viti 2010 Ekonomike Ford focus 1.6 tdci, nafte, viti 2010, euro 5, kambio manuale, 167430 km, sapoar

3,600 Euro Tirane Ford Focus 1.6 Nafte Euro 5 Viti 2010 Ekonomike

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

Ford focus 1.6 tdci, nafte, viti 2010, euro 5, kambio manuale, 167430 km, sapoardhur nga gjermania, dogane te paguar, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, full option, komanda ne timon, air condition, sensor parkimi shiu dritash, xhama e
24.01.2021 (13:44)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas